Jak urządzić nowoczesne i funkcjonalne biuro, które przyciągnie nowych pracowników?

Według raportu na temat upodobań grupy wiekowej urodzonej między 1980 a 1994 rokiem aż 78% badanych uważa, że jakość i warunki miejsca pracy są istotne. 69% z nich zamieniłoby inne korzyści proponowane przez pracodawcę tylko po to, aby mieć lepszą przestrzeń biurową do pracy. Sprawdź, jak urządzić nowoczesne i funkcjonalne biuro, tak aby móc przyciągnąć nowych pracowników.
Więcej

Logistyka zaopatrzenia w biurze - na czym polega skuteczny wybór najlepszych dostawców?

Zaopatrzenie biura jest kluczową kwestią logistyczną dla firmy. Zachowanie ciągłości wszystkich dostaw pozwala przedsiębiorstwu funkcjonować bez żadnych przerw i utrudnień. Dotyczy to zarówno podstawowych produktów biurowych, np. sprzętu elektronicznego oraz papieru, jak i narzędzi, dzięki którym firma może pracować jeszcze efektywniej. Do tej kategorii produktów należą m.in. dystrybutory wody oraz kawa serwowana za pomocą profesjonalnego ekspresu.
Więcej

Co zamiast wody butelkowanej i filtrów do wody w biurze? 5 powodów, dla których warto wybrać dystrybutor wody filtrowanej do firmy

EDEN_dlaczego warto wybrać dystrybutor wody
Oszczędzanie wody jest już wpisane w program działania wielu polskich biur. Ekologiczne rozwiązania, dzięki którym miejsca pracy są przyjazne środowisku, nie tylko poprawiają wizerunek przedsiębiorstwa, lecz także zmniejszają koszty jego utrzymania. Właśnie dlatego przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na instalację dystrybutorów wody filtrowanej.
Więcej

Zarządzanie pokoleniami w organizacji cz. 3 - pokolenie Y i Z

EDEN_zarządzanie pokoleniami
Chociaż pokolenie Y oraz Z dorastały już w czasie, kiedy nowe technologie były powszechnie wykorzystywane, to reprezentanci tych pokoleń różnią się w podejściu do nowoczesnych środków komunikacji. Oczekują oni również więcej od swojego miejsca pracy i cenią sobie niezależność. Sprawdź, jak zarządzać ludźmi z pokolenia Y i Z w swojej firmie.
Więcej

Realizacja i delegowanie zadań w pracy - jak skutecznie zarządzać projektami?

EDEN_realizacja i delegowanie zadań
Sprawne zarządzanie projektem i czasem dostępnym na jego wykonanie nie jest trudne, jednak warto się do tego odpowiednio przygotować. Często nie wystarczy samo wypisanie na kartce bieżących projektów do zrealizowania. Dobrze wypracować sobie odpowiednią technikę, która ułatwi zarządzanie czasem. Polecamy 3 sprawdzone metody, które pomogą w planowaniu i delegowaniu zadań.
Więcej

Jak sprawdzić, czy pracownicy są zadowoleni z dostaw wody w firmie?

Każdy pracodawca musi zapewnić wszystkim zatrudnionym w firmie osobom wodę zdatną do picia. Potwierdza to §112 zawarty w rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Socjalnej w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Dostęp do wody pitnej powinien być nieograniczony, a odległość źródła wody od stanowisk pracy nie może być większa niż 75 m. Czy jednak samo przestrzeganie przepisów wystarcza, aby każdy z pracowników zawsze chętnie sięgał po szklankę z wodą?
Więcej

Marketing personalny wewnątrz firmy - jak skutecznie zmotywować pracowników?

EDEN_marketing personalny
Kierownictwo wyznacza cele i wartości firmy, ale sukces zależy od tego, czy pracownicy zaufają jego strategii. To ludzie tworzą firmę, dlatego warto prowadzić z zespołem wartościowy i inspirujący dialog. Marketing personalny wewnętrzny koncentruje się na tworzeniu głębokich relacji w zespole. Zobacz, na czym opierają się jego założenia, i zbuduj naprawdę silną organizację!
Więcej

Ergonomia pracy w biurze - zadbaj o wygodę pracowników i zainwestuj w dystrybutor wody

Eden_ergonomia w biurze
Nieodpowiednia pozycja siedzenia i stresujący, pozbawiony przerw tryb pracy mogą wywołać poważne problemy ze zdrowiem. Jak sprawić, aby przestrzeń Twojego biura pozytywnie wpływała na kondycję fizyczną i psychiczną pracowników? Wystarczy odpowiednio dostosować stanowiska pracy i zadbać o część wspólną, która pozwoli zespołowi odpocząć. Przedstawiamy propozycje płynące z nauk ergonomii pracy – wykorzystaj najlepsze praktyki w organizacji biura.
Więcej

Jak rozwiązywać konflikty w biurze?

Eden - jak rozwiązywać konflikty w biurze?
Biuro jest nie tylko miejscem pracy, ale także polem relacji współpracowników i przełożonych. Kiedy dąży się do osiągnięcia wspólnego celu, wszystkim powinno zależeć na wypracowaniu skutecznej i przyjaznej komunikacji. Zdarza się, że w tym modelu powstają małe lub większe konflikty. Jakie mogą być ich przyczyny i jak rozwiązywać konflikty w grupie?
Więcej

Ekologiczne biuro – 5 pomysłów, które warto wcielić w życie

Eden - Ekologiczne biuro - 5 pomysłów, które warto wcielić w życie
Ekologiczne rozwiązania w biurach zyskują na popularności. Przede wszystkim wzrasta świadomość odpowiedzialności za środowisko, w które często ingerujemy i z którego zasobów nadmiernie korzystamy. Jednocześnie zainteresowanie pracodawcy ekologią w biurze może być dla niego bardzo opłacalne – ograniczanie zużycia wody i energii elektrycznej w budynku przynosi duże oszczędności. Dodatkowo troska o środowisko wyrażana w konkretnych działaniach jest korzystna dla wizerunku firmy. Poznaj 5 prostych sposobów na ekologiczne biuro.
Więcej

Pages