Jak zapewnić w biurze najlepszą wodę do picia?

Jak zapewnić w biurze najlepszą wodę do picia?
Istnieje wiele metod na zwiększenie wydajności zespołu – ważne, by służyły one też poprawie samopoczucia i stworzeniu odpowiednich warunków pracy. Zadbaj więc o wodę do picia dla pracowników całej firmy. Tak właśnie może wyglądać Twój pierwszy krok w budowaniu świetnych relacji z zespołem!
Więcej

5 najczęstszych błędów managerów - jak ich nie popełniać?

Źle sformułowane cele, nieumiejętność współpracy, brak zaangażowania lub odpowiednich umiejętności, unikanie pracowników – to największe błędy w zarządzaniu zespołem, które mogą negatywnie wpływać na jakość pracy całego biura. Każdemu zdarza się je popełniać – ważne, by podjąć działania, by je wyeliminować.
Więcej

Zadania dla PR-owca firmy - jak regularnie dbać o dobrą atmosferę w pracy?

Zadania dla PR-owca firmy
Kiedy pracownicy są zadowoleni ze swojej pracy oraz z panujących w firmie relacji, wykonywanie zadań i projektów staje się znacznie przyjemniejsze. Niekiedy zdarza się jednak, że w dużej firmie pracownicy czują się bezosobowo i trudno im zaaklimatyzować się w miejscu pracy. Tę sytuację mogą polepszyć działania PR-owca wewnątrz firmy. Zobacz, na czym polegają jego zadania i jakie wynikają z tego korzyści.
Więcej

Wakacje w biurze. Zapewnij pracownikom odpowiednie warunki latem

eden_wakacje w biurze
Wysoka temperatura na zewnątrz i wewnątrz biura nie sprzyja wydajnej pracy, dlatego latem efektywność pracowników może spaść nawet o 20%. Ten problem rozwiązuje co prawda sprawna klimatyzacja, ale nie każda firma decyduje się na jej montaż ze względu na dodatkowe koszty. Jak zatem stworzyć odpowiednie warunki pracy w gorące dni?
Więcej

Jak być lepszym managerem? Sposoby na poprawę własnych umiejętności

EDEN_jak być dobrym managerem
Obowiązki managera mogą się różnić w zależności od branży. Często jednak zadań, z którymi musi się uporać osoba na tym stanowisku, jest na tyle dużo, że nie starcza jej czasu na rozwój własnych umiejętności. Czy można temu zaradzić? Kluczowym rozwiązaniem może być prawidłowe zarządzanie pracą zespołu oraz sobą w czasie. Sprawdź, jak być lepszym managerem.
Więcej

Ekspres ciśnieniowy na kawę ziarnistą czy na kapsułki? Jakie urządzenie wybrać do firmy?

ekspres na kapsułki czy na kawę ziarnistą?
Ekspres do kawy jest stałym elementem wyposażenia większości firm. Pozwala podnieść zadowolenie pracowników, którzy mogą rozpocząć dzień od filiżanki pobudzającego napoju. Wielu właścicieli firm nie wie jednak, jaki ekspres do kawy kupić, aby zagwarantować sobie i pracownikom napój aromatyczny i dobrej jakości. Jaki ekspres ciśnieniowy wybrać do firmy, w której zapotrzebowanie na kawę jest większe niż w prywatnym domu.
Więcej

Jak poradzić sobie z gwałtownym rozwojem przedsiębiorstwa? Wskazówki dla właścicieli firm

Firmy, które są na etapie bardzo dynamicznych zmian, muszą szybko odnaleźć się w nowej sytuacji. Tempo zmian, które zachodzą w otoczeniu biznesu, ale również ich nieprzewidywalność powodują, że nie sprawdzają się już podstawowe zasady zarządzania. Przeczytaj, jakie elementy działania biura należy usprawnić i rozwinąć, aby firma mogła sprawnie funkcjonować i sprostać potrzebom klientów.
Więcej

Pages