Jak wygląda obsługa i serwis dystrybutorów wody źródlanej?

Obsługa i serwis dystrybutorów wody źródlanej
Dystrybutory wody źródlanej na stałe weszły do polskich biur – znajdują się aż w 60% firm, zatrudniających powyżej 250 osób. Nic dziwnego, woda z dystrybutora to rozwiązanie uzasadnione z punktu widzenia troski o środowisko, komfortu pracowników czy optymalizacji kosztów prowadzenia biura. Należy jednak pamiętać, że – by dystrybutor działał prawidłowo – powinien być odpowiednio obsługiwany i serwisowany.
Więcej

Zarządzanie pokoleniami w organizacji cz. 1 – praca z baby boomers

Zarządzanie pokoleniami w organizacji
Pokolenie baby boomers, pokolenie X i Y oraz pokolenie Z.  Wśród wszystkich aktywnych zawodowo można wyróżnić te cztery grupy charakteryzujące się różnym podejściem do wykonywanego zawodu, zajmowanego stanowiska oraz innych współpracowników. Zobacz, jakie wartości są najważniejsze dla pracowników z pierwszej – najstarszej – grupy i dowiedz się, jak wykorzystać te informacje w zarządzaniu organizacją i zatrudnionymi osobami.
Więcej

Usprawnienie komunikacji w firmie

Usprawnienie komunikacji w firmie
„Sztuka komunikacji jest językiem przywództwa”, zauważył kiedyś James C. Humes, wieloletni autor przemów dla prezydentów USA. Sprawna komunikacja w firmie to jednak nie tylko kwestia porozumiewania się na linii zarząd-podwładni, lecz także przepływu informacji między zespołami pracowników. Co zrobić, by w Twoim miejscu pracy przekazywanie informacji przebiegało bez problemów? Dzięki nam codzienność Twojego biura nie będzie przypominała zabawy w głuchy telefon!
Więcej

Corporate wellness w praktyce

Corporate wellness to zarządzanie pracownikami firmy uwzględniające dbanie o ich zdrowie i samopoczucie. Idea ta zdobyła popularność w Stanach Zjednoczonych w latach 80. jako sposób na zmniejszenie kosztów związanych z niedyspozycją chorobową pracowników. Obecnie z różnych form corporate wellness korzysta ok. 80% zachodnich przedsiębiorstw. Dlaczego? Zobacz, co w idei dbania o zdrowie pracowników jest tak korzystne dla miejsca pracy.
Więcej

Zadania dla office managera na początek 2018 roku

Zadania dla office managera na początek 2018 roku

Początek roku to w firmie czas podsumowań, analiz i planów na kolejne 12 miesięcy. Należy m.in. opracować budżet, odświeżyć listę celów biznesowych oraz zdefiniować na nowo szanse i zagrożenia dla przedsiębiorstwa. Wiele pracy czeka także office managera – od niego zależy bowiem prawidłowe funkcjonowanie biura. Jakie zadania powinna wykonać na początku roku osoba zajmująca to stanowisko?

Więcej

Reengineering wpisany w strategię rozwoju firmy – jak go wdrożyć?

eengineering wpisany w strategię rozwoju firmy
W niektórych firmach wprowadzenie gruntowych zmian organizacyjnych i procesowych jest niemal niezbędne, aby umożliwić dalszą działalność przedsiębiorstwa. Skuteczne przeprowadzenie nowych działań często wiąże się jednak z reorganizacją niemal każdego poziomu struktury firmy. Poszczególne etapy i metody przeprowadzania tych zmian proponuje reengineering. 
Więcej

Na czym polega budowanie wizerunku firmy?

Na czym polega budowanie wizerunku firmy?

Jesteś dobrym przedsiębiorcą. Dbasz o wysokie kompetencje pracowników, jakość produktów i szeroki zakres usług. Wierzysz, że to elementy składowe sukcesu Twojej firmy. Aby jednak wszystkie te wysiłki nie poszły na marne, niezbędne są działania PR-owe. Zobacz, o czym trzeba pamiętać, by zadbać o wizerunek firmy. 

Więcej

E-BOOK "Kawowe inspiracje"

E-BOOK "Kawowe inspiracje"
Eden zachęca do wypróbowania nowych smaków, zainspiruj się!

Ściągnij bezpłatnie naszego E-booka "Kawowe inspiracje Eden" i sprawdź nasze wyśmienite propozycje: 

LATTE DELICATO, CAFFE CON PANNA, CAPPUCCINO Z KAPSUŁKI LAVAZZA BLUE INTENSO!, CAFFE FREDOLO, CAFFE MACCHIATO AMARETTO, CAFFE MOCCA AL CIOCCOLATO, LATTE COOKIES i wiele innych.

Smacznego!

Więcej dowiesz się z naszego bezpłatnego e-booka. Pobierz teraz >>

Więcej

E-BOOK "Pij wodę w pracy"

E-BOOK "Pij wodę w pracy"

Ciało przeciętnego, dorosłego człowieka składa się z ok. 70% z wody, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Więcej

E-BOOK "Poradnik biegacza"

E-BOOK "Poradnik biegacza"

Bieganie jest jednym z najbardziej efektywnych ćwiczeń aerobowych poprawiającym sprawność i wydolność fizyczną.

Jest to najbardziej naturalna forma ruchu wzmacniająca układ krwionośny i odpornościowy, redukująca napięcie wywołane stresem oraz sprzyjająca spalaniu tkanki tłuszczowej. Efekty biegania są znacznie cenniejsze ze względu na mocne dotlenienie organizmu.

Więcej

Pages