Dystrybutory wody dla firm
Szybka instalacja
Bezpłatne dostawy
Sanityzacja
Obsługa klienta

Eden Springs w Polsce jest częścią Grupy Eden obecnej w 18 krajach i jednym z czołowych dostawców wody źródlanej, dystrybutorów filtrujących i wyśmienitej włoskiej kawy i ekspresów do biur i domów. W Polsce działamy od 1997 roku.

Obecnie posiadamy 36 centrów dystrybucji i rozbudowaną flotę, które pozwalają nam na sprawną obsługę klientów na terenie całej Polski. Naszym priorytetem jest dbałość o wysoką jakość produktów i najwyższy poziom obsługi Klientów. Eden jest najchętniej wybieranym dostawcą wody przez firmy w Polsce *  

Jako grupa dynamicznie się rozwijamy. Rocznie dostarczamy ponad 800 milionów litrów wody do 850 000 firm, instytucji i osób prywatnych w 18 różnych krajach. Naszą misją jest zapewnienie klientom przez cały dzień dobrego samopoczucia i energii w miejscu pracy i w domu, poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów – wody i kawy.

Zamów wodę Eden do biura

  • Bezpłatna dostawa i instalacja
  • Dostawa w ciągu 3-5 dni
  • Woda najwyższej jakości w najlepszej cenie
  • Dystrybutory butlowe
  • Łatwy i szybki proces zamówienia online
  • Bezpieczne metody płatności
  • Korzystne oferty dzierżawy
Zamów online!
Dystrybutory wody źródlanej

Dystrybutory wody źródlanej

Dystrybutor wody źródlanej to jeden z najbardziej opłacalnych, ekologicznych i wygodnych sposobów na zapewnienie pracownikom stałego dostępu do napojów, wymaganego przez Kodeks Pracy. Nic więc dziwnego, że tego typu urządzenia zyskują coraz większą popularność i znajdują się już w aż 60% polskich firm zatrudniających więcej niż 250 osób.

Eden Springs oferuje usługę dzierżawy i wynajmu dystrybutorów wody serwujących wodę gorącą, zimną, gazowaną oraz w temperaturze pokojowej. Szeroki wybór urządzeń pozwala na dopasowanie pakietu do potrzeb małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Dystrybutory wody mają różne wielkości, dzięki temu zmieszczą się nawet w niewielkim biurze.

Więcej
Dystrybutory wody filtrowanej

Dystrybutory wody filtrowanej

Dystrybutory filtrujące są rekomendowane dla firm zatrudniających powyżej 20 pracowników. Sprawdzą się także w innych miejscach o dużym zapotrzebowaniu na wodę – w hotelach, przychodniach, placówkach edukacyjnych, fabrykach, restauracjach itp. Ich popularność wzrasta wraz z poprawą stanu wody wodociągowej w Polsce oraz zwiększaniem się poziomu świadomości ekologicznej w społeczeństwie.

Więcej
Napoje i akcesoria

Napoje i akcesoria

W ofercie Eden znajduje się nie tylko krystalicznie czysta woda do firmy lub biura, ale również liczne napoje i akcesoria najbardziej znanych i popularnych marek. 

Wzbogać swoje doświadczenia dzięki akcesoriom firmy Eden, takim jak stojaki na butle, szklanki, soki itp. 

Więcej
Usługi i dostawy wody

Usługi i dostawy wody

Zapewnienie pracownikom i klientom stałego dostępu do czystej i bezpiecznej wody, to podstawa udanego dnia w pracy i dobrego samopoczucia.
Posiadamy 36 centrów dystrybucji, rozbudowaną flotę oraz zoptymalizowane trasy dostaw, aby dostarczać regularnie wodę do biur i domów na terenie całego kraju. Jako dostawca wody o ogólnopolskim zasięgu, dokładamy wszelkich starań, aby dostawa wody do firm odbywała się w dogodnych dla naszych Klientów terminach. 

Więcej

Woda do domu

Ciesz się komfortem, jaki daje posiadanie dystrybutora naturalnej wody mineralnej firmy Eden w domu. Zadbaj o siebie i swoją rodzinę.

W pakiecie poza regularnymi dostawami wody do domu otrzymasz kompaktowy dystrybutor, który można dopasować do wystroju kuchni (urządzenie zmieści się nawet w niewielkim pomieszczeniu) oraz stojak na butle. Zapewniamy też stałą opiekę, obejmującą sanityzację dozownika co 6 miesięcy, oraz serwis dystrybutora.

Więcej