Dystrybutory wody dla firm
Szybka instalacja
Bezpłatne dostawy
Sanityzacja
Obsługa klienta

Zamów wodę Eden do biura

 

  • Najwyższej jakości woda do biura w najlepszej cenie
  • Bezpłatna dostawa i instalacja
  • Dostawa w ciągu 3-5 dni
  • Dystrybutory butlowe
  • Łatwy i szybki proces zamówienia dostawy wody do biura online
  • Bezpieczne metody płatności
  • Korzystne oferty dostawy
Zamów online!

Dystrybutory wody źródlanej

Dystrybutor wody źródlanej to jeden z najbardziej opłacalnych, ekologicznych i wygodnych sposobów na zapewnienie pracownikom stałego dostępu do napojów, wymaganego przez Kodeks Pracy. Nic więc dziwnego, że tego typu urządzenia zyskują coraz większą popularność i znajdują się już w aż 60% polskich firm zatrudniających więcej niż 250 osób.

Eden Springs oferuje sprzedaż dystrybutorów wody dla firm podających wodę gorącą, zimną, gazowaną oraz w temperaturze pokojowej. Szeroki wybór urządzeń pozwala na dopasowanie pakietu do potrzeb małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Dystrybutory wody mają różne wielkości, dzięki temu zmieszczą się nawet w niewielkim biurze.

Więcej
Dystrybutory wody filtrowanej

Dystrybutory wody filtrowanej

Filtrujące dystrybutory wody dla firm są rekomendowane dla przedsiębiorstw zatrudniających powyżej 20 pracowników. Sprawdzą się także w innych miejscach o dużym zapotrzebowaniu na wodę – w hotelach, przychodniach, placówkach edukacyjnych, fabrykach, restauracjach itp. Ich popularność wzrasta wraz z poprawą stanu wody wodociągowej w Polsce oraz zwiększaniem się poziomu świadomości ekologicznej w społeczeństwie.

Więcej

Napoje i akcesoria

W ofercie Eden znajduje się nie tylko krystalicznie czysta woda do firmy lub biura, ale również liczne napoje i akcesoria najbardziej znanych i popularnych marek. 

Wzbogać swoje doświadczenia dzięki akcesoriom firmy Eden, takim jak stojaki na butle, szklanki, soki itp. 

Więcej

Usługi i dostawy wody

Zapewnienie pracownikom i klientom stałego dostępu do czystej i bezpiecznej wody, to podstawa udanego dnia w pracy i dobrego samopoczucia.
Posiadamy 36 centrów dystrybucji, rozbudowaną flotę oraz zoptymalizowane trasy dostaw, które gwarantują sprawną dostawę wody do biur i domów na terenie całego kraju. Jako dostawca wody o ogólnopolskim zasięgu, dokładamy wszelkich starań, aby dostawa wody do firm odbywała się w dogodnych dla naszych Klientów terminach.

Więcej
woda do domu

Woda do domu

Ciesz się komfortem, jaki daje posiadanie dystrybutora naturalnej wody mineralnej firmy Eden w domu. Zadbaj o siebie i swoją rodzinę.

W pakiecie poza regularnymi dostawami wody do domu otrzymasz kompaktowy dystrybutor, który można dopasować do wystroju kuchni (urządzenie zmieści się nawet w niewielkim pomieszczeniu) oraz stojak na butle. Zapewniamy też stałą opiekę, obejmującą sanityzację dozownika co 6 miesięcy, oraz serwis dystrybutora.

Więcej