Kariera w Eden Springs

Dla ludzi i z ludźmi, naszym celem jest zmienianie świata na lepsze...
Eden carreers

Praca w Eden

Dbamy o naszych pracowników, oferując im możliwości wzrostu i rozwoju, a także ciekawe wyzwania oraz przestrzeń do podejmowania inicjatyw i wywierania rzeczywistego wpływu.
Nasza firma została założona przez wizjonera i przedsiębiorcę, chcemy więc mieć przy sobie ludzi, którzy traktują organizację jak swoją własną, wykazując troskę, odpowiedzialność i mnóstwo kreatywności.
W Eden każdy dzień jest inny od poprzedniego, a jeśli jesteś przedstawicielem handlowym, specjalistą ds. finansów lub marketingowcem, Ty i funkcja, którą pełnisz są dla nas niezmiernie ważne.
Naszym celem jest rozwój naszych pracowników poprzez sprawiedliwy, solidny i transparentny system zarządzania wydajnością, a także możliwość awansu zawodowego, zgodnie z ich potencjałem oraz aspiracjami.
Oferujemy pracę w działach dystrybucji, operacyjnym, sprzedaży i marketingu, finansów oraz zasobów ludzkich w całej Europie, co daje możliwość rozwoju kariery w różnorodnym, dynamicznym i międzynarodowym środowisku.

Wartości Eden

Wartości, jakimi kierujemy się w Eden, odzwierciedlają naszą istotę i nasze aspiracje dotyczące przyszłości.
Nadają one kierunek naszemu zachowaniu, naszym interakcjom wewnątrz firmy, podejmowanym decyzjom oraz relacjom z klientami, dostawcami i społecznościami, w których działamy.
Wartości te inspirują nas do czynienia postępów oraz kreowania pomyślnej przyszłości. Mamy nadzieję, że Ty również przyjmiesz nasze przekonania i wartości.

Nasze wartości

Dołącz do nas

Jeżeli chciałbyś u nas pracować wyślij nam swoje C.V.  Jeżeli tylko znajdziemy stanowisko odpowiednie do Twoich kwalifikacji, skontaktujemy się z Tobą.

Rozmiar pliku nie może być większy niż 2 MB.
Dozwolony typ pliku: pdf doc.
Rozmiar pliku nie może być większy niż 2 MB.
Dozwolony typ pliku: pdf doc.

Przesyłając ten wniosek, udzielasz EDEN SPRINGS SP. Z O.O. zgody na przetwarzanie Twoich danych w celu dostarczenia ci oferty.

Twoje dane mogą zostać ujawnione innym firmom z Grupy Eden oraz podmiotom przetwarzającym dane w Europejskim Obszarze Gospodarczym (EOG) i poza nim. Transfery poza EOG opierają się na decyzjach adekwatności lub standardowych klauzulach umownych przyjętych przez Komisję Europejską.

Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym czasie, a także skorzystać z prawa dostępu, prawa do sprostowania, usunięcia, sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia swoich danych, wysyłając na adres: iod@pl.edensprings.com, prośbę zawierającą Twoje imię i nazwisko oraz adres do celów komunikacji i weryfikacji oraz podając niezbędne  informacje do realizacji Twojej prośby.

Więcej informacji na temat ochrony danych można znaleźć w naszej Polityce prywatności pod adresem:

www.eden.pl/polityka-ochrony-prywatnosci

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.