Eden carreers

Praca w Eden

Dajemy świeżą energię milionom ludzi w domu i pracy dostarczając im wodę i kawę każdego dnia.

Wraz z ponad 3000 współpracowników zapewniamy naszym klientom doskonałą obsługę w 18 krajach w całej Europie.

W Eden żaden dzień nie jest taki jak poprzedni. Oferujemy Ci możliwości realnego wpływu na naszą działalność i swoją karierę.

Chcemy mieć po swojej stronie ludzi, którzy traktują firmę jak własną, z troską, odpowiedzialnością i dużą kreatywnością.

Dbamy o naszych ludzi i stale pomagamy im się rozwijać poprzez uczciwy i przejrzysty system zarządzania wydajnością, a także oferując progres pracy zgodnie z potencjałem i aspiracjami wszystkich. Niezależnie od tego, czy jesteś kierowcą, ekspertem finansowym czy marketerem, Ty i Twój wkład jesteście dla nas równie cenni.

Oferujemy szeroki zakres ról w dystrybucji, obsłudze klienta i obsłudze technicznej, sprzedaży i marketingu, finansach i zasobach ludzkich w całej Europie, dzięki czemu możesz przyspieszyć swoją karierę w zróżnicowanym, dynamicznym i międzynarodowym środowisku.

Nasz Eden wnosi energię, aby cieszyć się życiem pełnym witalności.

Zadowolenie pracowników

KULTURA NAKIEROWANA NA OSIĄGANIE CELÓW, PODNOSZĄCA ZADOWOLENIE PRACOWNIKÓW

Rozwijamy kulturę ukierunkowaną na cel, która zapewnia większe zadowolenie pracowników. Naszym zamierzeniem jest pozyskiwanie i utrzymanie zaangażowanych pracowników, którzy będą realizować nasze cele w kontaktach z naszymi Klientami, a także w ich środowisku. Staramy się wdrażać skuteczną strategię rozwoju personalnego, która koncentruje się na całym cyklu życia pracownika.

Więcej>>

Dołącz do nas

Jeżeli chciałbyś u nas pracować wyślij nam swoje C.V.  Jeżeli tylko znajdziemy stanowisko odpowiednie do Twoich kwalifikacji, skontaktujemy się z Tobą.

Rozmiar pliku nie może być większy niż 2 MB.
Dozwolony typ pliku: pdf doc.
Rozmiar pliku nie może być większy niż 2 MB.
Dozwolony typ pliku: pdf doc.

Przesyłając ten wniosek, udzielasz EDEN SPRINGS SP. Z O.O. zgody na przetwarzanie Twoich danych w celu dostarczenia ci oferty.

Twoje dane mogą zostać ujawnione innym firmom z Grupy Eden oraz podmiotom przetwarzającym dane w Europejskim Obszarze Gospodarczym (EOG) i poza nim. Transfery poza EOG opierają się na decyzjach adekwatności lub standardowych klauzulach umownych przyjętych przez Komisję Europejską.

Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym czasie, a także skorzystać z prawa dostępu, prawa do sprostowania, usunięcia, sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia swoich danych, wysyłając na adres: iod@pl.edensprings.com, prośbę zawierającą Twoje imię i nazwisko oraz adres do celów komunikacji i weryfikacji oraz podając niezbędne  informacje do realizacji Twojej prośby.

Więcej informacji na temat ochrony danych można znaleźć w naszej Polityce prywatności pod adresem:

www.eden.pl/polityka-ochrony-prywatnosci

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.