Kariera w Eden Springs

Dla ludzi i z ludźmi, naszym celem jest zmienianie świata na lepsze...
Eden carreers

Praca w Eden

Dbamy o naszych pracowników, oferując im możliwości wzrostu i rozwoju, a także ciekawe wyzwania oraz przestrzeń do podejmowania inicjatyw i wywierania rzeczywistego wpływu.
Nasza firma została założona przez wizjonera i przedsiębiorcę, chcemy więc mieć przy sobie ludzi, którzy traktują organizację jak swoją własną, wykazując troskę, odpowiedzialność i mnóstwo kreatywności.
W Eden każdy dzień jest inny od poprzedniego, a jeśli jesteś przedstawicielem handlowym, specjalistą ds. finansów lub marketingowcem, Ty i funkcja, którą pełnisz są dla nas niezmiernie ważne.
Naszym celem jest rozwój naszych pracowników poprzez sprawiedliwy, solidny i transparentny system zarządzania wydajnością, a także możliwość awansu zawodowego, zgodnie z ich potencjałem oraz aspiracjami.
Oferujemy pracę w działach dystrybucji, operacyjnym, sprzedaży i marketingu, finansów oraz zasobów ludzkich w całej Europie, co daje możliwość rozwoju kariery w różnorodnym, dynamicznym i międzynarodowym środowisku.

Wartości Eden

Wartości, jakimi kierujemy się w Eden, odzwierciedlają naszą istotę i nasze aspiracje dotyczące przyszłości.
Nadają one kierunek naszemu zachowaniu, naszym interakcjom wewnątrz firmy, podejmowanym decyzjom oraz relacjom z klientami, dostawcami i społecznościami, w których działamy.
Wartości te inspirują nas do czynienia postępów oraz kreowania pomyślnej przyszłości. Mamy nadzieję, że Ty również przyjmiesz nasze przekonania i wartości.

Nasze wartości

Join Us

Browse open position in Country

Operator Linii Produkcyjnej

Zakład Produkcyjny Częstoniew Kolonia 61, GRÓJEC

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznej, międzynarodowej organizacji
  • Umowę o pracę oraz system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną oraz bogaty pakiet socjalny
  • Pracę w systemie II zmianowym
  • Pakiet wodny
Odpowiedzialność

Zadania na stanowisku:

  • Rotacyjne wykonywanie zadań na stanowisku pracy – obsługa linii produkcyjnej
  • Kontrolowanie jakości produktu i surowców wykorzystanych w produkcji
  • Wykonywanie prac załadunkowo-przeładunkowych z wykorzystaniem wózka widłowego
  • Dbanie o powierzone mienie

Kwalifikacje

Nasze oczekiwania:

  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • Uprawnienia na wózek widłowy

MAGAZYNIER

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznej i międzynarodowej organizacji
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Wodę źródlaną i urządzenie dozujące do wykorzystania w domu
  • Pyszną, aromatyczną kawę na dobry początek dnia

  • Prawidłowy obrót towaru w magazynie, poprzez przestrzeganie obowiązujących w tym zakresie wytycznych i procedur
  • Prowadzenie raportów i dokumentacji dotyczącej gospodarki magazynowej
  • Przyjmowanie towaru i wydawanie towaru w magazynie
  • Kontrolowanie na bieżąco stanów magazynowych

  • Ważna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

w razie pytań służymy pomocą : 510 995 988

Grodzisk Wielkopolski

Oferujemy:

  • Praca III zmianowa

  • Wykonywanie prac na linii produkcyjnej zgodnie ze standardami HACCP
  • Wykonywanie prac w punkcie przeładunku
  • Wykonywanie prac konserwacyjno-remontowych

  • Uprawnienia na wózek widłowy i wymianę butli gazowych

Dołącz do nas

Jeżeli chciałbyś u nas pracować wyślij nam swoje C.V.  Jeżeli tylko znajdziemy stanowisko odpowiednie do Twoich kwalifikacji, skontaktujemy się z Tobą.

Files must be less than 2 MB.