Eden carreers

Praca w Eden

Dajemy świeżą energię milionom ludzi w domu i pracy dostarczając im wodę i kawę każdego dnia.

Wraz z ponad 3000 współpracowników zapewniamy naszym klientom doskonałą obsługę w 18 krajach w całej Europie.

W Eden żaden dzień nie jest taki jak poprzedni. Oferujemy Ci możliwości realnego wpływu na naszą działalność i swoją karierę.

Chcemy mieć po swojej stronie ludzi, którzy traktują firmę jak własną, z troską, odpowiedzialnością i dużą kreatywnością.

Dbamy o naszych ludzi i stale pomagamy im się rozwijać poprzez uczciwy i przejrzysty system zarządzania wydajnością, a także oferując progres pracy zgodnie z potencjałem i aspiracjami wszystkich. Niezależnie od tego, czy jesteś kierowcą, ekspertem finansowym czy marketerem, Ty i Twój wkład jesteście dla nas równie cenni.

Oferujemy szeroki zakres ról w dystrybucji, obsłudze klienta i obsłudze technicznej, sprzedaży i marketingu, finansach i zasobach ludzkich w całej Europie, dzięki czemu możesz przyspieszyć swoją karierę w zróżnicowanym, dynamicznym i międzynarodowym środowisku.

Nasz Eden wnosi energię, aby cieszyć się życiem pełnym witalności.

Wartości Eden

Wartości, jakimi kierujemy się w Eden, odzwierciedlają naszą istotę i nasze aspiracje dotyczące przyszłości.
Nadają one kierunek naszemu zachowaniu, naszym interakcjom wewnątrz firmy, podejmowanym decyzjom oraz relacjom z klientami, dostawcami i społecznościami, w których działamy.
Wartości te inspirują nas do czynienia postępów oraz kreowania pomyślnej przyszłości. Mamy nadzieję, że Ty również przyjmiesz nasze przekonania i wartości.

Nasze wartości

Dołącz do nas

Jeżeli chciałbyś u nas pracować wyślij nam swoje C.V.  Jeżeli tylko znajdziemy stanowisko odpowiednie do Twoich kwalifikacji, skontaktujemy się z Tobą.

Rozmiar pliku nie może być większy niż 2 MB.
Dozwolony typ pliku: pdf doc.
Rozmiar pliku nie może być większy niż 2 MB.
Dozwolony typ pliku: pdf doc.

Przesyłając ten wniosek, udzielasz EDEN SPRINGS SP. Z O.O. zgody na przetwarzanie Twoich danych w celu dostarczenia ci oferty.

Twoje dane mogą zostać ujawnione innym firmom z Grupy Eden oraz podmiotom przetwarzającym dane w Europejskim Obszarze Gospodarczym (EOG) i poza nim. Transfery poza EOG opierają się na decyzjach adekwatności lub standardowych klauzulach umownych przyjętych przez Komisję Europejską.

Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym czasie, a także skorzystać z prawa dostępu, prawa do sprostowania, usunięcia, sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia swoich danych, wysyłając na adres: iod@pl.edensprings.com, prośbę zawierającą Twoje imię i nazwisko oraz adres do celów komunikacji i weryfikacji oraz podając niezbędne  informacje do realizacji Twojej prośby.

Więcej informacji na temat ochrony danych można znaleźć w naszej Polityce prywatności pod adresem:

www.eden.pl/polityka-ochrony-prywatnosci

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.