Home
Zapytaj o ofertę
Nature - Dostawy wody źródlanej

Nature - Dostawy wody źródlanej

Orzeźwiające źródło natury dla Twoich pracowników

Bezpłatne dostawy do małych i dużych firm

5

Dostawy wody źródlanej Eden to sprawdzony sposób na zapewnienie dostępu do wody dla pracowników. Wiesz najlepiej, jak ważna jest współpraca ze sprawdzonymi dostawcami i odpowiednia dbałość o klientów. Porównaj co przygotowaliśmy dla Twojej firmy:

  • Woda pochodząca z polskich źródeł, położonych na ekologicznie czystych terenach.
  • Dzierżawa dystrybutorów wody gorącej, zimnej, z opcją gazowania lub  kompaktowych, serwujących wodę w temperaturze pokojowej. Dopasuj najwygodniejszy model.
  • Szybka instalacja i pomoc w ustawieniu dystrybutorów. Współpracownicy, Twoi klienci i goście będą mogli wygodnie korzystać z orzeźwiającej wody lub przygotować ciepłe napoje.
  • Bezpłatne dostawy wody i uzgodniony harmonogram, tak abyś zawsze znał termin odwiedzin Kierowcy Eden.
  • Wygodna obsługa - możesz kontaktować się przez Infolinię, mailowo lub przez elektroniczne konto klienta dostępne 24/7.
  • Ciekawe promocje na początek współpracy oraz szeroki wybór akcesoriów i napojów, które dostarczymy bezpłatnie wraz z wodą Eden.
  • Brak kaucji za butle i ukrytych opłat. Stawiamy na przejrzyste warunki współpracy.
  • Dostęp do społeczności Eden. Możesz bezpłatnie reklamować swoją firmę na naszej platformie lub korzystać z ofert specjalnych innych klientów Eden.

Nature - Dostawy wody źródlanej

Dystrybutor wody Storm

Dystrybutor STORM to nowy, innowacyjny produkt w naszej ofercie, który prezentuje ergonomiczne i wygodne podejście do wymiany butli.

Więcej

Dystrybutor wody Indygo

Najpopularniejszy dystrybutor, który zapewni Twoim pracownikom i Klientom stały dostęp do zimnej i gorącej wody. Niezwykle prosta obsluga.

Więcej
Dystrybutor wody Compact

Dystrybutor wody Compact

Kompaktowy i zgrabny model dystrybutora, który można ustawić bezpośrednio na blacie lub na stojaku mieszczącym dwie zapasowe butle. Serwuje zimną i gorącą wodę.

Więcej
Dystrybutor wody mini

Dystrybutor wody Mini

Najprostszy model dystrybutora serwujący wodę w temparaturze pokojowej. Możliwość ustawienia na blacie lub stojaku.

Więcej