Home
Zapytaj o ofertę
Nature - Dostawy wody źródlanej

Nature - Dostawy wody źródlanej

Orzeźwiające źródło natury dla Twoich pracowników

Bezpłatne dostawy do małych i dużych firm

5

Dostawy wody źródlanej Eden to sprawdzony sposób na zapewnienie dostępu do wody dla pracowników. Wiesz najlepiej, jak ważna jest współpraca ze sprawdzonymi dostawcami i odpowiednia dbałość o klientów. Porównaj co przygotowaliśmy dla Twojej firmy:

  • Woda pochodząca z polskich źródeł, położonych na ekologicznie czystych terenach.
  • Dzierżawa dystrybutorów wody gorącej, zimnej, z opcją gazowania lub  kompaktowych, serwujących wodę w temperaturze pokojowej. Dopasuj najwygodniejszy model.
  • Szybka instalacja i pomoc w ustawieniu dystrybutorów. Współpracownicy, Twoi klienci i goście będą mogli wygodnie korzystać z orzeźwiającej wody lub przygotować ciepłe napoje.
  • Bezpłatne dostawy wody i uzgodniony harmonogram, tak abyś zawsze znał termin odwiedzin Kierowcy Eden.
  • Wygodna obsługa - możesz kontaktować się przez Infolinię, mailowo lub przez elektroniczne konto klienta dostępne 24/7.
  • Ciekawe promocje na początek współpracy oraz szeroki wybór akcesoriów i napojów, które dostarczymy bezpłatnie wraz z wodą Eden.
  • Brak kaucji za butle i ukrytych opłat. Stawiamy na przejrzyste warunki współpracy.
  • Dostęp do społeczności Eden. Możesz bezpłatnie reklamować swoją firmę na naszej platformie lub korzystać z ofert specjalnych innych klientów Eden.

Dystrybutor wody źródlanej – ekonomiczne rozwiązanie dla firmy

Dystrybutor wody źródlanej to jeden z najbardziej opłacalnych, ekologicznych i wygodnych sposobów na zapewnienie pracownikom stałego dostępu do napojów, wymaganego przez Kodeks Pracy. Nic więc dziwnego, że tego typu urządzenia zyskują coraz większą popularność i znajdują się już w aż 60% polskich firm zatrudniających więcej niż 250 osób.

Eden Springs oferuje usługę dzierżawy i wynajmu dystrybutorów wody serwujących wodę gorącą, zimną, gazowaną oraz w temperaturze pokojowej. Szeroki wybór urządzeń pozwala na dopasowanie pakietu do potrzeb małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Dystrybutory wody mają różne wielkości, dzięki temu zmieszczą się nawet w niewielkim biurze.

Wraz z nowoczesnym dystrybutorem otrzymujesz również możliwość skorzystania z wygodnych dostaw wody mineralnej w butlach. Zapewniasz tym samym swoim pracownikom i gościom biznesowym stały i łatwy dostęp do czystej, bezpiecznej wody, a jednocześnie optymalizujesz koszty prowadzenia biura, budujesz wizerunek firmy nowoczesnej i troszczącej się o środowisko.

Dystrybutory wody – dlaczego to opłacalne rozwiązanie?

Dystrybutory do wody w biurze to rozwiązanie komfortowe zarówno dla przedsiębiorcy, jak i dla osób zatrudnionych w firmie. Pracownicy zyskują dostęp do wody bogatej w minerały, a właściciel firmy nie musi troszczyć się o zamówienia butelek z napojami. Dostawy są bowiem realizowane regularnie, zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem. Nie ma również potrzeby magazynowania i utylizacji butelek – odbiorem i ponownym napełnianiem butli do dystrybutorów zajmuje się firma Eden.

Korzystanie z dystrybutorów wody źródlanej to również sposób na oszczędzanie. Pozwala bowiem zachować stałe koszty niezależnie od poziomu konsumpcji oraz dopasować dostawy do sezonowych zmian zapotrzebowania na wodę.

Dystrybutory wody Eden – skorzystaj z doświadczenia specjalistów

Dystrybutor do wody Eden Springs to szereg korzyści dla firmy i pracowników. Zapewniamy nie tylko instalację i pomoc w ustawieniu urządzenia czy regularne dostawy wody, lecz także:

  • Wygodną obsługę i przejrzyste warunki współpracy – w razie jakichkolwiek problemów i wątpliwości możesz skontaktować się z doradcą za pośrednictwem infolinii, poczty elektronicznej lub konta klienta.
  • Gwarancję bezpieczeństwa – woda źródlana Eden pochodzi z polskich źródeł, położonych w czystych regionach kraju. Została wyróżniona w trzech niezależnych konkursach konsumenckich w 2017, spełnia również restrykcyjne normy bezpieczeństwa. Każda jej partia jest sprawdzana pod względem czystości mikrobiologicznej. Jednocześnie woda zawiera cenne składniki mineralne, takie jak wapń czy magnez.

Pamiętaj! Zagwarantowanie pracownikom dostępu do wody pitnej to obowiązek nałożony przez przepisy BHP i Kodeks Pracy. Wydatki przeznaczone na zakup wody są więc kwotą, którą należy ponieść ze względu na zobowiązania prawne. Można wliczyć ją do kosztów uzyskania przychodu.

Nature - Dostawy wody źródlanej

Dystrybutor wody Storm

Dystrybutor STORM to nowy, innowacyjny produkt w naszej ofercie, który prezentuje ergonomiczne i wygodne podejście do wymiany butli.

Więcej

Dystrybutor wody Indygo

Najpopularniejszy dystrybutor, który zapewni Twoim pracownikom i Klientom stały dostęp do zimnej i gorącej wody. Niezwykle prosta obsluga.

Więcej
Dystrybutor wody Compact

Dystrybutor wody Compact

Kompaktowy i zgrabny model dystrybutora, który można ustawić bezpośrednio na blacie lub na stojaku mieszczącym dwie zapasowe butle. Serwuje zimną i gorącą wodę.

Więcej
Dystrybutor wody mini

Dystrybutor wody Mini

Najprostszy model dystrybutora serwujący wodę w temparaturze pokojowej. Możliwość ustawienia na blacie lub stojaku.

Więcej