Usługi i dostawy wody
TESTUJ BEZPŁATNIE
Koszty pod kontrolą
Bez zobowiązań
Szeroki wybór urządzeń

Nasi Klienci

dpd_logo
bnp_paribas_logos
sodexo_logos
dr_max_logo
saint_gobain_logo
black_red_white_logo
nsg_logo
selgros_logo
kolporter_logo
diagnostyka_logo
POLARIS
JUŻ OD 15 GR/LITR

WODA NIEGAZOWANA

Nowość w ofercie
Wyjmowana tacka ociekowa
Panel kontrolny
HI CLASS
JUŻ OD 27 GR/LITR

WODA GAZOWANA

Prosta instalacja dystrybutora
Wbudowany dozownik kubków
Sanityzacja co 6 miesięcy

SZYBKA INSTALACJA

Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje doświadczenia z Eden były jeszcze lepsze. Jako lider rynku dbamy, aby Twój dystrybutor został dostarczony i zainstalowany w jak najkrótszym czasie, abyś mógł cieszyć się czystą i smaczną wodą każdego dnia. Nasi technicy sprawią, że każda instalacja nowego urządzenia odbędzie się bezproblemowo.

NIEZAWODNY SERWIS

W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów z Twoim urządzeniem nasz serwis zareaguje natychmiast i usunie każdą usterkę. Nasi pracownicy techniczni są wysoko wyszkolonym zespołem, który jest zawsze do Twojej dyspozycji.

NR.1 W POLSCE

Jako lider rynku mamy doskonałe zaplecze techniczne i dlatego służymy bezpłatnymi poradami w kwestii doboru odpowiedniego urządzenia do Twojej firmy. Do Twojej dyspozycji jest również Dział Obsługi Klienta, który pracuje w godzinach 8:00-17:00 i chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania. Staramy się ułatwiać pracę naszych Klientów i dlatego uruchomiliśmy platformę MyEden, gdzie możesz bezpłatnie założyć konto i mieć dostęp do swoich faktur, dowodów dostaw, a także zamówić dodatkowe produkty.

NAJNOWSZE ROZWIĄZANIA

Jako numer 1 na rynku wprowadzamy na bieżąco do naszej oferty najnowsze urządzenia dostępne na rynku, abyś mógł dopasować dystrybutor do swoich potrzebo oraz designu miejsca, w którym pracujesz. Posiadamy w naszej ofercie także dystrybutory z lampą UV, które serwują wodę jeszcze wyższej jakości niż dotychczas.

Szybka instalacja
Niezawodny serwis
Numer 1 w Polsce
Najnowsze rozwiązania

Dystrybutory wody filtrowanej

Dystrybutor wody filtrowanej to urządzenie, które jest podłączone bezpośrednio do sieci wodociągowej, z której jest zasilane wodą. W urządzeniu zachodzi proces podwójnej filtracji, który nadaje wodzie czystość – filtry wodne zatrzymują osady, bakterie oraz zanieczyszczenia pochodzące z rur, a także chlor i inne substancje, które mogłyby mieć wpływ na jej smak i zapach. Filtrowanie wody nie pozbawia jej cennych dla organizmu minerałów, jak wapń, magnez i inne.