Usługi i dostawy wody
TESTUJ BEZPŁATNIE
Koszty pod kontrolą
Bez zobowiązań
Szeroki wybór urządzeń

Nasi Klienci

dpd_logo
bnp_paribas_logos
sodexo_logos
dr_max_logo
saint_gobain_logo
black_red_white_logo
nsg_logo
selgros_logo
kolporter_logo
diagnostyka_logo
BEZPŁATNY TEST

DYSTRYBUTOR KALIX

Opcje wody: zimna, gorąca, temp. pokojwa, gazowana
Wbudowany dozownik kubków
Panel kontrolny
BEZPŁATNY TEST

DYSTRYBUTOR POLARIS

Opcje wody: zimna, gorąca, temp. pokojowa
Elegancka obudowa
Panel dotykowy
BEZPŁATNY TEST

DYSTRYBUTOR MIDEA

Opcje wody: zimna, gorąca, w temp. pokojowa
Antybakteryjna lampa UV
Panel dotykowy

SZYBKA INSTALACJA

Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje doświadczenia z Eden były jeszcze lepsze. Jako lider rynku dbamy, aby Twój dystrybutor został dostarczony i zainstalowany w jak najkrótszym czasie, abyś mógł cieszyć się czystą i smaczną wodą każdego dnia. Nasi technicy sprawią, że każda instalacja nowego urządzenia odbędzie się bezproblemowo.

NIEZAWODNY SERWIS

W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów z Twoim urządzeniem nasz serwis zareaguje natychmiast i usunie każdą usterkę. Nasi pracownicy techniczni są wysoko wyszkolonym zespołem, który jest zawsze do Twojej dyspozycji.

NR.1 W POLSCE

Jako lider rynku mamy doskonałe zaplecze techniczne i dlatego służymy bezpłatnymi poradami w kwestii doboru odpowiedniego urządzenia do Twojej firmy. Do Twojej dyspozycji jest również Dział Obsługi Klienta, który pracuje w godzinach 8:00-17:00 i chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania. Staramy się ułatwiać pracę naszych Klientów i dlatego uruchomiliśmy platformę MyEden, gdzie możesz bezpłatnie założyć konto i mieć dostęp do swoich faktur, dowodów dostaw, a także zamówić dodatkowe produkty.

NAJNOWSZE ROZWIĄZANIA

Jako numer 1 na rynku wprowadzamy na bieżąco do naszej oferty najnowsze urządzenia dostępne na rynku, abyś mógł dopasować dystrybutor do swoich potrzebo oraz designu miejsca, w którym pracujesz. Posiadamy w naszej ofercie także dystrybutory z lampą UV, które serwują wodę jeszcze wyższej jakości niż dotychczas.

Szybka instalacja
Niezawodny serwis
Numer 1 w Polsce
Najnowsze rozwiązania

Dystrybutory wody filtrowanej

Dystrybutor wody filtrowanej to urządzenie, które jest podłączone bezpośrednio do sieci wodociągowej, z której jest zasilane wodą. W urządzeniu zachodzi proces podwójnej filtracji, który nadaje wodzie czystość – filtry wodne zatrzymują osady, bakterie oraz zanieczyszczenia pochodzące z rur, a także chlor i inne substancje, które mogłyby mieć wpływ na jej smak i zapach. Filtrowanie wody nie pozbawia jej cennych dla organizmu minerałów, jak wapń, magnez i inne. Dystrybutor wody z sieci wodociągowej to idealne rozwiązanie dla domu i firmy.

dystrybutor filtrujący do firmy

Dzierżawa dystrybutora filtrującego wodę podłączanego do sieci wodociągowej

Jeśli interesuje Cię dzierżawa dystrybutora filtrującego wodę podłączanego do sieci wodociągowej, Eden Springs oferuje taką usługę. To, która z dystrybutorów będzie bardziej odpowiedni dla Twojej firmy, zależy od indywidualnych potrzeb, ale nie martw się — nasi eksperci pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.
Wiemy, że to niełatwa decyzja, dlatego przygotowaliśmy komplet podstawowych informacji, które chętnie Ci przedstawimy.

Dystrybutor wody podłączony do sieci wodociągowej to komfort i wygoda dla każdej firmy.
Dzierżawa jest najkorzystniejszym rozwiązaniem: urządzenie jest dostarczane i instalowane bezpłatnie, a systemy filtracji i jego konserwacja są wliczone w cenę. 
 

dystrybutory filtrujące dla firm

Dystrybutory filtrujące wodę podłączane do sieci wodociągowej doskonale sprawdzają się w różnych miejscach

Wiemy, że każde miejsce jest inne i każdy z naszych Klientów ma unikalne potrzeby, dlatego chcemy zaoferować szeroką gamę podłączanych do sieci wodociągowej dystrybutorów wody, które można stosować w różnych lokalizacjach. Wybierz dystrybutor wody z sieci najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

●    Biuro
●    Dom
●    Szkoła, przedszkole
●    Szpital
●    Restauracja
 

Szklanka wody Eden Springs

Dystrybutory filtrujące wodę marki Eden usuwają 99% bakterii

Nasze dystrybutory podłączane do sieci wodociągowej zostały wyposażone w różne systemy filtracyjne, które oczyszczają wodę, zanim trafi ona do Twojej szklanki, dzięki czemu masz zawsze pewność, że pijesz wodę pozbawioną zanieczyszczeń.
Nasze dystrybutory wyposażone są następujące filtry: 
●    Filtr węglowy usuwa chlor, siarkowodór i inne cząsteczki stałe. Filtr ten zapewnia czysty i orzeźwiający smak wody.
●    Filtr osadowy ma szerokie zastosowanie na rynku. Służy on do usuwania większych cząstek, takich jak brud, rdza, piasek, muł i osady, które mogą znajdować się w wodzie, i zapobiega przedostawaniu się tych zanieczyszczeń do kolejnego etapu filtracji.
* Uwaga: filtry stosowane w poszczególnych produktach różnią się. Aby zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat konkretnej maszyny, odwiedź dedykowaną jej stronę produktu.

Serwis dystrybutora filtrującego

Zanim zdecydujesz się na dystrybutor filtrujący, zapoznaj się z wymaganiami dotyczącymi instalacji

Oto krótka lista wymogów, które muszą zostać spełnione do zainstalowania dystrybutora filtrującego podłączanego do sieci wodociągowej. 
●    Przyłącze wody pitnej
●    Przyłącze wody musi znajdować się w odległości mniejszej niż 5 metrów od miejsca, w którym chcesz umieścić urządzenie.
●    Jedno lub dwa gniazdka elektryczne nad przyłączem wody
●    Wystarczająco dużo miejsca, aby podłączyć zamówione urządzenie