Home
Zapytaj o ofertę
UNLIMITED – DYSTRYBUTORY WODY FILTROWANEJ

UNLIMITED – DYSTRYBUTORY WODY FILTROWANEJ

Czysta woda bez ograniczeń

Teraz test za 1 zł

5

Dystrybutory podłączane do sieci wodociągowej pobierają z niej wodę i za pomocą wysokiej jakości filtra przekształcają ją w świeżą, smaczną wodę do picia – bez bakterii, zanieczyszczeń i chloru. Jeśli chcesz mieć nieograniczony dostęp do wody, ale stałe koszty, to rozwiązanie jest dla Ciebie. Sprawdź co nas wyróżnia:

  • Jakość wody to nasz najwyższy priorytet, dlatego stosujemy nowoczesne systemy filtrów Green Filter z dokładnością filtracji aż do 1 mikrometra. Zapewniamy parametry czystości podobne do wody butelkowanej.
  • Dystrybutory wody filtrowanej zapewniają dwa poziomy filtracji. Pre-filtr o dokładności 5 mikrometrów oraz filtr zmiękczający wodę z aktywnym blokiem węglowym z dokładnością filtracji do 1 mikrometra i wydajności 3800 litrów wody.
  • Twoi współpracownicy, klienci i goście za jednym przyciśnięciem napiją się orzeźwiającej i smacznej wody. Nasze filtry zachowują 100% minerałów!
  • Dzierżawa nowoczesnych dystrybutorów z opcją grzania, chłodzenia i gazowania wody. Jedna stała miesięczna opłata.
  • Energooszczędne i przyjazne dla środowiska dystrybutory to koniec Twoich problemów z plastikowymi odpadami.
  • Pełen serwis oraz sanityzacja co 6 miesięcy. To wszystko otrzymujesz w ramach bezpłatnej obsługi Eden.
  • Wymiana filtrów wody co 12 miesięcy

Dystrybutory filtrujące wodę rekomendujemy dla firm powyżej 20 pracowników oraz w miejscach o dużym zapotrzebowaniu na wodę - w przychodniach, fabrykach, korporacjach, hotelach i restauracjach, szkołach i placówkach edukacyjnych oraz w zakładach o ścisłych standardach BHP.

Unlimited - Dystrybutory wody filtrowanej

Dystrybutor filtrujący wodę Hi - class

Dystrybutor wody filtrowanej Hi-Class

Najwyższej klasy model dystrybutora filtrującego, zaprojektowany do wnętrz gdzie liczą się zarówno doskonałe cechy użytkowe, jak i design połączony z wysoką jakością materiałów wykończeniowych.

Więcej