Home
Zapytaj o ofertę
UNLIMITED – DYSTRYBUTORY WODY FILTROWANEJ

UNLIMITED – DYSTRYBUTORY WODY FILTROWANEJ

Czysta woda bez ograniczeń

Teraz test za 1 zł

5

Dystrybutory podłączane do sieci wodociągowej pobierają z niej wodę i za pomocą wysokiej jakości filtra przekształcają ją w świeżą, smaczną wodę do picia – bez bakterii, zanieczyszczeń i chloru. Jeśli chcesz mieć nieograniczony dostęp do wody, ale stałe koszty, to rozwiązanie jest dla Ciebie. Sprawdź co nas wyróżnia:

 • Jakość wody to nasz najwyższy priorytet, dlatego stosujemy nowoczesne systemy filtrów Green Filter z dokładnością filtracji aż do 1 mikrometra. Zapewniamy parametry czystości podobne do wody butelkowanej.
 • Dystrybutory wody filtrowanej zapewniają dwa poziomy filtracji. Pre-filtr o dokładności 5 mikrometrów oraz filtr zmiękczający wodę z aktywnym blokiem węglowym z dokładnością filtracji do 1 mikrometra i wydajności 3800 litrów wody.
 • Twoi współpracownicy, klienci i goście za jednym przyciśnięciem napiją się orzeźwiającej i smacznej wody. Nasze filtry zachowują 100% minerałów!
 • Dzierżawa nowoczesnych dystrybutorów z opcją grzania, chłodzenia i gazowania wody. Jedna stała miesięczna opłata.
 • Energooszczędne i przyjazne dla środowiska dystrybutory to koniec Twoich problemów z plastikowymi odpadami.
 • Pełen serwis oraz sanityzacja co 6 miesięcy. To wszystko otrzymujesz w ramach bezpłatnej obsługi Eden.
 • Wymiana filtrów wody co 12 miesięcy

Dystrybutory filtrujące wodę rekomendujemy dla firm powyżej 20 pracowników oraz w miejscach o dużym zapotrzebowaniu na wodę - w przychodniach, fabrykach, korporacjach, hotelach i restauracjach, szkołach i placówkach edukacyjnych oraz w zakładach o ścisłych standardach BHP.

Dystrybutory wody filtrowanej – ekologiczny sposób na czystą wodę

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z 1997 r. dotyczącym przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz rozporządzeniem Rady Ministrów z 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów pracodawca ma obowiązek zapewnić osobom zatrudnionym w firmie stały dostęp do wody pitnej. Może zrobić to na różne sposoby, m.in. zamawiając dostawy wody źródlanej lub butelkowanej (gazowanej lub niegazowanej). W nowoczesnych firmach popularność zyskują jednak dystrybutory filtrujące wodę – jest to bowiem rozwiązanie ekologiczne i gwarantujące stałe koszty, niezależnie od spożycia.

Dystrybutory filtrujące są rekomendowane dla firm zatrudniających powyżej 20 pracowników. Sprawdzą się także w innych miejscach o dużym zapotrzebowaniu na wodę – w hotelach, przychodniach, placówkach edukacyjnych, fabrykach, restauracjach itp. Ich popularność wzrasta wraz z poprawą stanu wody wodociągowej w Polsce oraz zwiększaniem się poziomu świadomości ekologicznej w społeczeństwie.

Filtrowanie wody przez dystrybutor – jak to działa?

Dystrybutor jest podłączony do sieci wodociągowej i pobiera z niej wodę. Następnie w urządzeniu zachodzi proces podwójnej filtracji, który zapewnia wodzie czystość – filtry wodne usuwają osady, bakterie, zanieczyszczenia pochodzące z rur, chlor i inne substancje, które mogłyby wpłynąć na jej smak i zapach. Filtrowanie wody jednocześnie nie pozbawia jej cennych dla organizmu minerałów, jak wapń czy magnez. W procesie udział bierze:

 • pre-filtr o dokładności 5 mikronów,
 • filtr węglowy o dokładności filtracji do 1 mikrona.

Zastosowane w dystrybutorze filtry wodne sprawiają, że dozowany płyn ma parametry czystości porównywane do wody butelkowej. Filtry węglowe absorbują bowiem większość organicznych i nieorganicznych zanieczyszczeń, a jednocześnie – w odróżnieniu od filtrów z odwróconą osmozą – nie wyjaławiają jej. Co więcej – w opcji dzierżawy dostępne są dystrybutory, które nie tylko filtrują, lecz także chłodzą, podgrzewają lub gazują wodę. Dzięki temu możesz skosztować swojej własnej wody gazowanej, kiedy tylko zapragniesz.

Dystrybutory filtrujące wodę – dlaczego to się opłaca?

Dzięki dystrybutorowi z filtrem Twoi współpracownicy, klienci i goście za jednym przyciśnięciem napiją się orzeźwiającej i smacznej wody, również gazowanej. Filtrowanie wody przez automat to także szereg korzyści dla firmy:

 • stałe (niskie) koszty niezależnie od ilości spożywanej wody – firma płaci jedynie za dzierżawę dystrybutora, nie musi dodatkowo zamawiać dostaw wody, a w cenie otrzymuje również pełen serwis i okresową sanityzację;
 • brak konieczności wygospodarowania miejsca na przechowywanie butli lub butelek z wodą;
 • minimalizowanie ilości plastikowych odpadów oraz brak konieczności ich utylizacji;
 • brak konieczności wymiany butli.

Nic więc dziwnego, że aż 90% klientów jest zadowolonych z obsługi firmy Eden w zakresie dzierżawy dystrybutorów wody filtrowanej – jak wynika z badania Water Expert, przeprowadzonego w marcu 2017 roku.

Unlimited - Dystrybutory wody filtrowanej

Dystrybutor filtrujący wodę Hi - class

Dystrybutor wody filtrowanej Hi-Class

Najwyższej klasy model dystrybutora filtrującego, zaprojektowany do wnętrz gdzie liczą się zarówno doskonałe cechy użytkowe, jak i design połączony z wysoką jakością materiałów wykończeniowych.

Więcej