Lavazza to firma z ponad 110-letnią tradycją, efekt wytrwałości i niezwykłej intuicji jej założyciela, Luigi, który w 1895 roku otworzył w samym sercu Turynu niewielki sklep spożywczy. Obdarzony duchem pionierskim Luigi Lavazza zapoczątkował sztukę mieszania różnych odmian kawy, aby uzyskać produkt o harmonijnym i aromatycznym smaku. Dziś Lavazza to synonim jakości i symbol espresso, która reprezentuje włoską tożsamość na całym świecie.

Firma Ebac Ltd jest wiodącym producentem dystrybutorów wody w Europie, z siedzibą w Zjednoczonym Królestwie, który od ponad 17 lat projektuje i produkuje dystrybutory wody, wprowadzając na rynek najnowsze technologie, jak na przykład Watertrail™ - prosty, w 100% efektywny i błyskawiczny proces sanityzacji, czy nagrodzony system Hot Tank, zmniejszający zużycie energii nawet o 89% w porównaniu do modeli konkurencyjnych.

Współpracując z firmą Cosmetal, zapewniamy naszym klientom wyśmienitej jakości dystrybutory wody. Ten włoski dostawca posiada ponad 40-letnie doświadczenie w produkcji dystrybutorów wody. Głęboka wiedza na temat tej branży gwarantuje większą higienę, wysokie standardy techniczne oraz nieustające innowacje.

Capsnap by Greiner Packaging to jedyna firma oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie opakowań do dystrybutorów wody na rynku europejskim. Szeroki wachlarz produktów obejmuje butelki o pojemności 19 litrów dla biur i domów (technologia wtrysku i wytłaczania), 19-litrowe pokrywy, etykiety do butelek 19-litrowych i inne akcesoria.

OASIS International jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji oraz dystrybucji systemów czystej wody. Firma opracowuje rozwiązania przyjazne oszczędnemu gospodarowaniu wodą, które zapewniają czystą i bezpieczną wodę do picia – wszystkim i wszędzie.

Dystrybutory wody firmy Crystal Mountain są cenione na całym świecie ze względu na ich wysoką jakość, styl oraz wydajność. Do ich produkcji wykorzystuje się sprzęt najnowszej generacji, przestrzegając surowych norm jakości. Główne priorytety organizacji to satysfakcja i obsługa klienta.

Producent wysokiej jakości ekspresów do kawy wraz z wyposażeniem – łatwych w użyciu, trwałych i prostych w utrzymaniu.

Wraz z zespołem znakomitych inżynierów i projektantów produktu, a także dzięki zaawansowanemu technicznie zapleczu badawczo-rozwojowemu, firma z powodzeniem opracowuje i produkuje innowacyjne produkty, takie jak filtry ET, różnego rodzaju systemy: cyrkulacji UV, detekcji wycieku, oszczędzania energii, bezpośredniego chłodzenia, jak również dozowniki z opcją gazowania oraz systemy natychmiastowej sterylizacji promieniami UV.

Oferta firmy Mars Drinks to nie tylko rozwiązania komercyjne. Obejmuje ona szeroką gamę kaw espresso, kaw, herbat, gorącej czekolady oraz wyjątkowych napojów, które zapewnią niezwykłe doznania smakowe.