grupa eden primo

Culligan Eden pragnie inspirować do zdrowszego trybu życia w domu i w miejscu pracy, ułatwiając swoim Klientom przyjemność spożywania wody najwyższej jakości w każdym miejscu i czasie.

 

Jesteśmy wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie wody pitnej na świecie, obecnym w ponad 90 krajach.

 

Elastyczne rozwiązania spełniające wszystkie potrzeby naszych Klientów. Doskonałe połączenie wielkości, zasięgu geograficznego, najbardziej zaawansowanej w swojej kategorii technologii i doświadczenia pozwala nam świadczyć naszym Klientom najlepsze usługi i rozwiązania spełniające ich zróżnicowane potrzeby. Od butlowych dystrybutorów wody schłodzonej  poprzez urządzenia filtrujące podłączane do instalacji wodociągowej, aż po zmiękczacze wody.

 

Zadowolenie Klientów jest naszym największym priorytetem. Motto oparte o zasadę „Klient na całe życie” jest wyznawane przez wszystkich pracowników naszej organizacji. Poprzez wnikliwe, codzienne monitorowanie naszych działań stale je optymalizujemy i ulepszamy, aby przekraczać oczekiwania Klientów. Aktywnie pozyskujemy szczere opinie na temat naszych usług i produktów poprzez standardowe praktyki branżowe i uznane platformy, w tym ankiety NPS, recenzje na portalach Google My Business i Trustpilot.

 

Woda jest darem Natury, a ochrona środowiska jest bardzo ważna w naszej misji. Jesteśmy dumni z tego, że dostarczamy naszym Klientom wodę w sposób przyjazny dla środowiska i aktywnie wspieramy ochronę naszych źródeł wody.

Eden Polska

Eden w Polsce

Culligan Eden w Polsce jest obecny w  ponad 90 krajach i jest jednym z czołowych dostawców rozwiązań w zakresie uzdatania wody wody pitnej do biur i domów. W Polsce działamy od 1997 roku.

Obecnie posiadamy 36 centrów dystrybucji i rozbudowaną flotę, które pozwalają nam na sprawną obsługę klientów na terenie całej Polski. Naszym priorytetem jest dbałość o wysoką jakość produktów i najwyższy poziom obsługi Klientów. Eden jest najchętniej wybieranym dostawcą wody przez firmy w Polsce *  

Naszą misją jest zapewnienie Klientom przez cały dzień dobrego samopoczucia i energii w miejscu pracy oraz w domu, poprzez dostarczanie wysokiej jakości wody.

Nasza misja

ZAPEWNIĆ KLIENTOM DOBRE SAMOPOCZUCIE I POZYTYWNĄ ENERGIĘ PRZEZ CAŁY DZIEŃ – ZARÓWNO W PRACY, JAK I W DOMU

Taki cel zobowiązuje nas do pracy, by zapewnić Tobie najlepsze standardy w trzech obszarach:

Satysfakcja z poziomu obsługi
Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości obsługi, jakiej oczekujesz i na jaką zasługujesz.

Produkty dopasowane do Twoich potrzeb
Nieustannie dbamy o zachowanie najwyższej jakości produktów. Dajemy Ci szeroki wybór rozwiązań i ciągle rozwijamy nasz asortyment.

Dbałość o nasze wspólne środowisko
Jako Grupa, lider europejski, inicjujemy projekty wspierające środowisko naturalne. Dowiedz się więcej>>

Culligan Eden

Jesteśmy dumni, że Eden stał się częścią rodziny Culligan, która oferuje szybki i nieograniczony dostęp do czystszej, bezpieczniejszej i lepiej smakującej wody dzięki swojemu niezrównanemu doświadczeniu i wiedzy w zakresie zrównoważonego rozwoju i Obsługi Klienta.

Jako globalny lider dysponujący ponad 35 renomowanymi markami obecnymi w ponad 90 krajach, Culligan codziennie obsługuje miliony odbiorców, oferując najwyższej klasy rozwiązania do uzdatniania wody pitnej, filtracji i zmiękczania wody, nieustannie udoskonalając swoje rozwiązania, by sprostać ewoluującym potrzebom przyszłości.

Dowedz się więcej!