grupa eden primo

Eden Primo pragnie inspirować do zdrowszego trybu życia w domu i w miejscu pracy, ułatwiając swoim Klientom przyjemność spożywania wody najwyższej jakości w każdym miejscu i czasie.

 

Jesteśmy wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie wody pitnej w Europie i Ameryce Północnej, mającym ponad 9 000 zaangażowanych pracowników i 2,6 miliona Klientów na 21 rynkach.

 

Elastyczne rozwiązania spełniające wszystkie potrzeby naszych Klientów. Doskonałe połączenie wielkości, zasięgu geograficznego, najbardziej zaawansowanej w swojej kategorii technologii i doświadczenia pozwala nam świadczyć naszym Klientom najlepsze usługi i rozwiązania spełniające ich zróżnicowane potrzeby. Od butlowych dystrybutorów wody schłodzonej  do urządzeń filtrujących podłączanych do instalacji wodociągowej, zarówno do użytku domowego, jak i do zastosowań o wysokiej wydajności w biurach i miejscach pracy.

 

Zadowolenie Klientów jest naszym największym priorytetem. Motto oparte o zasadę „Klient na całe życie” jest wyznawane przez wszystkich pracowników naszej organizacji. Poprzez wnikliwe, codzienne monitorowanie naszych działań stale je optymalizujemy i ulepszamy, aby przekraczać oczekiwania Klientów. Aktywnie pozyskujemy szczere opinie na temat naszych usług i produktów poprzez standardowe praktyki branżowe i uznane platformy, w tym ankiety NPS, recenzje na portalach Google My Business i Trustpilot.

 

Woda jest darem Natury, a ochrona środowiska jest bardzo ważna w naszej misji. Jesteśmy dumni z tego, że dostarczamy naszym Klientom wodę w sposób przyjazny dla środowiska i że firma Eden Primo posiada certyfikaty Carbon Neutral w Europie od ponad 10 lat. Korzystamy w 100% z odnawialnej energii elektrycznej i aktywnie wspieramy ochronę naszych źródeł wody.

Eden Polska

Eden w Polsce

Eden Springs w Polsce jest częścią Grupy Eden Primo obecnej w 18 krajach europejskich i w Izraelu i jednym z czołowych dostawców wody źródlanej i dystrybutorów filtrujących do biur i domów. W Polsce działamy od 1997 roku.

Obecnie posiadamy 36 centrów dystrybucji i rozbudowaną flotę, które pozwalają nam na sprawną obsługę klientów na terenie całej Polski. Naszym priorytetem jest dbałość o wysoką jakość produktów i najwyższy poziom obsługi Klientów. Eden jest najchętniej wybieranym dostawcą wody przez firmy w Polsce *  

Jako grupa dynamicznie się rozwijamy. Rocznie dostarczamy ponad 800 milionów litrów wody do 850 000 firm, instytucji i osób prywatnych w Europie i Izraelu. Naszą misją jest zapewnienie Klientom przez cały dzień dobrego samopoczucia i energii w miejscu pracy oraz w domu, poprzez dostarczanie wysokiej jakości wody.

* według badań Domu Badawczego Maison, czerwiec 2012 r.

Nasza misja

ZAPEWNIĆ KLIENTOM DOBRE SAMOPOCZUCIE I POZYTYWNĄ ENERGIĘ PRZEZ CAŁY DZIEŃ – ZARÓWNO W PRACY, JAK I W DOMU

Taki cel zobowiązuje nas do pracy, by zapewnić Tobie najlepsze standardy w trzech obszarach:

Satysfakcja z poziomu obsługi
Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości obsługi, jakiej oczekujesz i na jaką zasługujesz.

Produkty dopasowane do Twoich potrzeb
Nieustannie dbamy o zachowanie najwyższej jakości produktów. Dajemy Ci szeroki wybór rozwiązań i ciągle rozwijamy nasz asortyment.

Dbałość o nasze wspólne środowisko
Jako Grupa, lider europejski, inicjujemy projekty wspierające środowisko naturalne (Carbon Neutral Project) oraz społeczności najbardziej zagrożone brakiem wody pitnej (“People help People” Tanzania). 

Grupa Primo Water Corporation

Od 2016 roku Eden Springs stanowi część Primo Water Corporation (NYSE: COT; TSX: BCB), firmy działającej w sektorze napojów. To największy dostawca wody do domów i firm w Ameryce Północnej, lider w zakresie kawy palonej i mieszanek kaw w Europie oraz herbaty mrożonej dla przemysłu spożywczego w Stanach Zjednoczonych, a także jeden z największych producentów napojów na świecie, wg sprzedawców detalicznych, właścicieli marek i dystrybutorów.
Platforma Primo Water Corporation dociera do ponad 2,5 miliona Klientów i punktów dystrybucji w Ameryce Północnej i Europie, wspieranych przez strategicznie zlokalizowane centra sprzedaży i dystrybucji oraz flotę, a także hurtowników i dystrybutorów. Dzięki temu, grupa może skutecznie dostarczać swoje usługi do domów, biur, restauracji, hoteli, małych i dużych sprzedawców detalicznych oraz ośrodków zdrowia. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej www.primowatercorp.com.
Kodeks Postępowania firmy Primo Water Corporation znajduje się tutaj.

 

Kodeks Postępowania Primo Water Corporation, dowiedz się więcej