Gwarantowana jakość

Certyfikaty jakości gwarantują najwyższą jakość wody Eden
Eden Springs water

Certyfikaty dla wody źródlanej

Spełniamy wszystkie wymagania lokalne i unijne, a także normy dotyczące jakości wody i sprzętu. Pionierskie inicjatywy Eden sprawiają, że obecnie wspóltworzymy standardy obowiązujące w branży.

  • HACCP (Hazard Analysis Critical Control Point) - Jesteśmy pierwszą firmą w branży dostaw wody, która wdrożyła w swoich rozlewniach ten surowy system zapewnienia jakości. Pozwala on kontrolować i wyeliminować ewentualne zagrożenia i ryzyka ich wystąpienia na wszystkich etapach produkcji,
  • NSF International - Certyfikat ściśle określa wszystkie środki, jakie powinny zostać przedsięwzięte w celu uzyskania właściwej jakości wody. Definiuje także reguły higieny urządzeń do dozowania wody, używane materiały, ochronę przed zakażeniem, procesy napraw urządzeń i sanityzacji sprzętu u naszych Klientów.
  • Podlegamy przepisom i normom ustanawianym przez Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 31 marca 2011 roku w sprawie naturalnych wód mineralnych, wód źródlanych i wód stołowych.

Woda z certyfikatami jakości

To co nas wyróżnia, to dążenie do zapewnienia naszym Klientom najlepszej obsługi. Potwierdzeniem, że konsumenci nam ufają i najczęściej wybierają pośród innych dostawców wody źródlanej, są liczne wyróżnienia.

Super Marka 2020

Super Marka to wyróżnienie przyznane przez Konsumentów na podstawie ogólnopolskiego badania pod patronatem i opieką merytoryczną Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk. Konsumenci wybrali Eden Springs, jako najlepszą markę, godną zaufania, oferującą dobre jakościowo produkty, w kategorii Dystrybutorzy wody źródlanej dla firm.

Złote Godło Laur Konsumenta 2019

Eden od wielu lat nagradzany jest prestiżowym godłem "Laur Konsumenta". W 2018 roku klienci, po raz jedenasty przyznali Nam Złoty Laur Klienta. W uznaniu wysokiej jakości produktów firma została także uhonorowana złotym godłem w kategorii “Konsumencki Lider Jakości”.

Konsumencki Lider Jakości 2019

Konsumencki lider jakości to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, prowadzony przez Redakcję Strefy Gospodarki, ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną. Jego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku. Jesteśmy dumni z zaufania jakim obdarzyli nas klienci.