Woda do domu

Sposób na wodę w domu!

Dystrybutor STORM

Butle ładowane od dołu

Woda zimna i w temp. otoczenia
Bezpłatna dostawa
Wyjątkowo łatwa wymiana butli
Pompka elektryczna

Pełna niezależność

Woda w temp. otoczenia
Bezpłatna dostawa
Możesz korzystać także w plenerze
Dystrybutor BIBO

System potrójnej filtracji

Dystrybutor filtrujący do domu
Zachowuje mineralizację wody
Woda zimna i gorąca

BEZPŁATNA DOSTAWA WODY

Nasze butle z wodą dostarczamy Państwu zawsze bezpłatnie. Po podpisaniu umowy możecie się już tylko cieszyć świeżą, krystalicznie czystą wodą źródlaną Eden. Zapewniamy też stałą opiekę, obejmującą sanityzację dozownika co 6 miesięcy, oraz serwis dystrybutora.

SZYBKA INSTALACJA

Zawsze dbamy, aby Państwa dystrybutor został dostarczony i zainstalowany w jak najkrótszym czasie, abyście mogli cieszyć się czystą i smaczną wodą każdego dnia. Nasi technicy sprawią, że każda instalacja nowego urządzenia błyskawiczna i bezproblemowa. W pakiecie poza regularnymi dostawami wody do domu otrzymasz również kompaktowy dystrybutor, który można dopasować do wystroju kuchni (urządzenie zmieści się nawet w niewielkim pomieszczeniu) oraz stojak na butle.

NR.1 W POLSCE

Jako lider rynku mamy doskonałe zaplecze techniczne i dlatego służymy bezpłatnymi poradami w kwestii doboru odpowiedniego urządzenia. Do Twojej dyspozycji jest również Dział Obsługi Klienta, który pracuje w godzinach 8:00-17:00 i chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania. Staramy się ułatwiać pracę naszych Klientów i dlatego uruchomiliśmy platformę MyEden, gdzie możesz bezpłatnie założyć konto i mieć dostęp do swoich faktur, dowodów dostaw, a także zamówić dodatkowe produkty.

Ekologia

Eden to lider rynku w działaniach na rzecz klimatu. Redukujemy nasze emisje CO2 do atmosfery do zera netto, a wszystkie nasze produkty są Carbon Neutral.

Bezpłatna dostawa
Szybka instalacja
Numer 1 w Polsce
Jesteśmy Carbon Neutral

Korzyści z dostaw wody do domu

 • Komfort i wygoda – bez dźwigania i z gwarancją regularnych dostaw.
 • Dobro dzieci – stały dostęp do świeżej wody źródlanej Eden dla całej rodziny. W pełni bezpieczna także dla najmłodszych.
 • Ekologia – wybierając dostawy wody chronisz środowisko zmniejszając ilość odpadów PET. Nasze butle są wielokrotnie napełniane i poddawane recyklingowi
 • Funkcjonalność – dystrybutor wody to niezbędnik nowoczesnych gospodarstw domowych.

Szukasz przyjaznej dla środowiska, smacznej, filtrowanej wody?

Nasz zgrabnie zaprojektowany domowy dystrybutor wody BIBO z systemem potrójnej filtracji zapewnia dostęp do gorącej lub zimnej filtrowanej wody w jednej chwili!

BIBO jest dostępny w ośmiu pięknych kolorach, dzięki czemu pasuje do każdej kuchni i każdego stylu życia. Domowy dystrybutor wody to poprawa jakości i komfortu życia.

Dowiedz się więcej o BIBO

Co jeszcze zyskasz?

 • Woda w butlach zostanie dostarczona pod same drzwi – nie będzie potrzeby dźwigania ciężkich zgrzewek ze sklepu czy wnoszenia ich po schodach.
 • Zadbasz o środowisko – dzięki dostawie wody w butlach zmniejszysz ilość generowanych odpadów. Nie będziesz już bowiem wyrzucać dziesiątek plastikowych butelek PET.
 • Zachęcisz dzieci do picia wody – najmłodsi członkowie rodziny z pewnością docenią nowoczesne rozwiązanie, jakim jest dystrybutor. Z chęcią sięgną też po napój, który mogą sobie samodzielnie nalać – zwłaszcza, że niektóre modele dystrybutorów dozują również wodę schłodzoną.
 • Oszczędzisz czas – nie będziesz musiał poświęcać go na chodzenie do sklepu po wodę butelkowaną.

Zalety dystrybutora wody filtrowanej?

 • Niezależność - nie musisz już czekać na dostawę wody do domu bo masz do niej nieograniczony dostęp dzięki dystrybutorowi POLARIS.
 • Jakość wody - dystrybutor POLARIS z lampą UV serwuje wodę najwyższej jakości, a filtr UV zapewnia jej nieskazitelną czystość.
 • Funkcjonalność - nasz dystrybutor filtrujący POLARIS to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań na rynku.
 • Nowoczesny design - to urządzenie posiada bardzo atrakcyjny wygląd i z łątwością wpasuje się w wygląd każdej kuchni.

Kup już dziś domowy dystrybutor wody!

Chciałbyś kupić dystrybutor wody do swojego domu? Sprawdź ekscytujące oferty naszej firmy partnerskiej Primo i ciesz się świeżą, schłodzoną wodą w swoim domu w ciągu 3 dni roboczych.

Odwiedź stronę Primo Water Coolers już dziś i kup swój dystrybutor wody.

Kup teraz!