Woda do domu

Ciesz się szybką dostawą świeżej, źródlanej wody Eden
wprost do Twojej kuchni lub skorzystaj z dystrybutora wody
filtrowanej z lampą UV!
Bezpłatna dostawa
Ekologia
Dostawy do domu
Wymienne butle
Sposób na wodę w domu!

Jednym ze sposobów zapewnienia stałego dostępu do czystej wody dla całej rodziny jest skorzystanie z usług Eden Springs. W pakiecie poza regularnymi dostawami wody do domu otrzymasz również kompaktowy dystrybutor, który można dopasować do wystroju kuchni (urządzenie zmieści się nawet w niewielkim pomieszczeniu) oraz stojak na butle. Zapewniamy też stałą opiekę, obejmującą sanityzację dozownika co 6 miesięcy, oraz serwis dystrybutora.

Dla Klientów ceniących sobie niezależność wprowadziliśy do oferty dystrybutor wody filtrowanej, który zapewni Ci stały dostęp do świeżej wody bez konieczności czekania na dostawę.

Co jeszcze zyskasz?

  • Woda w butlach zostanie dostarczona pod same drzwi – nie będzie potrzeby dźwigania ciężkich zgrzewek ze sklepu czy wnoszenia ich po schodach.
  • Zadbasz o środowisko – dzięki dostawie wody w butlach zmniejszysz ilość generowanych odpadów. Nie będziesz już bowiem wyrzucać dziesiątek plastikowych butelek PET.
  • Zachęcisz dzieci do picia wody – najmłodsi członkowie rodziny z pewnością docenią nowoczesne rozwiązanie, jakim jest dystrybutor. Z chęcią sięgną też po napój, który mogą sobie samodzielnie nalać – zwłaszcza, że niektóre modele automatów dozują również wodę schłodzoną, a nawet gazowaną.
  • Oszczędzisz czas – nie będziesz musiał poświęcać go na chodzenie do sklepu po wodę butelkowaną.

Dlaczego dystrybutor wody filtrowanej?

  • Niezależność - nie musisz już czekać na dostawę wody bo masz do niej nieograniczony dostęp dzięki dystrybutorowi MIDEA.
  • Jakość wody - dystrybutor MIDEA z lampą UV serwuje wodę najwyższej jakości, a filtr UV zapewnia jej nieskazitelną czystość.
  • Funkcjonalność - nasz dystrybutor filtrujący MIDEA to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań na rynku.
  • Nowoczesny design - to urządzenie posiada bardzo atrakcyjny wygląd i z łątwością wpasuje się w wygląd każdej kuchni.