Eden Springs: doświadczenia naszych klientów

Woda i kawa

Dowiedz się, co myślą inni użytkownicy

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem wody do domu, masz szczęście, bo tutaj przytoczymy Ci pewne doświadczenia. Te opinie mogą pomóc w podjęciu właściwej decyzji.

"Jest zauważalna różnica w zapachu i smaku w porównaniu z kranem"

Wielu klientów mówi nam, że na pierwszy rzut oka nie ma dużej różnicy między wodą wodociągową, a źródlaną, ale wolą tę ostatnią, ponieważ jest zdrowsza.

Jeśli muszą porównać wodę butelkowaną z tą z domowego dystrybutora wody, mówią: "Można zauważyć niewielką różnicę w smaku". To niewiele, ale smakuje lepiej. Woda z kranu smakuje trochę mocniej. Woda z dystrybutora nie ma smaku, jest przyjemna" mówią nam. Ale prawda jest taka, że różnica jest zauważalna w takich aspektach jak zapach i smak. Wynika to głównie z braku chloru i innych środków dezynfekcyjnych niezbędnych do zapewnienia możliwości picia wody z sieci.

Eden Springs opinię

"Przynajmniej wiesz, że woda jest wolna od wapnia."

Woda z kranu niesie ze sobą mnóstwo zanieczyszczeń i substancji. Wapń to coś, co martwi nas najbardziej, gdy myślimy o piciu wody z kranu. Czy będą jakieś pozostałości z rur? Wątpliwości pojawiają się zawsze i to jest normalne. Dlatego wiele osób ma w kuchni filtr na kranie, który umożliwia filtrowanie wody w domu. Filtry z węglem aktywnym usuwają część smaku i nieprzyjemnego zapachu z wody, obecnego głównie za sprawą chloru w sieci wodnej, który czyni ją zdatną do picia.

"Są ludzie, którzy mają filtry wody w domu nic im nie jest. Prawda jest taka, że przyzwyczaiłem się do picia wody z filtra i teraz uważam, że woda z kranu ma dziwny smak. Przynajmniej wiem, że woda, którą piję jest wolna od wapna, a to już jest dużo."

Jednak taka ocena filtrów domowych i kamienia wapiennego nie byłaby całkowicie poprawna..  

"Picie wody źródlanej jest droższe niż picie wody z kranu, ale jest tego warte."

Bez wątpienia picie wody mineralnej lub źródlanej jest droższe niż picie wody z kranu. Woda źródlana pochodzi z chronionych źródeł i została poddana gruntownym procesom oczyszczania i demineralizacji, a także kontroli jakości. Rezultatem jest woda wolna od wszelkich zanieczyszczeń i zachowująca wszystkie swoje właściwości: czysta woda o niskiej zawartości minerałów. Udowodniono, że jest to najzdrowsza woda, a jej coraz większe zużycie w porównaniu z wodą wodociągową świadczy o ogólnym przywiązaniu do zdrowych nawyków.

Powiedziano nam: "Oczywiście, picie wody źródlanej jest droższe... [...] ale to jest tego warte. Woda z kranu czasem dziwnie smakuje; czasem można ją wypić, ale nie zawsze. Można kupić wodę w butelkach, ale ja osobiście wolę domowy dystrybutor wody, ponieważ w ten sposób wszyscy bez problemu pijemy wodę źródlaną i nie musimy sprawdzać, czy butelki się kończą".

"To idealne rozwiązanie dla osób starszych, które nie mogą już same nosić butelek ze sklepu."

Główną zaletą posiadania w domu dystrybutora wody jest wygoda dostępu do wody źródlanej bez wychodzenia z domu. Zarówno dla młodych jak i dla starszych, możliwość picia wody po prostu przez włożenie szklanki pod kran urządzenia. To może zrobić dużą różnicę. "Moja babcia nie może już nosić zgrzewek z wodą i dlatego ktoś w rodzinie zawsze musi iść i kupić jej wodę i przynieść ją do domu. W końcu zamówiliśmy jej dystrybutor wody i to działa lepiej, ponieważ firma przyniosła jej maszynę do domu, a butle z wodą gdy jej się skończy", mówią nam.

Dodatkowe korzyści z posiadania wody w domu

Jak Państwo widzą, każdy użytkownik i każda rodzina ma swoje własne, szczególne powody, dla których woli wodę źródlaną od wody wodociągowej. Do nich możemy dodać inne pozytywne aspekty, takie jak:

  • Domowy serwis dostaw wody pomaga w utrzymaniu dobrego nawodnienia. Nawadnianie jest bardzo ważne, zwłaszcza w najbardziej gorących miesiącach. Posiadanie naturalnej wody źródlanej dostępnej przez cały czas przyczynia się do utrzymywania zdrowszego trybu życia.

  • Oszczędza czas.. Uciążliwością jest konieczność noszenia zgrzewek z wodą ze sklepu do domu po długim dniu pracy. A dla tych wszystkich ludzi, którzy pracują w domu, taka opcja jest naprawdę praktyczna.

  • Obsługa domowego dystrybutora wody jest prosta i praktyczna.. Wystarczy umieścić pod kranem szklankę, nacisnąć przycisk i poczekać spokojnie, aż szklanka napełni się wodą źródlaną.

  • Sanityzacja i konserwacja są zapewnione.Urządzenie zajmuje niewiele miejsca, jest łatwe w czyszczeniu i utrzymaniu. Wystarczy przetarcie z kurzu wilgotną szmatką.

  • Firma dba o wszystko..Instaluje, dostarcza i odbiera butle. Użytkownik nie musi się martwić, że w domu zabraknie wody źródlanej.

  • Oferowana usługa dostaw wody do domu jest najwyższej jakości. Dostosowywana jest do Twojego harmonogramu i potrzeb. Możesz również skontaktować się z Działem Obsługi Klienta i poprosić go o obliczenie ilości wody potrzebnej w ciągu miesiąca.

W ostatnich latach zużycie wody źródlanej gwałtownie wzrosło w porównaniu ze zużyciem wody z kranu. Rosnąca świadomość znaczenia spożywania wysokiej jakości wody dla uzyskania lepszego stanu zdrowia sprawiła, że wiele osób zaufało tej usłudze i zamówiło dystrybutor wody do domu i zaczęło cieszyć się najlepszą formą nawadniania organizmu.