Co zamiast wody butelkowanej i filtrów do wody w biurze? 5 powodów, dla których warto wybrać dystrybutor wody filtrowanej do firmy

Woda i kawa

Oszczędzanie wody jest już wpisane w program działania wielu polskich biur. Ekologiczne rozwiązania, dzięki którym miejsca pracy są przyjazne środowisku, nie tylko poprawiają wizerunek przedsiębiorstwa, lecz także zmniejszają koszty jego utrzymania. Właśnie dlatego przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na instalację dystrybutorów wody filtrowanej.

Montaż dystrybutora wody filtrowanej w przedsiębiorstwie niesie za sobą szereg korzyści. Przygotowaliśmy listę 5 najważniejszych zalet wynikających z wynajmu lub dzierżawy tego urządzenia.

1. Dystrybutor wody filtrowanej to gwarancja lepszej i czystej wody kranowej

Badania przeprowadzone przez Orb Media wykazały, że woda w wielu polskich miastach zawiera mikrowłókna plastiku. Picie kranówki może więc być bardzo szkodliwe dla zdrowia. Z tego względu bezpieczne jest ograniczenie spożycia wody kranowej lub zainstalowanie filtra do wody, który usunie z wody zanieczyszczenia i szkodliwe substancje.

W firmach zamiast małych filtrów podzlewowych znacznie praktyczniejszym rozwiązaniem będzie montaż dystrybutora wody filtrowanej. By go zainstalować, nie musisz bowiem posiadać w miejscu pracy zlewu lub dużej kuchni. Wystarczy jedynie dostęp do instalacji wodno-kanalizacyjnej.

Jeśli zdecydujesz się na dystrybutor filtrujący Eden Springs, możesz mieć pewność, że woda dostarczana pracownikom będzie świeża i pozbawiona zanieczyszczeń. To zasługa dwóch skutecznych filtrów zamontowanych w urządzeniu:

  • filtra sedymentacyjnego o gradacji 5 μm, który zatrzymuje osady stałe, np. piasek i rdzę;
  • filtra węglowego o gradacji 1 μm, który usuwa z wody wszystkie drobne zanieczyszczenia, w tym: cysty, bakterie, związki metali ciężkich oraz mikrocząsteczki plastiku.

2. Dystrybutor filtrujący wodę jest wygodny w użytkowaniu

Urządzenie serwuje wodę po naciśnięciu jednego przycisku. W zależności od wybranego przez Ciebie modelu może podawać wodę schłodzoną, podgrzaną lub gazowaną.

Zobacz dystrybutory wody filtrowanej Eden >>

Montaż urządzenia filtrującego sprawia, że osoby obsługujące biuro nie muszą wydzielać odrębnego pomieszczenia na przechowywanie dużych butli z wodą czy pojedynczych butelek PET. Tym samym znika także problem z utylizacją plastikowych opakowań. Natomiast rezygnacja z dostaw wody ułatwia optymalizację pracy zwłaszcza w dużych przedsiębiorstwach. Właściciele firm lub przedstawiciele administracji nie muszą się bowiem zajmować zamawianiem nowych butli.

Nie jesteś pewien, które urządzenie będzie lepsze do Twojej firmy? Zobacz porównanie dystrybutorów filtrujących wodę i dystrybutorów wody źródlanej przygotowane przez przedstawicieli Eden Springs.

3. Inwestycja w dystrybutor wody filtrowanej to regularny serwis

Abyś mógł dostarczać pracownikom zawsze czystą i świeżą wodę, firma Eden Springs gwarantuje regularny serwis urządzenia. W ramach bezpłatnej obsługi Twoje biuro zyskuje:

  • sanityzację urządzenia co 6 miesięcy,
  • wymianę filtrów wody co 12 miesięcy.

Podczas serwisu są wymieniane wszystkie elementy dystrybutora mające bezpośredni kontakt z wodą. Dzięki temu nawet po wielu miesiącach użytkowania możesz mieć pewność, że będziesz mieć dostęp do wody niezmiennie wysokiej jakości.

4. Montaż dystrybutora umożliwia stały dostęp do wody pitnej

Korzystanie z wody butelkowanej wymaga codziennych zakupów od osoby odpowiedzialnej za zaopatrzenie, co może okazać się bardzo niewygodne i nieefektywne. Przyjmijmy hipotetyczną sytuację, w której w firmie jest zatrudnionych 10 osób. Na każdą z nich pracownicy administracji chcą przeznaczyć przynajmniej 1,5 litra wody pitnej. Osoby odpowiedzialne za transport muszą więc zająć się dostarczeniem ponad 15-kilogramowego ładunku każdego dnia!

W niewielkiej firmie optymalnym rozwiązaniem mogłoby być wynajęcie dystrybutora wody źródlanej. W dużych przedsiębiorstwach, magazynach, przychodniach czy korporacjach lepsza będzie jednak inwestycja w dystrybutor filtrujący wodę. Dzięki niemu nie trzeba organizować dostaw wody. Urządzenie działa zawsze, gdy jest podłączone do miejskiej sieci wodociągowej i gniazdka elektrycznego.

5. Wybór dystrybutora filtrującego wodę Eden Springs to dodatkowe korzyści

Do prawidłowego funkcjonowania biura niezbędna jest jego sprawna obsługa związana nie tylko z zapewnieniem stałego dostępu do wody. Jeśli zdecydujesz się na wynajem lub dzierżawę dystrybutora wody źródlanej Eden Springs, możesz liczyć na szereg dodatkowych promocji, skierowanych np. do przedsiębiorców prowadzących duże firmy. Dotyczą one między innymi zniżek na urządzenie.

Jeśli wybierzesz dystrybutor filtrujący wodę do biura, możesz zyskać także dostęp do ofert specjalnych i dodatkowych promocji na:

  • dostawy kawy i wody butelkowanej,
  • wynajem, dzierżawę lub zakup profesjonalnego ekspresu do kawy.

Szczegółowa oferta dostosowana indywidualnie do potrzeb Twojego biura zostanie Ci przedstawiona w trakcie rozmów z naszym przedstawicielem. Aby skontaktować się z nami, wypełnij formularz dostępny na stronie Eden.