wygodny model finansowania zakupu ekspresu

Ciśnieniowe ekspresy do kawy dla firmy, z wygodnymi dostawami kawy i atrakcyjnymi ratami leasingowymi.

leasing ekspresów do kawy

Leasing ekspresów do kawy to idealny model finansowania zakupu profesjonalnego ekspresu do kawy, z płatnościami rozłożonymi na dogodne raty. Wraz z leasingiem ekspresu do kawy, otrzymujesz również dostęp do pełnej oferty Eden na kawy ziarniste i w kapsułkach w doskonałych cenach oraz rabat 35% na zestaw do utrzymania ekspresu w dobrym stanie technicznym: filtr do wody oraz odkamieniacz. 

Raty leasingowe można rozliczyć jako koszty uzyskania przychodu, dlatego leasing tak często wybierany jest przez przedsiębiorców.

Aktualnie w ramach leasingu dostępne są liczne modele profesjonalnych ekspresów ciśnieniowych Saeco na kawę ziarnistą oraz ekspres kapsułkowy Lavazza Blue 951. 

leasing ekspresów

Leasing ekspresu do kawy to korzyści dla Twojej firmy:

  • Wybierasz dogodny okres leasingowania od 25 do 60 rat
  • Korzystasz z profesjonalnego ekspresu ciśnieniowego bez ponoszenia jednorazowo dużych wydatków na zakup
  • 0 zł – tyle wynosi koszt wykupienia ekspresu do kawy na zakończenie umowy, jeśli zdecydujesz się na regularne zakupy odpowiedniej ilości kawy. Warunki oferty poznasz u naszego Doradcy
  • Rabaty na ziarnistą kawę Lavazza
  • Dostawy kawy co 4, 8 lub 12 tygodni
  • Możesz zamówić dodatkowe szkolenie z obsługi ekspresu dla Twoich pracowników.

Raty leasingowe czy zakup?

 

Na leasing ekspresu decydują się firmy małe i średnie, którym zależy na możliwości korzystania z profesjonalnego ekspresu ciśnieniowego w biurze, bez ponoszenia zbędnych wysokich kosztów zakupu ekspresu. Po zakończeniu umowy leasingowej i spłaceniu rat, ekspres można wykupić na własność (w ofercie z zakupem kawy koszt wykupu ponosi Eden Springs – zapytaj o szczegóły przy podpisaniu umowy) lub skorzystać z aktualnej oferty na nowe ekspresy w ofercie Eden. 

Zakup ekspresów do kawy: możesz kupić na raty lub za gotówkę ekspres do kawy Lavazza Blue 910 Compact. Ten kapsułkowy ekspres do kawy doskonale sprawdzi się w małej firmie i biurach, gdzie konsumpcja kawy nie przekracza 5 filiżanek kawy dziennie. Funkcjonalny i szybki ekspres na kapsułki może być także dedykowanym ekspresem np. na salę konferencyjną lub do gabinetu. Przy zakupie ekspresu Lavazza Blue 910 otrzymujesz również spieniacz do mleka gratis.