Home

Zadzwoń do nas

Zapytaj o ofertę

Zapytaj o ofertę

na przetwarzanie danych osobowych w bazie zbiorów danych osobowych Eden Springs Sp z o.o. Zobacz pełną treść zgody w wersji PDF
na otrzymywanie od Eden Springs Sp. z o.o. informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej Zobacz pełną treść zgody w wersji PDF
na wykorzystywanie przez Eden Springs Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów i automatycznych Zobacz pełną treść zgody w wersji PDF
akcesoria do kawy i ekspresów

AKCESORIA DO STWORZENIA PERFEKCYJNEJ KAWY

 

Filiżanki do espresso i cappuccino, serwetniki, czekolady oraz wiele więcej! 

5

Chcesz delektować się kawą podczas przerwy w pracy? Serwujesz kawę swoim gościom i klientom? W odpowiedniej oprawie kawa smakuje lepiej.

Skorzystaj z oryginalnych akcesoriów do kawy i ekspresów dostępnych w Eden. Oferujemy zestawy filiżanek, łyżeczki i mieszadełka, papierowe kubeczki Lavazza, serwetniki i wiele innych produktów.
Dostępne są wyłącznie dla Klientów Eden. Możesz zamówić je telefonicznie w Dziale Obsługi Klienta pod numerem 801 222 888.

Akcesoria i dodatki

Filiżanki Eden

Komplet filiżanek Eden

Oryginalne filiżanki do kawy z wysokiej jakości porcelany z logo firmy Eden Springs. Filiżanki przeznaczone są do picia kawy typu cappuccino i espresso, jak również do parzenia herbaty.

Więcej
Satro czekolada premium Choc

Napoje Satro do vendingu

Produkty SATRO charakteryzują się starannie dobranymi surowcami, dobrze skomponowaną mieszanką najlepszych składników oraz właściwą obróbką technologiczną.

Więcej
Cukier biały w saszetkach

Cukier biały w saszetkach

Drobny, łatwo rozpuszczający się cukier biały Diamant pierwszej kategorii pakowany jest w podłużne, estetyczne saszetki. 

Więcej
Kubek papierowy Lavazza

Kubki papierowe Lavazza i wieczka

Wysokiej jakości kubki papierowe z logo producenta Lavazza o pojemnościach dopasowanych do potrzeb klientów. Wytrzymałe kubki papierowe są idealnym wyborem dla wszystkich wielkości napojó

Więcej