Home
Zapytaj o ofertę
akcesoria do kawy i ekspresów

AKCESORIA DO STWORZENIA PERFEKCYJNEJ KAWY

 

Filiżanki do espresso i cappuccino, serwetniki, czekolady oraz wiele więcej! 

5

Chcesz delektować się kawą podczas przerwy w pracy? Serwujesz kawę swoim gościom i klientom? W odpowiedniej oprawie kawa smakuje lepiej.

Skorzystaj z oryginalnych akcesoriów do kawy i ekspresów dostępnych w Eden. Oferujemy zestawy filiżanek, łyżeczki i mieszadełka, papierowe kubeczki Lavazza, serwetniki i wiele innych produktów.
Dostępne są wyłącznie dla Klientów Eden. Możesz zamówić je telefonicznie w Dziale Obsługi Klienta pod numerem 801 222 888.

Akcesoria i dodatki

Filiżanki Eden

Komplet filiżanek Eden

Oryginalne filiżanki do kawy z wysokiej jakości porcelany z logo firmy Eden Springs. Filiżanki przeznaczone są do picia kawy typu cappuccino i espresso, jak również do parzenia herbaty.

Więcej
Kubek papierowy Lavazza

Kubki papierowe Lavazza i wieczka

Wysokiej jakości kubki papierowe z logo producenta Lavazza o pojemnościach dopasowanych do potrzeb klientów. Wytrzymałe kubki papierowe są idealnym wyborem dla wszystkich wielkości napojó

Więcej
Satro czekolada premium Choc

Napoje Satro do vendingu

Produkty SATRO charakteryzują się starannie dobranymi surowcami, dobrze skomponowaną mieszanką najlepszych składników oraz właściwą obróbką technologiczną.

Więcej
Cukier biały w saszetkach

Cukier biały w saszetkach

Drobny, łatwo rozpuszczający się cukier biały Diamant pierwszej kategorii pakowany jest w podłużne, estetyczne saszetki. 

Więcej