Środki czystości do ekspresów

Regularna konserwacja i czyszczenie ekspresu do kawy to podstawa wydłużenia jego bezawaryjnego działania. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą na środki do czyszczenia i konserwacji ekspresów do kawy.

Wybór środków do konserwacji

Filtr Saeco Brita Intenza+Filtr Saeco Brita Intenza+ 

Filtry umieszczamy bezpośrednio w zbiorniku na wodę. Dzięki zastosowaniu filtra, ekspres będzie zakamieniał się znacznie wolniej. Przefiltrowana woda ma znacznie lepszy smak, dzięki czemu przygotowany napój kawowy będzie smakował jeszcze lepiej. Filtr Brita Intenza+ należy wymieniać nie rzadziej niż raz na 2 miesiące.

 

​Kawa rozpuszczalna Nescafe Sensatione Creme Puly Milk / Nowość w ofercie

Tabletki do czyszczenia grupy zaparzającej i elektrozaworów z zalegających resztek kawy. Idealny preparat do codziennego użytku. Tabletka rozpuszcza się całkowicie i nie wpływa na smak kawy.
• usuwa osady z kawy z grupy parzącej, elektrozaworu i obwodu wody
• idealny do konserwacji automatycznych i ręcznych ekspresów do kawy
• wygodna wielkość tabletek 10mm pasuje do wszystkich rodzajów ekspresów
Dawkowanie: 1 tabletka jednorazowo / Pojemność: 100 sztuk tabletek - 1g

 

​Puly Milk / Nowość w ofercie Puly Milk / Nowość w ofercie

Idealny preparat do codziennego użytku przy czyszczeniu i dezynfekcji przystawek Cappuccinatore oraz dyszy parowych. Pojemnik wyposażony w dozownik, co pozwala odmierzyć optymalną dawkę użycia.
• usuwa osad z mleka i bakterie
• eliminuje nieprzyjemny zapach
Pojemność: 1 l, jedno czyszczenie - 15 ml

 

​Odkamieniacz SAECO 500 ml Odkamieniacz SAECO 500 ml - Preparat do usuwania kamienia z ekspresów do kawy.

Regularne czyszczenie osadów pozwala na długie działanie ekspresu, a ponadto umożliwia uniknięcie potencjalnych uszkodzeń. Usterki spowodowane brakiem odwapniania nie są objęte gwarancją. Proces odwapniania należy przeprowadzać nie rzadziej niż co 2 miesiące lub w sytuacji kiedy wymaga tego  urządzenie (komunikat na wyświetlaczu).
Dawka na dwa cykle – 500 ml (butelka)

 

​Smar 5g - Belweder Group Smar 5g - Belweder Group

Smar silikonowy do smarowania elementów ruchomych w ekspresach, między innymi do smarowania bloku zaparzacza. Smarowanie zalecane jest co 500 kaw lub w przypadku całkowitego wypłukania smaru. Opakowanie wystarcza na 3-4 smarowania

 

 

Produkty dostępne wyłącznie dla Klientów Eden.

Zamówienia w Dziale Obsługi Klienta pod numerem 801 222 888.