NAPOJE SATRO DO VENDINGU

print

Produkty SATRO charakteryzują się starannie dobranymi surowcami, dobrze skomponowaną mieszanką najlepszych składników oraz właściwą obróbką technologiczną.

W szerokiej ofercie SATRO znajdują sie wysokiej jakości produkty o doskonałych właściwościach vendingowych, takich jak: stabilna gęstość nasypowa, doskonała rozpuszczalność, ekonomiczne dozowanie.

Satro Herbata Cytrynowa - Instant Lemon tea - 1 kg

Niezwykły aromat i optymalna rozpuszczalność sprawiają, że herbata doskonale sprawdza się w ekspresach automatycznych. Dozowanie: ok 12 g / 150 ml wody. Ok 80 - 100 porcji z kilograma.

Satro Mleko Latte Scrematto Granulare (100% mleko)

To smak świeżego mleka w napojach w automatów. Aglomerowane mleko w proszku nie zawiera cukru, jest bogate w wapń oraz tworzy białą i trwałą piankę na kawie. Opakowanie 0,5 kg. Dozowanie: 3 - 4g/180ml wody. Ok 250 porcji z kilograma.

Satro Czekolada Premium Choc 11 - 1 kg

Czekolada jest wyjątkowo kremowa w smaku i tworzy puszystą piankę. Doskonale skomponowana mieszanka najlepszych składników świetnie nadaje się do ekspresów automatycznych. Dozowanie: ok 20g / 180 ml wody. Ok 50 porcji z kilograma.

 

Oferta dostępna tylko dla Klientów Eden. Jeżeli chcesz zamówić ten produkt skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 22 735 52 00.

Produkty dodatkowe