STRONA WWW DLA TWOJEJ BRANŻY - POBIERZ GOTOWY SZABLON

Praca z wyobraźnią

Prowadzisz zakład fryzjerski, salon kosmetyczny a może restaurację lub warsztat samochodowy? Bez wątpienia wiesz, że nie posiadając własnej strony www – trudno prowadzić dochodowy biznes. W tym artykule znajdziesz gotowe szablony stron www, przygotowane specjalnie dla Twojej branży i biznesu, który prowadzisz.

Jak mówi popularne przysłowie "czego nie ma w internecie, tego nie ma i na świecie...". Własna strona internetowa jest w dzisiejszych czasach koniecznością i niestety sama obecność na Facebooku nie wystarczy - tym bardziej, że nie jest widoczna dla wszystkich. Jeżeli prowadzisz biznes, a nie można znaleźć o nim informacji w sieci – to ograniczasz mocno liczbę swoich potencjalnych klientów. Może trudno w to uwierzyć, ale zastanów się ile razy zrezygnowałaś lub zrezygnowałeś z usług jakiejś firmy lub osoby, tylko dlatego że nie mogłeś znaleźć jej adresu w sieci? A ile razy zdecydowałaś się na skorzystanie z usług SPA, hotelu, salonu kosmetycznego, którego strona internetowa była zachęcająca i ładna? Prawda jest taka, że to jak wygląda Twoja strona ma wpływ na decyzje zakupowe Twoich klientów.

Firmy które nie mają własnej wizytówki w sieci – wydają się nam mniej profesjonalne i mniej godne zaufania. Z kolei nieprofesjonalnie wyglądająca strona internetowa może źle wpłynąć na Twoją markę. Co zatem zrobić aby mieć pięknie wyglądającą stronę, która przyciągnie klientów? Wystarczy skorzystać z gotowych szablonów przygotowanych przez platformę WordPress – bez większych kosztów, bez umiejętności projektowania, bez stresu. Instalacja szablonu jest bardzo prosta. Na jego konfigurację poświęcisz co prawda kilka godzin, ale pomyśl jak taką stroną jesteś w stanie zwiększyć swoje dochody i liczbę klientów.

Zaimplementowanie samego szablonu to oczywiście nie koniec pracy. Trzeba dołożyć zachęcające zdjęcia i treści, w tym opis działalności firmy i usług. Twoja strona nie musi być rozbudowana, ale musi zawierać potrzebne klientowi informacje. Dobrym rozwiązaniem np. dla salonów kosmetycznych i fryzjerskich, gdzie klient może zamówić usługę, jest wmontowany w stronę terminarz umawiania wizyt online. Sprawdźcie - to bardzo proste w użyciu i bardzo przydatne rozwiązanie.

Dlaczego prezentujemy Wordpress? Ponieważ każda strona jest responsywna, czyli dostosowuje się do urządzeń mobilnych, podział motywów (wzorów strony) następuje w podziale na branże i masz gotowe rozwiązania bez konieczności wymyślania czegoś nowego. Dodatkowo oszczędzasz dużo czasu – dostajesz profesjonalną stronę w kilka godzin.

Poniżej prezentujemy szablony www, w podziale na branże: SALONY FRYZJERSKIE:

1 POBIERZ TUTAJ>>

SALONY BEAUTY & SPA:

3 POBIERZ TUTAJ>>

4 POBIERZ TUTAJ>>

5 POBIERZ TUTAJ>>

GABINETY DENTYSTYCZNE I LEKARSKIE:

6 POBIERZ TUTAJ>>

SIŁOWNIE I KLUBY FITNESS:

7 POBIERZ TUTAJ>>

8 POBIERZ TUTAJ>>

CUKIERNIE:

9 POBIERZ TUTAJ>>

PRZEDSZKOLA:

10 POBIERZ TUTAJ>>

HOTELE I PENSJONATY:

11 POBIERZ TUTAJ>>

12 POBIERZ TUTAJ>>

ZAKŁADY SAMOCHODOWE I USŁUGI AUTO-MOTO:

13 POBIERZ TUTAJ>>

ZAKŁADY PRZEMYSŁOWE:

14 POBIERZ TUTAJ>>

BIURA PODRÓŻY:

15 POBIERZ TUTAJ>>

HORECA / KAWIARNIE I RESTAURACJE:

17 POBIERZ TUTAJ>>

18 POBIERZ TUTAJ>>

Chcesz zobaczyć jak wygląda cała strona w wersji demonstracyjnej? Wystarczy kliknąć "Live preview" pod wizualizacją.

20

Mamy nadzieję, że wybrane przez nas szablony przydadzą się wam w wyborze własnej strony www i prowadzenia z sukcesem własnego biznesu. Teraz wystarczy wybrać zdjęcia, skonstruować ofertę i... strona gotowa. Trzymamy za Was kciuki. Powodzenia!

  Może Cię również zainteresować:

Jak prowadzić firmę bez zbędnych kosztów? Poznaj sposoby na kreatywne oszczędzanie >>

Firma zbudowana na zadowoleniu pracowników >>

10 rzeczy, których nie należy robić przed pójściem do pracy >>