Ekspres ciśnieniowy do biura - idealny wybór, gdy otwierasz firmę

Zaczynasz prowadzić mały biznes z kilkuosobowym zespołem i częstujesz kawą klientów? Sprawdź, dlaczego warto zainteresować się wyposażeniem biura w dobry ekspres do kawy. Poznaj korzyści wynikające z wyboru wynajmu urządzenia zamiast jego zakupu.

Obecnie na rynku istnieje wiele profesjonalnych urządzeń do parzenia różnego rodzaju kawy.
Jednak łatwo się pogubić w gąszczu ofert, a wybór jest trudniejszy, gdy prowadzisz małe biuro i chcesz zadbać zarówno o swoich pracowników, jak i klientów. Idealnym rozwiązaniem będzie w tym przypadku jeden dostawca, u którego możesz zamówić zarówno odpowiedni sprzęt, jak również szeroki wybór kaw, a także akcesoria do konserwacji ekspresu i obsługę serwisową. Bez względu na to, czy parzysz kilka kaw w domowej firmie, czy przyjmujesz kilkudziesięciu interesantów dziennie, Eden ma dla Ciebie szeroką ofertę wyśmienitych kaw oraz niezawodnych ekspresów.

Ciśnieniowy ekspres do kawy – co jest ważne na początek?

Kawa to napój, który, nawet bardziej niż herbata, jest elementem naszej codzienności, a rytuał jej picia jest znany na całym świecie. Towarzyszy nam również w pracy oraz formalnych i biznesowych spotkaniach. To właśnie dlatego warto zadbać, aby:

  • mieć stały i nieograniczony dostęp do kawy,
  • kawa była najlepszej jakości,
  • kawa była zawsze zaparzona w odpowiedni sposób.

Szeroki wybór wariantów podawanej kawy, jakość oraz profesjonalne parzenie, to nie tylko dobry początek dnia w pracy, ale także obiecujący start spotkań służbowych.

Ekspres do kawy – kupiony czy dzierżawiony?

To pytanie, które często zadają sobie młodzi przedsiębiorcy. Organizując swoje biuro i pracę zespołu, często nie można zapomnieć o społecznej funkcji ekspresu do kawy.

Wybór i kupno odpowiedniego urządzenia i kawy to dość trudne zadanie. Dodatkowo po zakupie trzeba pamiętać o uzupełnieniu zapasów kawy w ziarnach lub kapsułkach, oraz o usługach serwisowych. W ogólnym rozrachunku „zwykły” ekspres w małym biurze nie jest ekonomicznym rozwiązaniem, zarówno ze względów finansowych jak i czysto logistycznych.

Istnieje jednak optymalne rozwiązanie, które zadowoli zarówno małych, jak i średnich przedsiębiorców oraz nie zrujnuje ich firmowego budżetu. Przy tym sprawi też, że pracownicy i klienci będą mogli cieszyć się smakiem pysznej kawy każdego dnia. Takie możliwości daje dzierżawa urządzeń wraz z dostawą i usługami serwisowymi. Jeśli chcesz zainwestować w dobrej jakości ekspres w swoim biurze, a przy okazji zapewnić najlepszy smak kawy, wybierz usługi Eden Springs.

Współpraca z Eden to same zalety:

  • duży wybór ekspresów jest dostępny w ofercie dzierżawy lub leasingu – dlatego nie musisz inwestować w drogie urządzenia,
  • ekspresy ciśnieniowe są wytwarzane przez czołowych włoskich producentów – Lavazza i Saeco,
  • każdy model i marka urządzenia zostały wybrane pod kątem wydajności, łatwości używania i czyszczenia,
  • serwis techniczny jest gwarantowanym elementem umowy – teraz możesz również zamówić środki do czyszczenia i odkamieniania u tego samego dostawcy!
  • szeroki wybór najwyższej jakości kaw ziarnistych i w kapsułkach pozwoli Ci zadowolić nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia,
  • dodatkowo możesz też zamówić oryginalne akcesoria, jak filiżanki czy serwetki, tak aby kawa w Twoim biurze była podawana jeszcze bardziej profesjonalnie.

Bez względu na to, czy prowadzisz małe, kilkuosobowe biuro, czy średniej wielkości firmę, warto zainwestować w dzierżawę ekspresów do kawy oraz w usługi związane z ich serwisem. Pełen wachlarz różnego rodzaju kaw na pewno uprzyjemni dzień Twoim pracownikom, a także sprawi, że każde spotkanie biznesowe zacznie się pomyślnie.