Ekspresy do kawy dla firm
Bezpłatna instalacja
Bezpłatna dostawa
Obsługa klienta
Serwis ekspresów

Eden oferuje szeroką gamę ekspresów do kawy, by zapewnić Tobie i Twoim pracownikom oraz klientom idealną kawę o każdej porze dnia.

Naszym priorytetem jest dostarczenie najlepszych doznań kawowych. Dlatego też, współpracujemy z najlepszymi dostawcami kawy i ekspresów do kawy, aby zaoferować szeroki wachlarz rozwiązań, które sprostają potrzebom Twojego miejsca pracy.
Eden posiada rozwiązania dla każdej firmy, niezależnie od wielkości zatrudnienia czy rodzaju działalności.

Połączenie wysokiej jakości kawy, najlepszych ekspresów i bezpłatnego serwisu przez cały okres trwania umowy gwarantuje chwile wyjątkowej przyjemności, przy każdej filiżance kawy.

Ekspresy na kawę ziarnistą

Ekspresy na kawę ziarnistą

Chcesz mieć rozwiązanie do serwowania kawy tak indywidualne, jak Twoje miejsce pracy? Mamy szeroki asortyment ekspresów do kawy, aby móc spełnić wymagania różnych firm, o różnej wielkości i zapewnić odpowiedni smak kawy – od kilku espresso dziennie, po setki filiżanek kawy lub gorącej czekolady.

Eden Fresh - to profesjonalne ekspresy ciśnieniowe przeznaczone przeznaczone dla miłośników świeżo mielonej kawy. Szeroka oferta kaw z włoskich palarni i mieszanki opracowane według tradycyjnych rodzinnych receptur, zadowolą gusta największych kawowych smakoszy.

Więcej
Akcesoria i dodatki

Akcesoria i dodatki

Chcesz delektować się kawą podczas przerwy w pracy? Serwujesz kawę swoim gościom i klientom? W odpowiedniej oprawie kawa smakuje lepiej.

Skorzystaj z oryginalnych akcesoriów do kawy i ekspresów dostępnych w Eden. Oferujemy zestawy filiżanek, łyżeczki i mieszadełka, papierowe kubeczki Lavazza, serwetniki i wiele innych produktów.

Więcej
Usługi i dostawy kawy

Usługi i dostawy kawy

W Eden nie tylko zaopatrujemy firmy w kawę. Dostarczamy również wszystko to, co się z nią wiąże. Zapewniamy ekspresy do kawy, dbamy o serwis i jesteśmy do Twojej dyspozycji w każdej chwili.

Klienci Eden, którzy korzystają z usługi dzierżawy lub wynajmu ekspresów do kawy oraz dostaw kawy, mają zagwarantowany bezpłatny serwis ekspresów przez cały okres trwania umowy.

Więcej