Międzynarodowy Dzień Kawy

Czy wiesz, że kawę odkryto w I tysiącleciu p.n.e. w Etiopii w regionie Kaffa? Pasterz kóz zauważył, że jego stado staje się bardzo aktywne po zjedzeniu „czerwonych jagód”. Postanowił je spróbować i odkrył energetyzującą moc kawy.

Zwyczaj picia kawy przyszedł do Europy w XV wieku. Obecnie na świecie wypija się ponad 1,6 mld filiżanek kawy dziennie.

Dołącz razem z Eden do fanów kawy i poczuj energetyzującą moc tego napoju.

Międzynarodowy Dzień Kawy

Międzynarodowy Dzień Kawy


Międzynarodowy Dzień Kawy

Niech każdy dzień w Twojej firmie stanie się świętem kawy.

Lavazza Blue 951 to prawdziwy włoski urok i elegancki design. Celebruj kolejny łyk espresso, cappuccino lub latte z nowym mistrzem parzenia kawy. Ekspres dostępny w dzierżawie z dostawą 100 kaw / miesiąc.
Kawa i kapsułki Lavazza
Wyrażam zgodę na... treść zgody Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w bazie zbiorów danych osobowych Eden Springs Sp z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane przez Eden Springs Sp. z o.o. w celu archiwizacji, dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez spółki grupy kapitałowej Eden Springs samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami. Administratorem Danych Osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) o ochronie danych osobowych jest Eden Springs Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, adres: 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Perla 10. Dane osobowe mogą być udostępniane spółkom z grupy kapitałowej Eden Springs, jak i podmiotom współpracującym lub uprawnionym organom. Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania, w tym celu wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych należy kierować na adres: Eden Springs Sp. z o.o. 05-510 Konstancin- Jeziorna ul. Pułaskiego 2 z dopiskiem "Dane Osobowe".

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Eden Springs Sp. z o.o. informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Eden Springs Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.


Międzynarodowy Dzień Kawy


POBIERZ BEZPŁATNIE E-BOOK >>
z przepisamu na kawy Lavazza