Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Eden Springs the water and coffee company
Customer login
Eden OfertaObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasStrefa Klienta

Home Oferta Ekspresy do kawy na kapsułki Lavazza Blue 951


Ekspres Lavazza Blue 951 na kapsułkiLavazza Blue 951
Lavazza Blue 951 to prawdziwy włoski urok i elegancki design. Celebruj kolejny łyk espresso, cappuccino lub latte z nowym mistrzem parzenia kawy w firmie. Ekspres LB 951 doskonale wkomponuje się do każdego wnętrza biurowego. Jest bardzo praktyczny i łatwy w konserwacji. Jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich biur. Teraz dostępny dla firm w ofercie leasingu lub z możliwością zakupu, wraz z dostawami kawy Lavazza Blue w kapsułkach.

GRATIS!
Do każdego ekspresu LB951 otrzymasz spieniacz do mleka


Optymalna konsumpcja kawy: od 100 kapsułek miesięcznie
 • Wymiary (szer. x wys. X głęb.): 20 x 32 x 28 cm
 • Waga: 4,6 kg
 • Pojemność zbiornika wody: 1,7 l
 • Pobór mocy: 1200 W
 • Funkcja oszczędzania energii
 • System kontroli poziomu wody
 • Regulowana wysokość filiżanki
 • Licznik kontrolujący ilość zużytych kapsułek kawy
Skontaktuj się z Doradcą Eden, aby zamówić ekspres LB951 do swojej firmy.

Zapytaj o ofertęEkspres na kapsułki LB Compact Powiększ
Ekspres na kapsułki LB Compact
Przeznaczenie: Najmniejszy ekspres na kapsułki Lavazza Blue. Idealny dla mniejszych firm, które cenią doskonały smak włoskiego espresso, cappuccino, czy latte. Dostępny z profesjonalnym spieniaczem GRATIS.
Konsumpcja: od 50 kaw miesięcznie (2-3 dziennie)
Wymiary: 13x36x23,5 cm
Pojemność zbiornika wody: 1,2l
Pobór mocy: 1300W

Zobacz więcej>>>
Ekspres na kapsułki LB 951 Powiększ
Ekspres na kapsułki LB 951
Przeznaczenie: Eleganckie, miękkie i wyrafinowane linie oraz ekskluzywny wygląd sprawiają, że LB 951 idealnie wkomponuje się do każdego wystroju wnętrza. Jest idealnym rozwiązaniem dla małych biur i do domu.
Konsumpcja: do 100 kaw miesięcznie
Waga: 6 kg
Wymiary: 20x32x28 cm
Pojemność zbiornika wody: 1,7l
Pobór mocy: 1200W

Zobacz więcej>>> 

Akcesoria do kawy Edenissimo Coffee BeansWyrażam zgodę na... pełna treść zgody Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w bazie zbiorów danych osobowych Eden Springs Sp z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane przez Eden Springs Sp. z o.o. w celu archiwizacji, dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez spółki grupy kapitałowej Eden Springs samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami. Administratorem Danych Osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) o ochronie danych osobowych jest Eden Springs Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, adres: 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Perla 10. Dane osobowe mogą być udostępniane spółkom z grupy kapitałowej Eden Springs, jak i podmiotom współpracującym lub uprawnionym organom. Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania, w tym celu wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych należy kierować na adres: Eden Springs Sp. z o.o. 05-510 Konstancin- Jeziorna ul. Pułaskiego 2 z dopiskiem "Dane Osobowe".

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Eden Springs Sp. z o.o. informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Eden Springs Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.
.


       Oferta
       Promocje
       O nas
       Przyjemniej w pracy
       Obsługa
     Kontakt
 • Obsługa Klienta  801 222 888
 • Sprzedaż             801 222 444
 • Eden Springs Sp. z o.o.
  ul. Perla 10
  41-300 Dąbrowa Górnicza
      Dołącz