Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Dołącz do nas:
Logowanie
Eden Springs – strona główna OfertaObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasStrefa Klienta

Home O nas O nas O nas Polskie źródła wody


WODA EDENPolskie źródłaWoda Eden - polskie źródła

Krystalicznie czysta woda źródlana Eden wypływa z najczystszych ujęć głębinowych w Polsce. Naszą wodę wydobywamy z szacunkiem dla środowiska naturalnego i z zachowaniem najwyższych norm kontroli jakości HACCP i NSF. Własne laboratoria przy rozlewniach pozwalają na regularne badania wody co 2 godziny, na każdym etapie jej wydobycia i nalewania do butli.Źródło Grodzisk Wielkopolski

Źródło Grodzisk WielkopolskiNaturalna woda źródlana Eden czerpana jest wyłącznie z najczystszych ekologicznie rejonów Polski. Tak jak ta ze źródła Grodzisk Wielkopolski, która jest częścią pokrytej licznymi lasami i jeziorami Pradoliny Warszawsko-Berlińskiej.

Pochodząca z niego krystalicznie czysta naturalna woda źródlana - wydobywana z głębokości ponad 135 m pod ziemią - zawdzięcza swoją krystaliczną czystość naturalnej izolacji kilkudziesięciu metrów glin zwałowych oraz iłów stanowiących nieprzepuszczalną barierę geologiczną. Dzięki temu zawiera naturalnie zbilansowany zestaw składników mineralnych wskazanych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Zawartość minerałów w naturalnej wodzie źródlanej Eden z ujęcia wody w Grodzisku Wielkopolskim:

Kationy
wapniowy Ca2+
magnezowy Mg2+
sodowy Na+
71,60 mg/l
13,30 mg/l
10,80 mg/l


Aniony
wodorowęglanowy CO32-
siarczanowy SO42-
chlorkowy Cl-
315,00 mg/l
5,49 mg/l
4,54 mg/l

Ogólna mineralizacja: 442 mg/l


Zapytaj o ofertę
Strefa Klienta