Home
Zapytaj o ofertę
woda do domu

SPOSÓB NA ŹRÓDLANĄ WODĘ W DOMU

Ciesz się szybką dostawą świeżej, źródlanej wody Eden wprost do Twojej kuchni!

5

KORZYŚCI DOSTAW WODY DO DOMU:

 • Komfort i wygoda – Stały dostęp do świeżej wody dla całej rodziny. Bez dźwigania i z gwarancją regularnych dostaw.
 • Dobro dzieci – Stały dostęp do świeżej wody źródlanej Eden dla całej rodziny. W pełni bezpieczna także dla najmłodszych.
 • Ekologia – Wybierając dostawy wody chronisz środowisko zmniejszając ilość odpadów PET. Nasze butle są wielokrotnie napełniane i poddawane recyklingowi.
 • Funkcjonalność – Dystrybutor wody to niezbędnik nowoczesnych gospodarstw domowych.

Woda do domu – zdrowie dla całej rodziny

Woda jest głównym składnikiem organizmu i bierze udział we wszystkich procesach fizjologicznych. Stanowi około 60% masy ciała (w przypadku dzieci – nawet 80%). Ludzki mózg w większości składa się właśnie z wody. Dlatego też tak istotne jest stałe i regularne nawadnianie organizmu – to klucz do dobrej formy całej rodziny. Warto więc zadbać, by w domu nigdy nie zabrakło gotowej do picia, czystej i bezpiecznej wody.

Dorośli powinni wypijać od 1,5 do 3 litrów wody dziennie, by zachować kondycję fizyczną i intelektualną. Odwodnienie organizmu prowadzi bowiem do problemów z koncentracją, kreatywnym myśleniem, regulacją temperatury ciała czy nadmiernym obniżeniem ciśnienia krwi.

Dostawy wody do domu – wygoda i bezpieczeństwo

Jednym ze sposobów zapewnienia stałego dostępu do czystej wody dla całej rodziny jest skorzystanie z usług Eden Springs. W pakiecie poza regularnymi dostawami wody do domu otrzymasz również kompaktowy dystrybutor, który można dopasować do wystroju kuchni (urządzenie zmieści się nawet w niewielkim pomieszczeniu) oraz stojak na butle. Zapewniamy też stałą opiekę, obejmującą sanityzację dozownika co 6 miesięcy, oraz serwis dystrybutora.

Co jeszcze zyskasz?

 • Woda w butlach zostanie dostarczona pod same drzwi – nie będzie potrzeby dźwigania ciężkich zgrzewek ze sklepu czy wnoszenia ich po schodach.
 • Zadbasz o środowisko – dzięki dostawie wody w butlach zmniejszysz ilość generowanych odpadów. Nie będziesz już bowiem wyrzucać dziesiątek plastikowych butelek PET.
 • Zachęcisz dzieci do picia wody – najmłodsi członkowie rodziny z pewnością docenią nowoczesne rozwiązanie, jakim jest dystrybutor. Z chęcią sięgną też po napój, który mogą sobie samodzielnie nalać – zwłaszcza, że niektóre modele automatów dozują również wodę schłodzoną, a nawet gazowaną.
 • Oszczędzisz czas – nie będziesz musiał poświęcać go na chodzenie do sklepu po wodę butelkowaną.

Woda w butlach z dostawą do domu – świeża i smaczna

Woda w butlach Eden to wygodne i bezpieczne rozwiązanie. Korzystając z naszych usług, otrzymujesz dostawy krystalicznie czystej wody wydobywanej ze źródeł głębinowych w Polsce. Woda Eden jest kontrolowana na wszystkich etapach jej produkcji i poddana rygorystycznym przepisom, aby spełniać wszystkie normy PZH. Co istotne – nasz produkt, dzięki zaawansowanego systemowi filtracji, jest w pełni bezpieczny i nie zawiera szkodliwych substancji. Jednocześnie zawiera naturalnie zbilansowany zestaw składników mineralnych, takich jak wapń czy magnez.

Wszystko to sprawia, że dystrybutor wody jest niezbędnym sprzętem w nowoczesnym gospodarstwie domowym prowadzonym z poszanowaniem dla środowiska naturalnego i w pełnej świadomości potrzeb domowników.

W OFERCIE DOSTAW WODY DO DOMU OTRZYMUJESZ:

 • Kompaktowy dystrybutor wody w dzierżawie
 • Źródlaną wodę w butlach 18,9l lub 11l w promocji 1 zł za 1 litr
 • Bezpłatne dostawy wody co 4 lub co 8 tygodni
 • Bezpłatny stojak na butle
 • Bezpłatny serwis
 • Sanityzacja co 6 miesięcy

Woda do domu

Dystrybutor wody Indygo

Najpopularniejszy dystrybutor, który zapewni Twoim pracownikom i Klientom stały dostęp do zimnej i gorącej wody. Niezwykle prosta obsluga.

Więcej
Dystrybutor wody Compact

Dystrybutor wody Compact

Kompaktowy i zgrabny model dystrybutora, który można ustawić bezpośrednio na blacie lub na stojaku mieszczącym dwie zapasowe butle. Serwuje zimną i gorącą wodę.

Więcej
Dystrybutor wody mini

Dystrybutor wody Mini

Najprostszy model dystrybutora serwujący wodę w temparaturze pokojowej. Możliwość ustawienia na blacie lub stojaku.

Więcej