Home
Zapytaj o ofertę
Ekspresy na kawę ziarnistą

Ekspresy na kawę ziarnistą

Ekspresy i kawa ziarnista

5

Eden Fresh - to profesjonalne ekspresy ciśnieniowe przeznaczone przeznaczone dla miłośników świeżo mielonej kawy. Szeroka oferta kaw z włoskich palarni i mieszanki opracowane według tradycyjnych rodzinnych receptur, zadowolą gusta największych kawowych smakoszy.

Dlaczego Eden Fresh?

  • wielofukcyjne i profesjonalne ekspresy Saeco - modele i oferta dopasowana do potrzeb Klienta,
  • regularne dostawy najlepszych włoskich marek kawy,
  • możliwość przygotowania od 50 do 120 kaw dziennie,
  • gwarantowany serwis urządzeń w czasie współpracy,
  • stała opieka Doradcy ds. Kluczowych Klientów.

Chcesz mieć rozwiązanie do serwowania kawy tak indywidualne, jak Twoje miejsce pracy? Mamy szeroki asortyment ekspresów do kawy, aby móc spełnić wymagania różnych firm, o różnej wielkości i zapewnić odpowiedni smak kawy – od kilku espresso dziennie, po setki filiżanek kawy lub gorącej czekolady.

Fresh - Ekspresy i kawa ziarnista

Ekspres Saeco Aulika Focus

Ekspres Saeco Aulika Focus

Ekspres Saeco Aulika został wyposażony w system One Touch Cappuccino, który pozwala przygotować kawę mleczną (latte macchiato, cappuccino) po naciśnięciu jednego przycisku, bez konieczności przesta

Więcej
Phedra EVO Cappucino

Ekspres Saeco Phedra EVO Cappucino

Ekspres Saeco Phedra EVO Cappuccino przeznaczony jest do wydawania gorących napojów dla biur, hoteli, restauracji, kawiarni i innych obiektów z umiarkowanym przepływem klientów.

Więcej
Saeco Phedra EVO Espresso

Ekspres Saeco Phedra EVO Espresso

Saeco Phedra EVO Espresso przeznaczony jest do wydawania gorących napojów dla biur, hoteli, restauracji, kawiarni i innych obiektów z umiarkowanym przepływem klientów.

 

Więcej