Home
Zapytaj o ofertę
ekspresy do kawy

PROFESJONALNE EKSPRESY CIŚNIENIOWE

5

Chcesz mieć rozwiązanie do serwowania kawy tak indywidualne, jak Twoje miejsce pracy? Mamy szeroki asortyment ekspresów do kawy, aby móc spełnić wymagania różnych firm, o różnej wielkości i zapewnić odpowiedni smak kawy - od kilku espresso dziennie, po setki filiżanek kawy lub gorącej czekolady.

  • Ekspresy dostępne w ofercie dzierżawy lub leasingu - bez konieczności inwestycji w drogie urządzenia.
  • Nasze ekspresy ciśnieniowe są wytwarzane przez czołowych włoskich producentów - Lavazza i Saeco.
  • Każdy model i marka urządzenia zostały wybrane pod kątem wydajności, łatwości używania i czyszczenia. Nasze ekspresy do kawy są to profesjonalne modele przeznaczone dla klientów biznesowych i instytucjonalnych.
  • Serwis techniczny jest gwarantowanym elementem umowy. Możesz też zamówić u nas środki do czyszczenia i odkamieniania.

Ekspresy do kawy

Ekspres Saeco Aulika Focus

Ekspres Saeco Aulika Focus

Ekspres Saeco Aulika został wyposażony w system One Touch Cappuccino, który pozwala przygotować kawę mleczną (latte macchiato, cappuccino) po naciśnięciu jednego przycisku, bez konieczności przesta

Więcej
Phedra EVO Cappucino

Ekspres Saeco Phedra EVO Cappucino

Ekspres Saeco Phedra EVO Cappuccino przeznaczony jest do wydawania gorących napojów dla biur, hoteli, restauracji, kawiarni i innych obiektów z umiarkowanym przepływem klientów.

Więcej
Saeco Phedra EVO Espresso

Ekspres Saeco Phedra EVO Espresso

Saeco Phedra EVO Espresso przeznaczony jest do wydawania gorących napojów dla biur, hoteli, restauracji, kawiarni i innych obiektów z umiarkowanym przepływem klientów.

 

Więcej
Ekspres Lavazza LB 951

Ekspres Lavazza LB 951

Eleganckie, miękkie i wyrafinowane linie oraz ekskluzywny wygląd sprawiają, że LB 951 idealnie wkomponuje się do każdego wystroju wnętrza.

Więcej
Ekspres Lavazza Blue 910 Compact

Ekspres Lavazza Blue 910 Compact

Mistrz parzenia prawdziwego, włoskiego espresso! Nowoczesny, kompaktowy ekspres ciśnieniowy idealnie sprawdza się zarówno w kuchni jak i w małej firmie.

Więcej