Home
Zapytaj o ofertę
ekspresy do kawy

PROFESJONALNE EKSPRESY CIŚNIENIOWE

5

Chcesz mieć rozwiązanie do serwowania kawy tak indywidualne, jak Twoje miejsce pracy? Mamy szeroki asortyment ekspresów do kawy, aby móc spełnić wymagania różnych firm, o różnej wielkości i zapewnić odpowiedni smak kawy - od kilku espresso dziennie, po setki filiżanek kawy lub gorącej czekolady.

  • Ekspresy dostępne w ofercie dzierżawy lub leasingu - bez konieczności inwestycji w drogie urządzenia.
  • Nasze ekspresy ciśnieniowe są wytwarzane przez czołowych włoskich producentów - Lavazza i Saeco.
  • Każdy model i marka urządzenia zostały wybrane pod kątem wydajności, łatwości używania i czyszczenia. Nasze ekspresy do kawy są to profesjonalne modele przeznaczone dla klientów biznesowych i instytucjonalnych.
  • Serwis techniczny jest gwarantowanym elementem umowy. Możesz też zamówić u nas środki do czyszczenia i odkamieniania.

Ekspresy do kawy dla firm – profesjonalne urządzenia od czołowych włoskich producentów

Aż 55% osób deklaruje, że pije kawę w pracy. Czyni ją to drugim – po wodzie – najchętniej wybieranym napojem w biurze. Prawie 30% pracowników sięga aż po 3 kubki kawy dziennie! Dlatego warto mieć w firmie profesjonalny ciśnieniowy (kolbowy, kapsułkowy, automatyczny itd.) ekspres do kawy (wbrew pozorom nie jest to wyłącznie sprzęt do kawiarni!). Jego obecność stanie się istotnym benefitem dla zatrudnionych osób, a także… ułatwi kontakty biznesowe.

Dla wielu pracowników przygotowanie kawy to jedna z pierwszych czynności, jakie wykonują po przyjściu do biura. Warto więc zadbać o to, by był to napój jak najlepszej jakości. Zapewnią Ci ją regularne dostawy kawy ziarnistej lub w kapsułkach oraz dostęp do profesjonalnych urządzeń, takich jak:

  • ekspres ciśnieniowy z młynkiem
  • ekspres na kapsułki

Kawa dla pracowników – sposób na większą efektywność

Kawa nie tylko poprawia nastrój i pobudza do działania, ze względu na zmniejszenie zmęczenia. Polepsza również pamięć krótkotrwałą i zdolności poznawcze. Zawarta w niej kofeina zwiększa bowiem wydzielanie neuroprzekaźników, takich jak: dopamina, adrenalina, noradrenalina i serotonina, które pozytywnie wpływają na nastrój, usprawniają procesy myślowe i dodają energii. Okazuje się więc, że inwestycja w ekspres do kawy do biura będzie procentować nie tylko zadowoleniem pracowników, lecz także zwiększeniem ich efektywności, kreatywności i zaangażowania w powierzone obowiązki.

Profesjonalny ekspres do kawy a wizerunek firmy

Aromatyczne, intensywne espresso lub łagodne, aksamitne cappuccino podane w czasie spotkania biznesowego w biurze pozwalają kreować pozytywny wizerunek firmy. Świadczą o wysokiej kulturze organizacyjnej oraz trosce o szczegóły, która ma ogromne znaczenie w przypadku długofalowej współpracy. Dobrej jakości kawa z ekspresu – w odróżnieniu od gorzkiego lub płaskiego w smaku napoju z rozpuszczalnych granulek – łagodzi obyczaje i ułatwia prowadzenie negocjacji w przyjaznej atmosferze.

Ekspres do kawy do biura – dlaczego warto skorzystać z oferty firmy Eden?

Oferujemy szeroki wybór ekspresów do kawy, dopasowanych do wymagań firm zarówno zatrudniających kilku pracowników, jak i tych, w których pija się setki filiżanek kawy dziennie. W zależności od potrzeb oferujemy niewielkie ekspresy, które sprawdzą się w małym biurze, lub ekspresy przemysłowe o bardzo dużej wydajności. Urządzenia są wytwarzane przez czołowych włoskich producentów – Lavazza i Saeco, co stanowi gwarancję ich niezawodności. Profesjonalny ekspres ciśnieniowy zapewnia odpowiednio wyważony smak i aromat kawy, niezależnie od tego, czy jest to espresso, latte czy cappuccino.

Ekspresy do kawy dla firm są dostępne w dwóch opcjach finansowania: dzierżawa lub leasing. Oznacza to, że jako firma nie musisz wykładać jednorazowo całej kwoty, a w ramach wybranego pakietu otrzymujesz szeroki zakres usług. Ekspres do kawy zostaje „wypożyczony” na czas trwania umowy i w zależności od wybranej opcji – po określonym czasie może zostać wykupiony. Atrakcyjna cena usługi sprawia dodatkowo, że praktycznie każda firma może sobie pozwolić na to, by mieć w swojej kuchni profesjonalne urządzenie do parzenia kawy.

Umowa obejmuje również dostawy wybranej kawy ziarnistej lub w kapsułkach oraz serwis i opiekę doradcy. Możesz zamówić również środki do czyszczenia i odkamieniania ekspresu.

Ekspresy do kawy

Ekspres Saeco Aulika Focus

Ekspres Saeco Aulika Focus

Ekspres Saeco Aulika został wyposażony w system One Touch Cappuccino, który pozwala przygotować kawę mleczną (latte macchiato, cappuccino) po naciśnięciu jednego przycisku, bez konieczności przesta

Więcej
Phedra EVO Cappucino

Ekspres Saeco Phedra EVO Cappucino

Ekspres Saeco Phedra EVO Cappuccino przeznaczony jest do wydawania gorących napojów dla biur, hoteli, restauracji, kawiarni i innych obiektów z umiarkowanym przepływem klientów.

Więcej
Saeco Phedra EVO Espresso

Ekspres Saeco Phedra EVO Espresso

Saeco Phedra EVO Espresso przeznaczony jest do wydawania gorących napojów dla biur, hoteli, restauracji, kawiarni i innych obiektów z umiarkowanym przepływem klientów.

 

Więcej
Ekspres Lavazza Blue 910 Compact

Ekspres Lavazza Blue 910 Compact

Mistrz parzenia prawdziwego, włoskiego espresso! Nowoczesny, kompaktowy ekspres ciśnieniowy idealnie sprawdza się zarówno w kuchni jak i w małej firmie.

Więcej
Ekspres Lavazza LB 951

Ekspres Lavazza LB 951

Eleganckie, miękkie i wyrafinowane linie oraz ekskluzywny wygląd sprawiają, że LB 951 idealnie wkomponuje się do każdego wystroju wnętrza.

Więcej