Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Dołącz do nas:
Logowanie
Eden Springs – strona główna OfertaObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasStrefa Klienta

Home Oferta Oferta Oferta Filtry do wody Oferta Jak działają filtry wody


Jak działają filtry do wodyEtapy filtrowania wody w dystrybutorach filtrującychDystrybutory filtrujące gwarantują stały i nieograniczony dostęp do świeżej i bezpiecznej wody: zimnej, gazowanej i gorącej. Dystrybutory bez butli podłączane są bezpośrednio do sieci wodociągowej, oczyszczając wodę z zanieczyszczeń, które znajdują się w miejskich sieciach wodociągowych.

Filtry do wody w systemie Eden Unlimited to:

Jak działają filtry do wody
W dystrybutorach Unlimited filtrujących wodę, znajdują się węglowe filtry wody Oasis ® Green Filter. Jest to opatentowany i rewolucyjny system filtrowania wody. Na jego innowacyjność wpływa fakt, że obudowa filtra jest wielokrotnego użytku, a jedyną częścią jednorazową, jest biodegradowalny materiał filtracyjny.
Korzyści takiego rozwiązania:
 • Koszty filtrów są o wiele niższe, niż tych w tradycyjnych platikowych obudowach
 • Minimalny wpływ na środowisko naturalne.
Działanie zestawu filtrów do wody Oasis ® Green Filter opiera się na 2 etapach filtracji:

I. Wstępna filtracja wody poprzez filtr sedymentacyjny o dokładności 5 µm (mikrometrów)

Eliminuje zanieczyszczenia stałe:
 • kamień,
 • rdzę,
 • muł,
 • piasek,
 • drobiny mechaniczne oraz inne osady.
Dzięki wstępnej filtracji wody, kolejny etap filtrowania jest bardziej wydajny.


II. Filtracja zasadnicza – filtr węglowy o wydajności 3800 litrów wody
 • eliminuje zanieczyszczenia stałe do 1 µm,
 • eliminuje w 99,9% cysty (bakterie),
 • eliminuje zanieczyszczenia chemiczne: toksafen, dichlorobenzen,
 • redukuje zawartość chloru do 99,9%,
 • redukuje zawartość ołowiu,
 • poprawia smak,
 • poprawia zapach,
 • poprawia kolor.
Reduktor kamienia

W filtrach wody zastosowano preparat zapobiegający powstawaniu osadu kamiennego, jednocześnie zachowując cenne dla organizmu człowieka minerały.

Wodę pobraną z wodociągów miejskich i przefiltrowaną w systemie Unlimited, można pić bez przegotowania, prosto z dystrybutora.

Wypełnij formularz, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zaletach filtrowania wody, poznać korzyści dystrybutorów bez butli lub otrzymać ofertę dzierżawy dystrybutora wody filtrowanej do Twojej firmy.

Może Cię zainteresować:
Promocja na filtry do wody Filtry do wody - korzyści dla firm Pytania i odpowiedzi – Filtry do wody dla firm

PRZECZYTAJ NA BLOGU:
Dostawy wody źródlanej czy dystrybutor wody filtrowanej? Porównaj rozwiązania dla firmy Dostawy wody źródlanej czy dystrybutor wody filtrowanej? Porównaj rozwiązania dla firmy Woda filtrowana – rozwiązanie dla dużych firm?Wyrażam zgodę na... pełna treść zgody Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w bazie zbiorów danych osobowych Eden Springs Sp z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane przez Eden Springs Sp. z o.o. w celu archiwizacji, dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez spółki grupy kapitałowej Eden Springs samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami. Administratorem Danych Osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) o ochronie danych osobowych jest Eden Springs Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, adres: 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Perla 10. Dane osobowe mogą być udostępniane spółkom z grupy kapitałowej Eden Springs, jak i podmiotom współpracującym lub uprawnionym organom. Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania, w tym celu wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych należy kierować na adres: Eden Springs Sp. z o.o. 05-510 Konstancin- Jeziorna ul. Pułaskiego 2 z dopiskiem "Dane Osobowe".

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Eden Springs Sp. z o.o. informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Eden Springs Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.
.