Profesjonalne ekspresy do firmy bez dużych wydatków

Pełne korzyści rozwiązania dla biznesu, czyli dzierżawa i wynajem ekspreśów do kawy, są coraz częściej wybierane przez małe, średnie i duże firmy.

wynajem i wypożyczenie ekspresu do kawy

Wynajem i wypożyczenie ekspresów do kawy to rozwiązanie dedykowane firmom, które cenią wygodne rozwiązania. Ekspres do kawy jest wypożyczany na czas trwania umowy, a dostawy wybranej kawy ziarnistej bądź w kapsułkach są gwarantowane i wliczone w cenę wypożyczenia ekspresu. Wynajem ekspresów do kawy obejmuje w pakiecie także serwis oraz stałą opiekę Doradcy ds. Klientów.

Nie ponosisz kosztów zakupu ekspresu do kawy, a jednocześnie zapewniasz pracownikom wyśmienitą w włoską kawę i dbasz o ich zadowolenie z pracy, bez ponoszenia dużych kosztów. Wynajem ekspresów do kawy wybierają przedsiębiorcy, którzy w ramach jednego pakietu oczekują pełnego zakresu usług i serwisu. 

dzierżawa ekspresów do kawy

Dzierżawa ekspresów do kawy to korzystny model współpracy wybierany głównie przez średnie i duże firmy, które potrzebują więcej, niż jednego profesjonalnego ekspresu do kawy w swoim biurze. Tak, jak w przypadku wypożyczenia ekspresu w pakiecie z dostawami, serwis ekspresu jest gwarantowany przez Eden, a regularne dostawy wybranej kawy, są bezpłatne. Automaty do kawy, takie jak ekspres Saeco Idea Cappuccino dostępne są w dzierżawie. Dzierżawa ekspresów do kawy jest ceniona przez naszych Klientów za elastyczność oferty oraz pełne wsparcie w zakresie serwisu i obsługi. 

W szerokiej ofercie Eden Springs znajdują się profesjonalne ekspresy ciśnieniowe Saeco dla firm oraz ekspresy kapsułkowe Lavazza Blue, przystosowane dla użytkowników biznesowych z większym zapotrzebowaniem na kawę. Odkryj nasze modele ekspresów do kawy i skontaktuj się z nami, by dobrać ekspres najlepszy dla Ciebie i Twoich pracowników: 

Ekspresy Saeco na kawę ziarnistą >> 
Ekspresy kapsułkowe Lavazza Blue >> 

Dzierżawa i wynajem ekspresu to korzyści dla Twojej firmy

dzierżawa ekspresów do kawy
  • Otrzymujesz profesjonalny ekspres do kawy bez konieczności ponoszenia dużych kosztów
  • Wraz z dzierżawą ekspresu Eden gwarantuje regularne dostawy wybranego rodzaju kawy
  • Serwis ekspresu jest gwarantowany przez Eden Springs i jeśli naprawa nie wynika z błędnego użytkowania ekspresu, jest bezpłatny
  • Dostęp do bogatej oferty profesjonalnych ekspresów dla firm: ekspresy Saeco oraz ekspresy Lavazza Blue w naszej ofercie, zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach biznesowych. Są wydajniejsze, przeznaczone do częstszego używania oraz wytrzymalsze niż ekspresy dostępne na rynku przeznaczone dla klientów indywidualnych.