Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Dołącz do nas:
Logowanie
Eden Springs – strona główna OfertaObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasStrefa Klienta

Home Obsługa Obsługa Obsługa Dzierżawa ekspresów do kawy


DZIERŻAWA I WYNAJEM EKSPRESÓW DO KAWYProfesjonalne ekspresy do kawy dla firmy, bez konieczności dużych wydatków.Profesjonalne ekspresy do kawy dla firmy

Wynajem i wypożyczenie ekspresów do kawy

Dzierżawa ekspresów do kawy
Wynajem i wypożyczenie ekspresów do kawy to rozwiązanie dedykowane firmom, które cenią wygodne rozwiązania. Ekspres do kawy jest wypożyczany na czas trwania umowy, a dostawy wybranej kawy ziarnistej bądź w kapsułkach są gwarantowane i wliczone w cenę wypożyczenia ekspresu. Wynajem ekspresów do kawy obejmuje w pakiecie także serwis oraz stałą opiekę Doradcy ds. Klientów. Nie ponosisz kosztów zakupu ekspresu do kawy, a jednocześnie zapewniasz pracownikom wyśmienitą w włoską kawę i dbasz o ich zadowolenie z pracy, bez ponoszenia dużych kosztów. Wynajem ekspresów do kawy wybierają przedsiębiorcy, którzy w ramach jednego pakietu oczekują pełnego zakresu usług i serwisu.

Dzierżawa ekspresów do kawy to korzystny model współpracy wybierany głównie przez średnie i duże firmy, które potrzebują więcej, niż jednego profesjonalnego ekspresu do kawy w swoim biurze. Tak, jak w przypadku wypożyczenia ekspresu w pakiecie z dostawami, serwis ekspresu jest gwarantowany przez Eden, a regularne dostawy wybranej kawy, są bezpłatne. Automaty do kawy, takie jak ekspres Saeco Idea Cappuccino dostępne są w dzierżawie. Dzierżawa ekspresów do kawy jest ceniona przez naszych Klientów za elastyczność oferty oraz pełne wsparcie w zakresie serwisu i obsługi.

W szerokiej ofercie Eden Springs znajdują się profesjonalne ekspresy ciśnieniowe Saeco dla firm oraz ekspresy kapsułkowe Lavazza Blue, przystosowane dla użytkowników biznesowych z większym zapotrzebowaniem na kawę. Odkryj nasze modele ekspresów do kawy i skontaktuj się z nami, by dobrać ekspres najlepszy dla Ciebie i Twoich pracowników:

Ekspresy Saeco na kawę ziarnistą >>
Ekspresy kapsułkowe Lavazza Blue >>


Dzierżawa i wynajem ekspresu to korzyści dla Twojej firmy:
  • Otrzymujesz profesjonalny ekspres do kawy bez konieczności ponoszenia dużych kosztów
  • Wraz z dzierżawą ekspresu Eden gwarantuje regularne dostawy wybranego rodzaju kawy
  • Serwis ekspresu jest gwarantowany przez Eden Springs i jeśli naprawa nie wynika z błędnego użytkowania ekspresu, jest bezpłatny
  • Dostęp do bogatej oferty profesjonalnych ekspresów dla firm: ekspresy Saeco oraz ekspresy Lavazza Blue w naszej ofercie, zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach biznesowych. Są wydajniejsze, przeznaczone do częstszego używania oraz wytrzymalsze niż ekspresy dostępne na rynku przeznaczone dla klientów indywidualnych.
Może Cię zainteresować:
Leasing ekspresów do kawy Ekspresy Saeco Ekspresy Lavazza Blue Serwis ekspresów do kawy

Na blogu:
Jak rozliczyć zakup ekspresu i kawy do firmy Dzierżawa ekspresów do kawy, leasing czy zakup? Ekspert radzi co wybrać do firmy Jaki ciśnieniowy ekspres do kawy wybrać do firmy?Wyrażam zgodę na... pełna treść zgody Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w bazie zbiorów danych osobowych Eden Springs Sp z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane przez Eden Springs Sp. z o.o. w celu archiwizacji, dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez spółki grupy kapitałowej Eden Springs samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami. Administratorem Danych Osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) o ochronie danych osobowych jest Eden Springs Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, adres: 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Perla 10. Dane osobowe mogą być udostępniane spółkom z grupy kapitałowej Eden Springs, jak i podmiotom współpracującym lub uprawnionym organom. Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania, w tym celu wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych należy kierować na adres: Eden Springs Sp. z o.o. 05-510 Konstancin- Jeziorna ul. Pułaskiego 2 z dopiskiem "Dane Osobowe".

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Eden Springs Sp. z o.o. informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Eden Springs Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.
.

Strefa Klienta