DOSTAWA WODY ŹRÓDLANEJ DO FIRMY I BIURA

Eden Springs realizuje regularne dostawy wody źródlanej do firm i domów w całej Polsce. 

Zapewnienie pracownikom i klientom stałego dostępu do czystej i bezpiecznej wody, to podstawa udanego dnia w pracy i dobrego samopoczucia.
Posiadamy 36 centrów dystrybucji, rozbudowaną flotę oraz zoptymalizowane trasy dostaw, aby dostarczać regularnie wodę do biur i domów na terenie całego kraju. Jako dostawca wody o ogólnopolskim zasięgu, dokładamy wszelkich starań, aby dostawa wody do firm odbywała się w dogodnych dla naszych Klientów terminach. 

butle z wodą Eden
  • Każda dostawa wody do biura i firmy jest realizowana zgodnie z Twoimi indywidualnymi preferencjami, dopasowana do zapotrzebowania na wodę w Twojej firmie i możliwości magazynowania butli z wodą.
  • Ustalamy częstotliwość dostaw co 2, 4 lub 8 tygodni, a wraz z dostawą wody odbieramy puste butle, które poddajemy procesowi czyszczenia, sanityzacji i ponownego napełniania w rozlewniach.
  • Woda źródlana Eden, która trafia do Twojej firmy, pochodzi ze starannie wybranych źródeł i posiada wszystkie certyfikaty jakości wymagane polskim prawem.
dostawy wody Eden

Decydując się na współpracę z Eden Springs, wybierasz wiarygodnego dostawcę z doświadczeniem w obsłudze małych, średnich i dużych firm oraz realizującego dostawy wody do domu.

Jesteśmy blisko naszych Klientów i zawsze jesteśmy gotowi do realizacji Twoich potrzeb w zakresie dostępu do wody źródlanej, wody filtrowanej, kawy, herbaty i innych napojów w Twoim biurze. 

 

Źródło dobrego samopoczucia

woda Eden

DOSTAWY WODY DO DUŻYCH FIRM

Jeśli Twoja firma ma wiele oddziałów, biur czy lokalizacji, gwarantujemy ich sprawną obsługę w zakresie dostaw źródlanej wody Eden. Dzięki doświadczonemu zespołowi obsługi dużych Klientów, dostawy wody rozliczane są zgodnie z wymogami Twojej firmy, a na każdym etapie współpracy, możesz skontaktować się z Twoim doradcą. Jeśli chcesz, aby woda do biura była dostarczana w określonych godzinach, możesz ustalić to z naszym Doradcą na etapie podpisywania umowy. 

DOSTAWY WODY W NAJWIĘKSZYCH MIASTACH

W miastach takich jak Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Bydgoszcz, Łódź, Gdańsk, Zielona Góra, gdzie obsługujemy największą liczbę Klientów oraz posiadamy lokalne oddziały, możemy ustalić indywidualny grafik dostaw dla firm odbierających większe ilości wody źródlanej oraz zaproponować atrakcyjne oferty na pakiety dostaw wody wraz z dystrybutorami wody. 

DYSTRYBUTORY WODY BEZ BUTLI

Dystrybutory z wodą filtrowaną są alternatywą dla dostaw wody do firm. Jeśli chcesz wiedzieć, jak działają dystrybutory filtrujące wodę, jakie filtry wody oferujemy naszym Klientom oraz poznać jakość wody filtrowanej, skontaktuj się z naszym Doradcą.

A MOŻE DOSTAWY KAWY?

Kawa w biurze to podstawa efektywnej pracy i zadowolenia Twoich pracowników. Zamów ekspres do kawy Saeco lub Lavazza Blue, a dostawy kawy do firmy będą realizowane bezpłatnie przez Eden Springs. 

DOSTAWY PRODUKTÓW DODATKOWYCH

Wraz z dostawą wody, nasz Kierowca może dostarczyć Ci również kawę, herbaty, kubeczki do wody i kawy, syropy owocowe i wiele innych produktów. 

Sprawdź naszą ofertę produktów dodatkowych >>