SPOTKAJMY SIĘ PODCZAS WIELKIEGO FINAŁU WOŚP

Życie biura

 

23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami! 11 stycznia - to wyjątkowy dzień, w którym każdy z nas może wspomóc potrzebujących niewielką kwotą i własnym udziałem. 

Tego dnia w całej Polsce odbędzie się aż 38 biegów pod hasłem "Policz się z cukrzycą". Wysłuchaj apelu Jurka Owsiaka i dołącz do naszej akcji "BIEGAJ Z EDENEM"!

Posłuchaj apelu Jurka Owsiaka i przyłącz się do nas: https://www.youtube.com/watch?v=zQscNgydt_c&disable_polymer=true#t=21 Bieg "Policz się z cukrzycą" podczas wielkiego finału w Warszawie, będzie obejmował dystans ok. 5 km. Weźmie w nim udział ponad 5000 osób.  Podobnie jak w ubiegłych latach, wezmą w nim udział osoby, które chcą okazać swoje poparcie diabetykom. Dzięki opłatom startowym uiszczonym przez biegaczy, fundacja wyposaży ośrodki medyczne w osobiste pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Szczytny cel, dobra zabawa oraz dużo pozytywnej energii!

Program imprezy obejmuje:

13:00 Otwarcie imprezy przez Jurka Owsiaka 13:10 Wspólna rozgrzewka 13:30 Start biegu 15:00 Rozdanie medali i zaproszenie na gorące napoje serwowane na stoisku Eden bezpłatnie podczas imprezy.

 

Mapa biegu: trasa_biegu_wosp_2015 Jeżeli nie zdążyłeś zapisać się na listę startujących, odwiedź nasze stoisko Eden w dniu finału w Warszawie. Dla pierwszych 30 osób które zgłoszą się do nas i podadzą hasło "BIEGAM Z EDENEM"  - będziemy mieć bezpłatne zestawy startowe, a w nich: technologiczna koszulka WOŚP, chusta biegowa Eden i numer startowy.

Nie zapomnij się przebrać!

Po zakończeniu biegu w studio TVP wręczona zostanie nagroda, którą ufundowaliśmy dla najciekawiej przebranego biegacza. Będzie to ekspres Lavazza razem z profesjonalnym spieniaczem do mleka. Wszyscy którzy odwiedzą nasze stoisko podczas imprezy - będą mogli rozgrzać się gorącymi napojami, kawą Lavazza, herbatą, sokami i oczywiście wodą Eden, serwowanymi tego dnia bezpłatnie.

Małych biegaczy czekają atrakcje w postaci animatorów przebranych za pluszowe kropelki i kolorowe baloniki. Nawet jeżeli tym razem nie weźmiesz udziału w biegu, warto przeczytać nasz poradnik dla początkujących biegaczy, zmienić swój styl życia na zdrowszy i bardziej aktywny. Możesz pobrać go za darmo tutaj:

eden-wosp-baner600