LAVAZZA LB910 – NAJMNIEJSZY NA RYNKU EKSPRES KAPSUŁKOWY

Woda i kawa

Spotkanie z klientami? Poczęstuj ich filiżanką kawy Lavazza przygotowaną przez niewielki, funkcjonalny i bardzo prosty w obsłudze ekspres kapsułkowy LB910. Jest to w pełni profesjonalne urządzenie potrafiące przyrządzić espresso z wyjątkową cremą o gęstej konsystencji.

Wybierając ekspres do firmy stajemy zazwyczaj przed dylematem: kupić urządzenie duże i drogie, ale zapewniające doskonałą jakość kawy czy zdecydować się na ekspres niewielkich rozmiarów i tańszy, ale zapewniający jedynie podstawowe parametry pracy? Dwa w jednym Twórcom LB Compact udało się połączyć ogień z wodą – dzięki zaawansowanym technologiom ekspres potrafi przyrządzić espresso czy espresso lungo z wyjątkową cremą o gęstej konsystencji. Doskonale radzi sobie także z przygotowaniem cappuccino, latte czy filiżanki gorącej czekolady, a to dlatego, że dołączamy do niego wysokiej klasy spieniacz do mleka.

Obsługa najnowszego ekspresu firmy Lavazza jest niezwykle prosta – przyrządzenie ulubionej kawy sprowadza się do włożenia kapsułki z kawą i naciśnięcia przycisku. Funkcja programowania dozowania gwarantuje perfekcyjne espresso dosłownie „na jeden dotyk”. https://www.youtube.com/watch?v=ouWl9xm3VyM Mały i mocny Dzięki funkcji automatycznego trybu uśpienia, urządzenie jest energooszczędne i nie będzie nam nabijać rachunku za prąd w nocy czy podczas weekendów.

Zostało też wyposażone w elektroniczne czujniki i kontrolki powiadamiające, gdy skończy się woda lub gdy szuflada na zużyte kapsułki jest pełna. Jego niewielki, funkcjonalny kształt powoduje, że pasuje do każdego miejsca. Ekspres świetnie sprawdzi się w roli przenośnego urządzenia, które można zabrać ze sobą na prezentację do klienta lub... wakacje. Pobór mocy poniżej 1000 W umożliwia korzystanie np. w samochodzie przy użyciu zwykłej przetwornicy napięcia, którą kupimy w każdym supermarkecie samochodowym typu Norauto.

Kupuję! Kompaktowy ekspres kawowy Lavazza LB910 dostępny jest obecnie w przedsprzedaży dla klientów firmy Eden – największego w Polsce dostawcy wody i kawy do biur i firm. Dodatkowo, jako GRATIS, klienci otrzymają spieniacz do mleka – niezbędne wyposażenie każdego baristy chcącego przygotować wspaniałe włoskie cappuccino czy latte. Urządzenie wyposażono w funcje spieniania na zimno, spieniania z podgrzewaniem lub samego podgrzewania mleka.

PODSUMOWUJĄC: jeśli szukasz niewielkich rozmiarów ekspresu do kawy, prostego w obsłudze, ale jednocześnie potrafiącego przygotować doskonałe espresso z gęstą cremą lub tradycyjne kawy mleczne jak cappuccino czy latte weź pod uwagę zakup urządzenia Lavazza Compact. Lavazza – tej marki nie trzeba przybliżać żadnemu smakoszowi kawy.