Benefity pozapłacowe, czyli czego pragną Twoi pracownicy!

Twoja firma

 

Chcesz wiedzieć jakich benefitów pragną Twoi pracownicy? Pobierz bezpłatnie ankietę i rozdaj pracownikom do anonimowego wypełnienia. Przekonasz się, co cieszy się największą popularnością, a z czego możesz swobodnie zrezygnować. Dodatkowo mamy dla Ciebie trzy kupony na benefity, do wykorzystania dla Twoich pracowników!

Czy wiesz, że trzy na cztery firmy przyznają pracownikom benefity pozapłacowe? Zazwyczaj jest to opieka medyczna, telefon służbowy lub świadczenia socjalne. Istnieje jednak długa lista benefitów mniej standardowych, a równie wartych uwagi, takich jak vouchery podróżne, karty na paliwo, dofinansowanie przedszkola, karnety kulturalne itp. Jeżeli chcesz, aby benefity odzwierciedlały potrzeby pracowników - najprostszym sposobem na to będzie wypełnienie ankiety.

Wydrukuj ją, rozdaj swoim pracownikom i poproś o anonimowe wypełnienie. To najprostszy sposób dowiedzenia się, z jakich świadczeń pozapłacowych będą usatysfakcjonowani.

ankietabenefity665

Jeżeli wiesz już czego oczekują Twoi pracownicy - możesz skorzystać z kuponów rabatowych naszych partnerów, oferujących ciekawe promocje dla wszystkich naszych klientów.

Jeśli masz inne pomysły na benefity i świadczenia pozapłacowe - podziel się nimi w komentarzach. Z czego Twoi pracownicy są najbardziej zadowoleni?