Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Eden Springs the water and coffee company
Customer login
Eden Oferta do firmyObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasE-shop

Home Obsługa Standardy Jakości Obsługi Sanityzacja dystrybutorów


STANDARDY JAKOŚCI OBSŁUGIObsługa i serwis urządzeńZapewniamy naszym Klientom pełne wspracie i obsługę oraz serwis urządzeń. Dedykowane zespoły pracowników Eden odpowiedzą na Twoje zapytania i potrzeby.


Dział Obsługi Klientów

Zespół serwisantów

Sanityzacja dystrybutorów

Serwis dystrybutorów

Serwis ekspresów

Gwarancja Jakości


Eden Fresh ServiceW trosce o jakość wodyKrystalicznie czysta woda źródlana Eden czerpana jest z najczystszych, starannie wyselekcjonowanych źródeł. Aby woda Eden zachowała swą pierwotną czystość i wysoką jakość oraz smak, należy starannie czyścić dystrybutor wody - przeprowadzać regularnie usługę Eden Fresh Service.

Ponieważ pragniemy, aby woda w Twojej firmie była zawsze najwyższej jakości, wykonujemy usługę Eden Fresh Service. Polega ona na wymianie wszystkich elementów dystrybutora wchodzących w bezpośredni kontakt z zimną wodą, które w trakcie pracy mogą ulec zabrudzeniu i negatywnie wpłynąć na smak i jakość wody. 
Eko rozwiązania
Strefa Klienta
Zapytaj o ofertęEden Springs wspiera WOŚP

       Oferta do firmy
       Obsługa
       Promocje
       O nas
       Przyjemniej w pracy
     Kontakt
  • Obsługa Klienta  801 222 888
  • Sprzedaż             801 222 444
  • Eden Springs Sp. z o.o.
    ul. Perla 10
    41-300 Dąbrowa Górnicza
      Dołącz