Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Eden Springs the water and coffee company
Customer login
Eden Oferta do firmyObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasStrefa Klienta

Home Oferta do firmy Kawa do firmy Ekspresy i kawa ziarnista


Ekspresy ciśnieniowe do kawy i włoska kawa ziarnistaWynajem ekspresów i dostawy kawy do firmEden FreshEden Fresh
Profesjonalne ekspresy do kawy dla firm są przeznaczone dla miłośników kawy, którzy cenią możliwość rozpoczęcia poranka w pracy od świeżo zaparzonej filiżanki kawy. Szeroka oferta kaw ziarnistych z włoskich palarni oraz mieszanki opracowane według tradycyjnych rodzinnych receptur, zadowolą gusta największych kawowych smakoszy. Naszą ofertę na kawę ziarnistą Lavazza i Edenissimo oraz ekspresy ciśnieniowe do kawy Saeco wybierają firmy, w których spożycie kawy wynosi min 10 kaw dziennie.

Każdy ekspres do kawy Saeco w naszej ofercie jest zaprojektowany specjalnie z myślą o potrzebach klientów biznesowych, a ekspresy Saeco łączą w sobie piękną formę z unikatową wydajnością i wytrzymałością.

Jeśli rozważasz, jaki ekspres do kawy będzie odpowiedni do Twojego biura, skontaktuj się z naszym Doradcą.

Zapytaj o ofertę

Pełna oferta wyśmienitych włoskich kaw ziarnistych oraz funkcjonalnych ekspresów ciśnieniowych.


 
Wyrażam zgodę na... pełna treść zgody Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w bazie zbiorów danych osobowych Eden Springs Sp z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane przez Eden Springs Sp. z o.o. w celu archiwizacji, dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez spółki grupy kapitałowej Eden Springs samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami. Administratorem Danych Osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) o ochronie danych osobowych jest Eden Springs Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, adres: 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Perla 10. Dane osobowe mogą być udostępniane spółkom z grupy kapitałowej Eden Springs, jak i podmiotom współpracującym lub uprawnionym organom. Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania, w tym celu wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych należy kierować na adres: Eden Springs Sp. z o.o. 05-510 Konstancin- Jeziorna ul. Pułaskiego 2 z dopiskiem "Dane Osobowe".

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Eden Springs Sp. z o.o. informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Eden Springs Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.
.

Strefa Klienta
Woda do Firmy

       Oferta do firmy
       Obsługa
       Promocje
       O nas
       Przyjemniej w pracy
     Kontakt
  • Obsługa Klienta  801 222 888
  • Sprzedaż             801 222 444
  • Eden Springs Sp. z o.o.
    ul. Perla 10
    41-300 Dąbrowa Górnicza
      Dołącz