Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Eden Springs the water and coffee company
Customer login
Eden Oferta do firmyObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasStrefa Klienta

Home Oferta do firmy Woda do firmy Dystrybutory wody źródlanej


EDEN PURE NATURE

Dystrybutory wody źródlanejDostawy wody do firmEden Pure Nature
Eden – najchętniej wybierany w Polsce dostawca wody do firm*. Dystrybutory wody źródlanej wraz z regularnymi dostawami wody wybierają firmy w całej Polsce. Bez względu na to, czy prowadzisz małą działalność usługową, jak salon fryzjerski, gabinet stomatologiczny, czy pracujesz w korporacji dbając o dobre samopoczucie setek pracowników, pomożemy Ci dobrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie do Twojej firmy i biura.

W pakiecie otrzymujesz:
 • wygodne i wielofunkcyjne dystrybutory wody,
 • min. dwie butle z wodą źródlaną o poj. 18,9l,
 • malejące ceny za dodatkową wodę,
 • bezpłatne stojaki na butle,
 • terminowe i bezpłatne dostawy,
 • dostawy wody co 4 lub 8 tygodni,
 • bezpłatny serwis i opiekę Działu Obsługi Klienta.

Zapytaj o ofertę* według badań Domu Badawczego Maison, czerwiec 2012r.


Zobacz nasze dystrybutory wody źródlanej


 

FRESH SERVICE. W trosce o jakość wody Oferta dla dużych Firm

Może Cię zainteresować:

Polskie źródła wody Eden Certyfikaty jakości Sanityzacja - czysty dystrybutor FAQ Aktualna promocja Oferta dla dużych FirmWyrażam zgodę na... pełna treść zgody Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w bazie zbiorów danych osobowych Eden Springs Sp z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane przez Eden Springs Sp. z o.o. w celu archiwizacji, dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez spółki grupy kapitałowej Eden Springs samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami. Administratorem Danych Osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) o ochronie danych osobowych jest Eden Springs Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, adres: 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Perla 10. Dane osobowe mogą być udostępniane spółkom z grupy kapitałowej Eden Springs, jak i podmiotom współpracującym lub uprawnionym organom. Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania, w tym celu wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych należy kierować na adres: Eden Springs Sp. z o.o. 05-510 Konstancin- Jeziorna ul. Pułaskiego 2 z dopiskiem "Dane Osobowe".

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Eden Springs Sp. z o.o. informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Eden Springs Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.
.

Strefa Klienta
       Oferta do firmy
       Obsługa
       Promocje
       O nas
       Przyjemniej w pracy
     Kontakt
 • Obsługa Klienta  801 222 888
 • Sprzedaż             801 222 444
 • Eden Springs Sp. z o.o.
  ul. Perla 10
  41-300 Dąbrowa Górnicza
      Dołącz