Dołącz do nas:
eDOK zaloguj

Home O nas Odpowiedzialność społeczna Zaangażowanie społeczne WOŚP 2016

Eden wspiera WOŚP

BIEGAJ Z EDENEM

Kolejny raz - podczas Finału WOŚP - wspólnymi siłami wspieraliśmy diabetyków, biorąc udział w niesamowitym biegu „Policz się z cukrzycą” Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

10 stycznia spotkaliśmy się pod Pałacem Kultury w Warszawie i wielu innych miastach w Polsce, aby skumulować dobrą energię i wesprzeć najbardziej potrzebujących. Dzięki Waszej pomocy w programie „Policz się z cukrzycą”, fundacja zakupi pompy insulinowe dla kobiet w ciąży i przekaże je najbardziej potrzebującym ośrodkom medycznym.

Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do naszej akcji ZDROWO ZABIEGANI. Zachęcamy naszych klientów i pracowników do uczestniczenia w biegach, które będziemy sponsorować przez cały rok 2016.

Eden wspiera WOŚP

Eden wspiera WOŚP

Na stoisku Eden wszyscy biegacze mogli rozgrzać się serwowaną, pyszną włoską kawą i gorącą herbatą. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji.


WSZYSTKO O BIEGANIU


E-book
PORADNIK
BIEGACZA
BLOG
JAK BYĆ
ZDROWO
ZABIEGANYM
PROGRAM
POLICZ SIĘ
Z CUKRZYCĄ

KONKURS DLA BIEGACZY W PRZEBRANIACH


Eden wspiera WOŚP
Eden wspiera WOŚP
Eden wspiera WOŚP

To już tradycja! Rok w rok Eden nagradza biegacza w najbardziej oryginalnym przebraniu. Doskonały ekspres do kawy Lavazza Blue został przekazany zwycięzcy tegorocznego biegu.

Eden wspiera WOŚP

LICYTACJA W RADIU KOLOR

Eden wspiera WOŚP

Na antenie Radia Kolor przeprowadzona została aukcja ekspresu do kawy Lavazza Blue, wraz ze spieniaczem do mleka i oryginalną, pamiątkową koszulką z autografem Jurka Owsiaka. Całość dochodu z licytacji została przekazana fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Eden wspiera WOŚP
Eden wspiera WOŚP


W TYM ROKU POBIEGŁO Z NAMI 4500 BIEGACZY

Eden wspiera WOŚP
Eden wspiera WOŚP
Eden wspiera WOŚP

ZOBACZ, JAK BYŁO!

ZACZNIJ BIEGAĆ Z EDENEM

Chesz być ZDROWO ZABIEGANYM? Pobierz bezpłatnie poradnik biegacza, z którego dowiesz się, jak przygotować swój organizm do wysiłku fizycznego, jak rozpocząć treningi i jak się motywować. Te cenne informacje potrzebne są każdemu, kto chce rozpocząć swoją przygodę z bieganiem. Na zdrowie!

WIĘCEJ O PROGRAMIE "POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ"

Eden wspiera WOŚP

Cukrzyca jest groźną i przewlekłą chorobą, która może dotknąć każdego z nas.
W Polsce chorują na nią już 2 miliony osób. Celem programu jest aktywna pomoc potrzebującym m.in. poprzez zakup pomp insulinowych. Dzięki funduszom zebranym przez Eden – głównego sponsora, fundacja zakupiła w zeszłym roku kolejnych 10 nowoczesnych pomp insulinowych i przekazała je do wybranych ośrodków medycznych w Poznaniu, Wrocławiu i Żorach.

W LATACH 2013-2015 PRZEKAZALIŚMY NA RZECZ WOŚP:

W LATACH 2013-2015 PRZEKAZALIŚMY NA RZECZ WOŚP

EDEN BLOG: CZYTAJ I BIEGAJ DLA PRZYJEMNOŚCI

Zapraszamy do śledzenia motywujących i odprężających artykułów. Jak być Zdrowo Zabieganym? Tutaj dowiesz się wszystkiego i zobaczysz relację z biegu „Policz się z cukrzycą”. Przekonaj się, jak wiele korzyści niesie za sobą zdrowy styl życia – również w pracy.

BLOG
JAK BYĆ
ZDROWO
ZABIEGANYM
Copyright © 2017. Wszystkie prawa zastrzeżone   Polityka prywatności


Kontakt
  • Obsługa Klienta  801 222 888
  • Sprzedaż            801 222 444
  • Eden Springs Sp. z o.o.
    ul. Perla 10
    41-300 Dąbrowa Górnicza