Dołącz do nas:
eDOK zaloguj

Home O nas Odpowiedzialność społeczna Zaangażowanie społeczne WOŚP 2015-2017

IX BIEG "POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ": WARSZAWA, 11 STYCZNIA 2015


Od 23 lat Jurek Owsiak i tysiące przyjaciół Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na ulicach całej Polski, łączą się we wspólnej inicjatywie pomagania i wspierania najbardziej potrzebujących. W tym roku - jak i w poprzednich latach - marka Eden dołącza do wspólnego biegania, sponsorując program "Policz się z cukrzycą". 11 stycznia podczas Wielkiego Finału WOŚP w Warszawie i wielu miastach w Polsce, odbyły się biegi, w których wystartowali Ci, którzy chcieli okazać wsparcie diabetykom.

DOŁĄCZ DO AKCJI "BIEGAJ Z EDENEM"!

Akcja BIEGAJ Z EDENEM powstała, aby wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w programie "Policz się z cukrzycą". Już dziś dołącz do akcji i biegaj razem z Edenem!


RELACJA Z BIEGU "POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ"

11 stycznia 2015 r. w niedzielę, w dniu Finału WOŚP, odbył się w Warszawie IX Bieg „Policz się z cukrzycą” sponsorowany przez Eden Springs. Podobnie jak w latach ubiegłych, uczestnicy biegu wystartowali, by okazać swoje poparcie dla diabetyków. Dziękujemy wszystkim, którzy wystartowali i wsparli WOŚP kupując „cegiełkę”. Dzięki niej fundacja wyposaży ośrodki medyczne, w osobiste pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

OJ DZIAŁO SIĘ

4500 osób przebiegło dystans pięciokilometrowej trasy po warszawskich ulicach. Biegowi towarzyszyła wspaniała zabawa i cudowna atmosfera, a na mecie satysfakcja z walki nie tylko z samym sobą, ale także z chorobą innego człowieka. Zobacz relację filmową z całego wydarzenia.


KONKURS Z NAGRODĄTradycyjnie - podczas wszystkich biegów „Policz się z cukrzycą” - wyłaniany jest zwycięzca z najbardziej oryginalnym przebraniem. W tym roku uhonorowaliśmy go zaproszeniem do studia TVP i specjalną nagrodą ufundowaną przez Eden - ekspresem do kawy Lavazza Blue i spieniaczem.
POBIERZ E-BOOK "PORADNIK BIEGACZA"

Teraz możesz bezpłatnie pobrać poradnik biegacza, w którym dowiesz się jak przygotować swój organizm do wysiłku fizycznego, jak rozpocząć treningi i jak się motywować. Te cenne informacje potrzebne są każdemu, kto chce rozpocząć swoją przygodę z bieganiem.

PROGRAM "POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ"

Cukrzyca jest groźną i przewlekłą chorobą, która może dotknąć każdego z nas. W Polsce choruje na nią już 2 miliony osób. Celem programu jest aktywna pomoc potrzebującym m.in. poprzez zakup pomp insulinowych. Dzięki zebranym funduszom przez Eden, fundacja zakupiła w zeszłym roku 10 nowoczesnych, osobistych pomp insulinowych i przekazała je do wybranych ośrodków medycznych w Poznaniu i Żorach.

CZYTAJ NASZEGO BLOGA I...
"BIEGAJ Z EDENEM"


Od grudnia do stycznia na naszym blogu dostarczaliśmy Ci aktualnych informacji o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy i biegu „Policz się z cukrzycą”. Sprawdź jakie korzyści niesie ze sobą bieganie i zdrowy styl życia. Czytaj naszego bloga!SIEMA EDEN SIĘ POMAGA

Działania fundacji WOŚP nauczyły nas, że wszyscy możemy pomagać i każda, nawet najmniejsza kwota ma ogromne znaczenie. Dlatego ogłaszamy program na 2015 rok, w którym może uczestniczyć każdy klient Eden.


Zamów dowolny pakiet
na dostawy wody, a od każdej nowej umowy podpisanej w styczniu i w lutym przekażemy na konto WOŚP 20 zł.


Zamów dowolny pakiet
na dostawy kawy, a od każdej nowej umowy podpisanej przez cały rok 2015 przekażemy na konto WOŚP 20 zł.Copyright © 2017. Wszystkie prawa zastrzeżone   Polityka prywatności


Kontakt
  • Obsługa Klienta  801 222 888
  • Sprzedaż            801 222 444
  • Eden Springs Sp. z o.o.
    ul. Perla 10
    41-300 Dąbrowa Górnicza