Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - WOŚP '17

Karuzela Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

 

BIEGAJ Z EDENEM

Kolejny raz - podczas Finału WOŚP - wspólnymi siłami wsparliśmy diabetyków, biorąc udział w niesamowitym biegu „Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy” Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

15 stycznia 2017 roku spotkaliśmy się pod Pałacem Kultury w Warszawie i wielu innych miastach w Polsce, aby skumulować dobrą energię i wesprzeć najbardziej potrzebujących. Dzięki Waszej pomocy w programie „Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy”, fundacja zakupiła pompy insulinowe dla kobiet w ciąży i przekazała je najbardziej potrzebującym ośrodkom medycznym.

 

 

kropelki wody Eden

 

kobieta z dzieckiem na akcji Eden WOŚP

 

dzieci na akcji Eden WOŚP

 

 WSZYSTKO O BIEGANIU

 

Poradnik Biegacza - E-book. Pobierz w prezencie

 

Jak być zdrowo zabieganym. Czytaj nasz Blog Eden.

 

Program Policz się z cukrzycą. Dowiedz się.

 

 
W 2017 ROKU POBIEGŁO Z NAMI 4500 BIEGACZY

 

kropelki wody Eden

 

kobieta z dzieckiem na akcji Eden WOŚP

 

dzieci na akcji Eden WOŚP
ZOBACZ, JAK BYŁO!
Chcesz być ZDROWO ZABIEGANYM? Pobierz bezpłatnie poradnik biegacza, z którego dowiesz się, jak przygotować swój organizm do wysiłku fizycznego, jak trenować i jak udzielać pierwszej pomocy, gdy zajdzie taka potrzeba. Te cenne informacje potrzebne są każdemu, kto chce rozpocząć swoją przygodę z bieganiem. Na zdrowie!
Karuzela Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
WIĘCEJ O PROGRAMIE "POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ"
Serce Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

 

Cukrzyca jest groźną i przewlekłą chorobą, która może dotknąć każdego z nas. W Polsce chorują na nią już 2 miliony osób. Celem programu jest aktywna pomoc potrzebującym m.in. poprzez zakup pomp insulinowych. Dzięki funduszom zebranym przez Eden – głównego sponsora, fundacja zakupiła w zeszłym roku kolejnych 10 nowoczesnych pomp insulinowych i przekazała je do wybranych ośrodków medycznych w Poznaniu, Wrocławiu i Żorach.

 

W LATACH 2013-2017 PRZEKAZALIŚMY NA RZECZ WOŚP:

Kwota przekazana przez Eden na rzecz WOŚP

 

 
Serce Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy