Świętuj Światowy Dzień Wody razem z Eden i ciesz się bezpłatnym dystrybutorem w pakiecie

Gdyby Ziemia musiała wybrać wodę do picia, wybrałaby wodę Eden. Za jej smak, świeżość ... i zaangażowanie Eden w ochronę środowiska. Dołącz do Eden już teraz i ciesz się bezpłatnym dystrybutorem w pakiecie!

Jesteśmy liderem w działaniach na rzecz ochrony klimatu

Ochrona środowiska naturalnego i odpowiedzialne korzystanie z jego zasobów jest tym, co nas określa.

Kochamy środowisko, dlatego dbamy o nie każdego dnia, we wszystkim co robimy.

Nasze 3 kluczowe filary w zakresie ochrony środowiska to:

Redukcja emisji dwutlenku węgla

Minimalizacja zużycia plastiku

Inwestycje w źródła energii odnawialnej

Carbon Neutral

arrow_right_alt

Od 2010 roku poprawiamy nasz wpływ na środowisko, mierząc i zmniejszając emisję CO2 tak bardzo, jak to tylko możliwe, stosując różne wewnętrzne procedury. W 2018 r. zrekompensowaliśmy nieuniknioną emisję CO2 poprzez zakup tzw. kredytów węglowych. Ograniczając emisję do zera netto, osiągnęliśmy status firmy CarbonNeutral® na wszystkich obsługiwanych rynkach europejskich. W Polsce zredukowano w ten sposób aż 14 974 tony CO2.

Niski ślad tworzyw sztucznych

arrow_right_alt

Używamy naszych butli 50 razy, zanim zostaną poddane recyklingowi, co minimalizuje wykorzystanie materiałów z tworzyw sztucznych. 19-litrowe butle Eden pozwalają zaoszczędzić około 1000 plastikowych jednorazowych butelek na wodę o pojemności 1L.

Źródła energii odnawialnej

arrow_right_alt

Naszą działalność zasilamy energią elektryczną z certyfikatem CarbonNeutralElectricity. Wspieramy ekologiczne źródła odnawialnej energii w całej Europie, poprzez zakup jej ekwiwalentu za zużycie energii właściwej. W 2018 roku w Polsce zakupiliśmy w ten sposób 2702 MW zielonej energii.

Ciesz się usługą "All Inclusive"

Dzierżawa dystrybutorów, czyszczenie, konserwacja, dostawy wody, odbiór butli i inne.