Syropy Herbapol

Pełne smaku syropy Herbapol powstają z najlepszych, tylko naturalnych składników. Od lat cieszą się dużą popularnością w polskich biurach i domach.

Syrop owocowy Herbapol to smaczna, mocno owocowa propozycja zarówno na upalne dni, jak i chłodne popołudnia. Idealnie pasuje jako dodatek do filiżanki herbaty.

Syropy Herbapol

Syrop naturalny Herbapol Owocowa Spiżarnia MalinaSyrop naturalny Herbapol Owocowa Spiżarnia Malina, poj. 420 ml

Najchętniej wybierany smak syropu Herbapol.  Syrop można wykorzystać do przyrządzania zimnych lub gorących napojów z wodą źródlaną Eden. Doskonale się również sprawdza, jako dodatek do herbaty. Pochodząca prosto z natury doskonała kompozycja smakowa bez konserwantów i barwników zawiera zagęszczone soki owocowe. Wysoka wydajność.

 

 

Syrop Herbapol TruskawkaSyrop Herbapol Truskawka Max, poj. 5l

Syrop o smaku słodkich, skąpanych w słońcu truskawek. Stanowi idealną bazę dla smacznych i orzeźwiających napojów. Dopasowana do butelki pompka ułatwia dozowanie syropu.

 

 

 

Syrop Herbapol MalinaSyrop Herbapol Malina Max, poj. 5l

Najbardziej popularny smak wśród syropów Herbapol – słoneczna malina. Doskonale wzbogacają smak napojów. Dopasowana do butelki pompka ułatwia dozowanie syropu.

 

 

 

Syrop Herbapol WiśniaSyrop Herbapol Wiśnia Max, poj. 5l

Syrop o smaku dojrzewających w pełnym słońcu wiśni. Pyszny, gęsty i wydajny, do każdego napoju. Dopasowana do butelki pompka ułatwia dozowanie syropu.

 

 

 

PompkaPompka do syropów Herbapol

Wygodna w użyciu pompka, pasująca do dużych butelek z sokiem, ułatwia dozowanie soku w odpowiednich porcjach.