Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Dołącz do nas:
Logowanie
Eden Springs – strona główna OfertaObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasStrefa Klienta

Home Strefa Klientów Eden Strefa Klientów Eden Strefa Klientów Eden Informacje o transakcji z Nestle Waters Polska Oddział Dar Natury


STREFA KLIENTÓW EDENWitamy w Eden Springs!

Witamy w Eden Springs!
Informujemy, że 1 lutego 2016 r. firma Eden Springs sfinalizowała porozumienie z Nestle Waters Polska S.A.,
na mocy którego przejęła obsługę Klientów Dar Natury oraz MySpring w wybranych rejonach Polski.Broszura dla Klientów Pobierz pdf >
NAJWAŻNIEJSZE ZMIANY I INFORMACJEZachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dla Klientów korzystających wcześniej
z dostaw wody źródlanej marki Dar Natury oraz MySpring.

Infolinia dla Klientów Eden
oraz byłych klientów Nestle Waters Polska
Oddział Dar Natury

801 222 888
opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora.

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00


Adres mailowy Działu Obsługi Klienta


Nowy numer rachunku bankowego

Na pierwszej fakturze od Eden Springs pojawi się nowy numer rachunku bankowego. Pamiętaj, by dodać go do swojego systemu bankowego. Dotychczasowe polecenie zapłaty należy anulować.
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIANajczęściej zadawane pytania związane z przyjęciem przez Eden Springs Klientów od Nestle Waters
Polska S.A. Oddział Dar Natury


I. Informacje o transakcji


Dnia 1 lutego 2016 roku na mocy europejskiej umowy firma Eden Springs przejęła część aktywów Nestle Waters Polska oddział Dar Natury. Transakcja obejmuje oddziały logistyczne, pracowników i grono klientów obsługiwanych w systemach Dar Natury i MySpring z regionów Warszawa, Poznań, Łódź, oraz rozlewnię wody źródlanej w Częstoniewie.

Obecnie trwają prace zmierzające do ujednolicenia oferty oraz oznakowania produktów. Ponadto, rozpoczęto już etap fuzji operacyjnej w celu połączenia systemów informatycznych.

Zamknij


Umowa jest częścią europejskiej strategii rozwoju Grupy Eden Springs. Firma jest znanym i cenionym dostawcą wody i kawy do firm oraz domów. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w obsłudze klientów.

Również w Polsce firma Eden Springs jest uznanym graczem na rynku dostaw wody źródlanej, oddając do dyspozycji klientów największą platformę dystrybucyjno-serwisową. Woda Eden cieszy się uznaniem konsumentów czego potwierdzeniem mogą być wyróżnienia, m.in. Laur Konsumenta 2015 i Konsumencki Lider Jakości 2015.

Zamknij


Pozostałe aktywa oraz klienci Nestle Waters Polska spoza regionu Warszawy, Poznania i Łodzi zostały nabyte przez nowego właściciela – spółkę GetFresh oraz będą obsługiwani przez tą spółkę.

Zamknij


Firma Eden jest uznanym i cenionym dostawcą wody źródlanej do firm i domów w Polsce. Oddajemy do Państwa dyspozycji jeszcze większy zespół pracowników, gotowych do pomocy. Dzięki największej platformie dystrybucyjno-serwisowej mają Państwo pewność zawsze terminowych dostaw wody oraz szybkiej i profesjonalnej obsługi.

Dodatkowo byli klienci Daru Natury i MySpring mogą korzystać z szerszej oferty produktów, jak: dystrybutory filtrujące wodę, ekspresy ciśnieniowe Saeco i Lavazza Blue oraz dostawy włoskiej kawy Lavazza herbat, syropów, czekolad i innych napojów biurowych. Dzięki jednemu dostawcy wody i kawy Eden możecie Państwo zoptymalizować swoje koszty i zaoszczędzić czas na obsługę administracyjną.

Zamknij

Linia

II. Bieżąca obsługa klientów i dostawy wody


Ze strony Eden mogą Państwo liczyć na najwyższą jakość produktów i obsługę. Jesteśmy firmą solidną oraz cieszymy się doskonałą reputacją jako dostawca wody z największym zespołem pracowników i platformą dystrybucyjną gotową do Państwa obsługi.

W najbliższym czasie warunki umowy, kalendarz dostaw i jakość obsługi pozostają bez zmian. Zmianie ulegają dane do kontaktu z Eden i sposób płatności.

Zamknij


Warunki kontaktu pozostają bez zmian. Na mocy umowy zostały one automatycznie scedowane na Eden Springs z dniem 1 lutego 2016r.

W wyjątkowych przypadkach wynikających z indywidualnych zapisów w umowach, będą prowadzone bezpośrednie rozmowy pracowników Eden z klientami.

Zamknij


Przejęci przez Eden klienci biznesowi nie muszą podejmować żadnych działań. Dotychczasowe umowy pozostają w mocy.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani rozszerzeniem umowy o nowe punkty dostaw lub produkty, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta Eden pod numerem 801 222 888.

Zamknij


Obsługa oferowana dotychczas przez Neste Waters Direct się nie zmieni. Firma Eden przejęła obsługę logistyczną i dystrybucyjną wraz z pracownikami i flotą samochodową. Eden wyróżnia się solidną siecią obsługi i serwisu dla swoich klientów. Dlatego zapewniamy, iż dołożymy wszelkich starań aby proces transformacji, wynikający z połączenia firm, nie wpłynął na Państwa zadowolenie z oferowanej jakości produktów i usług.

Zamknij


Do Państwa dyspozycji jest dedykowany zespół Kierowców oraz Dział Obsługi Klienta, który odpowie na pytania telefonicznie 801 222 888 oraz mailowo obslugaklienta@pl.edensprings.com

Zamknij


Specjalnie dla Państwa utrzymaliśmy do końca kwietnia 2016 roku dotychczasowe elektroniczne konto klienta dostępne pod nowym adresem https://mojekonto.eden.pl. Po tym terminie nastapi pełna migracja danych do systemu Eden. Będziecie mogli Państwo założyć nowe elektroniczne konto klienta eDOK. Więcej informacji usyskacie Państwo pod numerem infolinii 801 222 888.

Zamknij


Zmianie ulega konto bankowe, na które należy opłacać faktury. Wraz z pierwszą fakturą wystawioną i oznakowaną przez Eden znajdziecie Państwo informację o nowym indywidualnym koncie bankowym. Proszę pamiętać o zmianie ustawień w swoich systemach płatniczych: wpisanie nowego rachunku bankowego otrzymanego od Eden i anulowanie dotychczasowego polecenia zapłaty, jeśli takowe było wykorzystywane.

Zamknij


Eden posiada 3 rozlewnie zlokalizowane w ekologicznie czystych rejonach Polski. Woda Eden, również ze źródła w Częstoniewie, to woda źródlana nisko- lub średnio- zmineralizowana. W związku z tym, iż jakość wody ma zasadnicze znaczenie dla firmy Eden, woda dostarczana Klientom jest zawsze najwyższej jakości oraz spełnia rygorystyczne normy Ministersta Zdrowia.

Zamknij


Po połączeniu firma posługuje się następującym pełnym oznaczeniem:

Eden Springs Sp. z o.o.
ul. Perla 10
41-300 Dąbrowa Górnicza
NIP: 6770066541
REGON: 350279590
KRS: 0000108260
Sąd Rejonowy Katowice - Wschód VIII Wydział Gospodarczy KRS

Biuro Zarządu
ul. Łopuszańska 38 B
02-232 Warszawa

Zamknij

Linia

III. Zamawianie produktów


Zapraszamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta pod numerem Infolinii 801 222 888 w godzinach 8:00-18:00 lub mailowo obslugaklienta@pl.edensprings.com.

Specjalnie dla Państwa utrzymaliśmy do końca kwietnia 2016 roku dotychczasowe elektroniczne konto klienta dostępne pod nowym adresem https://mojekonto.eden.pl. Po tym terminie nastapi pełna migracja danych do systemu Eden. Będziecie mogli Państwo założyć nowe elektroniczne konto klienta eDOK. Więcej informacji usyskacie Państwo pod numerem infolinii 801 222 888.

Zamknij


Ze względu na zmianę telefonów kontaktowych oraz adresów mailowych pracowników sprzedaży, zachęcamy Państwa do kontaktu bezpośrednio z Infolinią pod numerem 801 222 888.

Zamknij


Warunki kontraktu pozostają obecnie bez zmian - dotyczy to także standardowych warunków jego rozwiązania. Więcej informacji uzyskacie Państwo na Infolinii pod numerem 801 222 888.

Zamknij


Na obecnym etapie oferta produktowa obu firm pozostaje bez zmian. Pracujemy nad dopasowaniem i rozszerzeniem oferty między innymi o dystrybutory filtrujące i profesjonalne ekspresy do kawy naszych partnerów Lavazza Blue i Saeco. W najbliższych miesiącach będziemy Państwa informować o nowych promocjach i ofertach dostępnych dla nowych klientów Eden.

Zamknij

Linia