Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Dołącz do nas:
Logowanie
Eden Springs – strona główna OfertaObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasStrefa Klienta

Home Obsługa Obsługa Obsługa Serwis ekspresów do kawy


Serwis ekspresów do kawyKlienci Eden, którzy korzystają z usługi dzierżawy lub wynajmu ekspresów do kawy oraz dostaw kawy, mają zagwarantowany bezpłatny serwis ekspresów w przypadkach, gdy usterka nie wynika z niewłaściwego korzystania z ekspresu. Zgłoszenia serwisowe należy składać do Działu Obsługi Klienta pod numerem 801 222 888.


Realizacja serwisu trwa do 4 dni roboczych. 

Serwis ekspresów do kawyKlienci, który posiadają ekspres do kawy w leasingu, potrzebę serwisowania ekspresu powinni zgłaszać do:

Firma Belweder Group – autoryzowany serwis i naprawa ekspresów Saeco
Płock, tel. 24 268 15 05
Sopot, tel. 58 710 99 55
Kraków, tel. 12 359 71 78
Katowice, tel. 32 201 90 16

Serwisem Eden Częstoniew – autoryzowany serwis ekspresów Lavazza Blue 951
Częstoniew, tel. 48 665 05 83

Wszystkie ekspresy oferowane w sprzedaży są objęte gwarancją producenta. Współpracujemy tylko z renomowanymi firmami i upewniamy się, że są w stanie taki serwis zapewnić w Polsce.

Konserwacja ekspresów do kawy
Aby moc rozkoszować się swoją ulubioną kawą każdego dnia w pracy oraz uniknąć zbędnych kosztów serwisowania, pamiętaj o odpowiedniej i regularnej konserwacji swojego urządzenia. Konserwacja ekspresu to podstawa wydłużenia żywotności urządzenia oraz gwarancja doskonałego smaku kawy.

Jak dbać o ekspres do kawy?
  • Codzienne mycie modułu cappuccinatore (do spieniania mleka) w ekspresach Saeco,
  • Opróżnianie i mycie pojemnika na zmieloną i zaparzoną kawę (ekspresy Saeco) i pojemnika na kapsułki (ekspresy Lavazza Blue)
  • Regularne uzupełnianie zbiornika wody
  • Używanie kawy dobrej jakości
  • Czyszczenie bloku zaparzacza – raz w tygodniu lub w zależności od potrzeb
  • Co 500 kaw – smarowanie bloku zaparzacza smarem odpowiednim dla danego modelu ekspresu
  • Wymiana filtra wody – co 6 miesięcy lub częściej w zależności od potrzeb
  • Odkamienianie ekspresu – częstotliwość zależna od twardości wody. Ekspresy Saeco wyświetlają komunikat o konieczności odkamieniania po uprzednim ustawieniu odpowiednich parametrów. W ekspresach kapsułkowych Lavazza Blue, odkamienianie należy przeprowadzać nie rzadziej niż co 6 miesięcy.
Twarda woda, czyli woda zawierająca minerały, jest dobroczynna dla organizmu człowieka, ale używana w ekspresach do kawy powoduje odkładanie się kamienia. Jest to naturalny proces wytrącania się kamienia wapiennego z wody, jednak może on prowadzić do uszkodzenia ekspresu do kawy oraz do zmiany smaku kawy. Dlatego pamiętaj, by używać filtrów do wody w ekspresie oraz regularnie używać płynów do odkamieniania ekspresów do kawy. Filtry wody do ekspresów oraz środki do odkamieniania możesz zakupić w Eden Springs. Skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta pod numerem 801 222 888 lub z Przedstawicielem Handlowym, z którym podpisałeś umowę.

 
Eko rozwiązania Sanityzacja dystrybutorów wodyWyrażam zgodę na... pełna treść zgody Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w bazie zbiorów danych osobowych Eden Springs Sp z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane przez Eden Springs Sp. z o.o. w celu archiwizacji, dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez spółki grupy kapitałowej Eden Springs samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami. Administratorem Danych Osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) o ochronie danych osobowych jest Eden Springs Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, adres: 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Perla 10. Dane osobowe mogą być udostępniane spółkom z grupy kapitałowej Eden Springs, jak i podmiotom współpracującym lub uprawnionym organom. Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania, w tym celu wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych należy kierować na adres: Eden Springs Sp. z o.o. 05-510 Konstancin- Jeziorna ul. Pułaskiego 2 z dopiskiem "Dane Osobowe".

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Eden Springs Sp. z o.o. informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Eden Springs Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.
.

Strefa Klienta