Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Dołącz do nas:
Logowanie
Eden Springs – strona główna OfertaObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasStrefa Klienta

Home Obsługa Obsługa Obsługa Sanityzacja dystrybutorów wody


Sanityzacja dystrybutorów wodyKrystalicznie czysta woda źródlana Eden czerpana jest z najczystszych, starannie wyselekcjonowanych źródeł. Aby woda Eden zachowała swą pierwotną czystość i wysoką jakość oraz smak, należy starannie czyścić dystrybutor wody - przeprowadzać regularnie usługę Eden Fresh Service.


Eden Fresh Service

- W trosce o jakość wody

Ponieważ pragniemy, aby woda w Twojej firmie była zawsze najwyższej jakości, wykonujemy usługę Eden Fresh Service. Polega ona na wymianie wszystkich elementów dystrybutora wchodzących w bezpośredni kontakt z zimną wodą, które w trakcie pracy mogą ulec zabrudzeniu i negatywnie wpłynąć na smak i jakość wody.

Instrukcja dla użytkowników dystrybutora wody
Pobierz instrukcję użytkowania dystrybutora wody. Stosując się do niej i utrzymując dystrybutor w czystości – masz pewność, że będzie prawidłowo działał, a woda będzie zawsze czysta i smaczna. 
Eko rozwiązania Sanityzacja dystrybutorów wodyWyrażam zgodę na... pełna treść zgody Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w bazie zbiorów danych osobowych Eden Springs Sp z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane przez Eden Springs Sp. z o.o. w celu archiwizacji, dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez spółki grupy kapitałowej Eden Springs samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami. Administratorem Danych Osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) o ochronie danych osobowych jest Eden Springs Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, adres: 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Perla 10. Dane osobowe mogą być udostępniane spółkom z grupy kapitałowej Eden Springs, jak i podmiotom współpracującym lub uprawnionym organom. Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania, w tym celu wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych należy kierować na adres: Eden Springs Sp. z o.o. 05-510 Konstancin- Jeziorna ul. Pułaskiego 2 z dopiskiem "Dane Osobowe".

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Eden Springs Sp. z o.o. informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Eden Springs Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.
.

Strefa Klienta