Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Dołącz do nas:
Logowanie
Eden Springs – strona główna OfertaObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasStrefa Klienta

Home Obsługa Obsługa Obsługa Pytania i odpowiedzi Obsługa Filtry do wody


Pytania i odpowiedzi – Filtry do wody dla firmWODA FILTROWANA:


Jeżeli woda wodociągowa spełnia wymagania polskich przepisów sanitarnych, oznacza to, że jest bezpieczna. Technologia stosowana w dystrybutorach filtrujących wodę gwarantuje nie tylko dobry wygląd, smak i zapach wody, ale przede wszystkim jej najwyższą jakość - usuwa zanieczyszczenia zachowując korzystne dla zdrowia składniki i minerały.

Zamknij

Linia


System filtrów węglowych eliminuje z wody groźne oraz szkodliwe dla zdrowia substancje, bakterie, wszelkie zanieczyszczenia stałe do 1 mikrona oraz nieprzyjemny smak, zapach i barwę wody. Redukuje również powstawanie osadu kamiennego. Jednocześnie pozostawia w wodzie wszystkie składniki i minerały mające pozytywny wpływ na zdrowie.

System filtrów z odwróconą osmozą eliminuje z wody zanieczyszczenia stałe, bakterie ale również wszystkie składniki mineralne (mikro i makroelementy), tworząc tym samym wodę jałową (destylowaną). Następnie woda zostaje sztucznie wzbogacona w niektóre minerały poprzez zastosowanie mineralizatora. Spożywanie wody jałowej sprawia, że z organizmu zostają wypłukane niezbędne składniki mineralne.

Ponadto urządzenie z systemem filtrów z odwróconą osmozą marnotrawi wodę, ponieważ na 1 litr wody pobranej z wodociągu ponad 0,9l wraca do kanalizacji. Tym samym takie urządzenie musi być podłączone również do kanalizacji.

Zamknij

Linia

PRZECZYTAJ NA BLOGU:

Dostawy wody źródlanej czy dystrybutor wody filtrowanej? Porównaj rozwiązania dla firmy >>>

Woda filtrowana – rozwiązanie dla dużych firm? >>>

Linia

FILTRY DO WODY DLA FIRM:


Dystrybutor filtrujący wodę poprawia następujące właściwości wody:
 • a. organoleptyczne (smak i zapach) poprzez usunięcie 95% chloru
 • b. zdrowotne poprzez:
  • usunięcie stałych zanieczyszczeń takich jak osady, zabrudzenia oraz rdza
  • zmniejszenie mętności wody poprzez usunięcie zanieczyszczeń stałych (zawiesin, rdzy).
  • redukcja bakterie z grupy cyst
  • oczyszczanie wody z ołowiu
 • c. użytkowe
  • zmniejszenie odkładania się kamienia w zbiorniku wody gorącej i wytrącania się w gorącym napoju (np. herbacie)
Ponadto, dystrybutor wody filtrowanej umożliwia szybki i wygodny dostęp do wody schłodzonej, schłodzonej gazowanej lub podgrzanej do temperatury umożliwiającej zaparzenie kawy lub herbaty.
Zamknij

Linia


Eden Springs oferuje pełną elastyczność rozwiązań z zakresu zaopatrzenia w wodę (butle o pojemności 5 galonów, dystrybutory filtrujące, wodę w butelkach PET), kawę oraz inne produkty dodatkowe, co pozwala na optymalne skonfigurowanie oferty w zależności od możliwości technicznych i finansowych klienta oraz jego potrzeb. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości wody i usług związanych z zaopatrzeniem odbiorców w wodę. Dlatego oferujemy pełny wachlarz rozwiązań, tak, aby dopasować się do oczekiwań klienta.
Zamknij

Linia


 • Wydajność wody zimnej - 20 l/h

 • Wydajność wody gorącej - 12 l/h

Zamknij

Linia


W urządzeniach zastosowany jest profesjonalny system filtracji wody Oasis  Green Filter® - testowany zgodnie ze standardami NSF/ANSI zapis 42 dla chloru, smaku i zapachu oraz NSF/ASNI zapis 53 dla cyst.

Filtry wody Oasis  Green Filter® pozwalają wyeliminować szkodliwe substancje, bakterie, nieprzyjemny zapach, kolor i smak, pozostawiając jednocześnie wszystkie składniki wody mające pozytywny wpływ na zdrowie i dobry smak wody.

Zarówno dystrybutory wody filtrowanej, jak i filtry wody Oasis Green Filter® wykonane są z materiałów nietoksycznych do kontaktu z żywnością. Filtry Oasis Green Filter® wytwarzane są z materiałów zaakceptowanych przez NSF (National Sanitisation Foundation) i są poddawane recyklingowi.

Zamknij

Linia


Działanie zestawu filtrów wody w urządzeniach Eden Unlimited opiera się na 2 etapach filtracji:

Systemfiltrów wody I. Pre-filtr o dokładności 5 µm oraz filtr zmiękczający z dokładnością do 1 µm
Eliminuje zanieczyszczenia stałe:
- kamień,
- rdzę,
- muł,
- piasek,
- drobiny mechaniczne oraz inne osady.

II. Filtracja zasadnicza - aktywny blok węglowy
- eliminuje zanieczyszczenia stałe do 1 µm,
- eliminuje w 99,9% cysty (bakterie),
- eliminuje zanieczyszczenia chemiczne: toksafen, dichlorobenzen,
- redukuje zawartość chloru do 99,9%,
- redukuje zawartość ołowiu,
- poprawia smak,
- poprawia zapach,
- poprawia kolor.

Zastosowanie polifosfatu w filtrze wody ma wpływ na zmiękczanie wody oraz redukcję osadu kamiennego.

Zamknij

Linia


Sanityzacja dystrybutora filtrującego polega na wymianie filtrów wody Oasis Green Filter® na nowe oraz dezynfekcji układu wodnego co 6 miesięcy.

Zamknij

Linia


W ramach opłaty miesięcznej wszystkie koszty eksploatacyjne takie jak wymiany filtrów, sanityzacja i okresowe przeglądy ponosi Eden. Ponadto Eden gwarantuje ciągłą pracę urządzenia, co oznacza, że w przypadku awarii zapewnia bezpłatny serwis, bądź wymianę urządzenia w razie konieczności. Maksymalny pobór mocy przez urządzenie wynosi - 640-810 W.

Zamknij

Linia


Wydajność filtrów umożliwia przefiltrowanie 4500 litrów wody.

Zamknij

Linia


Testowanie filtrów wody odbywa się w specjalistycznych laboratoriach producentów, którzy dbając o rynek i swoich klientów dokładają wszelkich starań, aby ich produkt spełniał wszystkie światowe standardy.

Woda wodociągowa w Polsce musi spełniać normy Europejskie zwłaszcza, od kiedy Polska jest członkiem UE. Dlatego fakt gdzie badano filtr nie ma znaczenia, o ile uzyskane wyniki zapewniają odpowiednie efekty pracy tych elementów.

Zamknij

Linia


Dystrybutor filtrujący instaluje się w pomieszczeniu, w którym znajduje się kran/zawór z wodą (może być w kilkumetrowej odległości od docelowej lokalizacji urządzenia, ale w ramach tego samego pomieszczenia, bez zabudowy meblowej) i gniazdo instalacji elektrycznej z uziemieniem, nie dalej niż 2 metry od miejsca lokalizacji urządzenia.

Zamknij

Linia

OFERTA:


 • Bezpłatny serwis urządzeń,
 • Opiekę Działu Obsługi Klienta oraz indywidualnego Opiekuna,
 • Wymianę filtrów co 6 miesięcy,
 • Sanityzację co 6 miesięcy.

Zamknij

Linia


Przyłączenia urządzenia u klienta (instalacja standardowa) jest bezpłatna. Jeżeli jednak Klient zrezygnuje z umowy przed okresem jej obowiązywania, Eden będzie pobierał opłatę kompensacyjną w wysokości zgodnej z zapisem w umowie.

Zamknij

Linia


Aby zamówić filtry do wody w systemie Eden Unlimited, należy skontaktować się z naszym Działem Telesprzedaży pod numerem 801 222 444 lub wypełnić formularz kontaktowy.

Zamknij

Linia
Pytania

Dostawy wody źródlanej

Pytania

Ekspresy do kawyWyrażam zgodę na... pełna treść zgody Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w bazie zbiorów danych osobowych Eden Springs Sp z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane przez Eden Springs Sp. z o.o. w celu archiwizacji, dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez spółki grupy kapitałowej Eden Springs samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami. Administratorem Danych Osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) o ochronie danych osobowych jest Eden Springs Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, adres: 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Perla 10. Dane osobowe mogą być udostępniane spółkom z grupy kapitałowej Eden Springs, jak i podmiotom współpracującym lub uprawnionym organom. Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania, w tym celu wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych należy kierować na adres: Eden Springs Sp. z o.o. 05-510 Konstancin- Jeziorna ul. Pułaskiego 2 z dopiskiem "Dane Osobowe".

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Eden Springs Sp. z o.o. informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Eden Springs Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.
.

Strefa Klienta