Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Dołącz do nas:
Logowanie
Eden Springs – strona główna OfertaObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasStrefa Klienta

Home O nas O nas O nas Odpowiedzialność społeczna O nas Zaangażowanie społeczne O nas Projekty światowe


Cel na lata 2011 - 2013Dostarczyć wodę 2100 uczniom w 3 szkołach i 7800 ludziom w sąsiednich wioskach.Od początku roku 2011 Eden Springs razem z organizacją „People help People” – wspiera ogólnoświatowy projekt zaopatrywania w wodę szkół średnich w Uru – regionie Kilimandżaro we wschodniej Tanzanii.

Nasz cel to pomoc dzieciom z dotkniętego biedą regionu, poprzez dostęp do lepszej edukacji i wzrostu jakości życia pobliskich wiosek.

Dlaczego wybraliśmy ten projekt?

Podczas gdy celem szkół podstawowych jest zdobycie i kształtowanie u dzieci umiejętności czytania i pisania - szkoły średnie rozwijają wiedzę, która pomoże dzieciom rozwijać z sukcesem umiejętności zawodowe (obsługa komputera, znajomość jęz. angielskiego, poznanie naukowych teorii, etc.). Dzisiaj władze Tanzanii są w stanie wspierać edukację podstawową dzieci, ale ogromny sukces szkół podstawowych prowadzi do zwiększonego popytu na dalszy tok edukacji. Lokalne środowiska i władze mają trudności w dostarczaniu wystarczającego wsparcia na ciągle rosnące zapotrzebowanie w tej kwestii.

Jako Eden – przyczyniamy się do lepszej przyszłości dzieci na tym obszarze, poprzez finansowanie dostaw wody do szkół i wiosek. I jesteśmy z tego dumni.

Projekty światoweMapa AfrykiGaleria zdjęć

 

Zapytaj o ofertę
Strefa Klienta