Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Dołącz do nas:
Logowanie
Eden Springs – strona główna OfertaObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasStrefa Klienta

Home O nas O nas O nas Odpowiedzialność społeczna O nas Zaangażowanie społeczne O nas Projekt O nas Polskie akcje wspierające projekt


200720082009

WSPÓLNIE MOŻEMY ZROBIĆ WIĘCEJZaangażowanie Eden Springs w projekt UNICEF polega na wsparciu finansowym inicjatywy. Co roku grupa Eden przekazuje na ten cel 50 tysięcy euro. Dodatkowo Eden Springs w Polsce przeprowadza co roku dedykowane akcje charytatywne, których celem jest pozyskanie dodatkowych funduszy oraz upowszechnianie problemu dostępu do wody pitnej w Afryce.


Spełnij życzenie

Badanie Satysfakcji

Aukcje Eden

Akcja informacyjnaSpełnij życzenie, ugaś pragnienie

Akcja świąteczna "Spełnij życzenie, ugaś pragnienie" 2009W listopadzie i grudniu stworzony został specjalny sklep internetowy z prezentami świątecznymi. Cały zysk ze sprzedaży tych upominków został przekazany na konto Unicef dla akcji Ugaśmy pragnienie Afryki.

Kampania informacyjna wśród klientów Eden jak również w mediach elektronicznych spotkała się z pozytywnym odbiorem. W sumie dotarliśmy z informacją o akcji do ponad 86.000 osób. Dzięki świątecznej akcji charytatywnej przekazaliśmy na cel projektu dodatkowe 2 036,98 PLN.
Polskie akcje wspierające projektMapy projektu EdenGaleria zdjęć

Zapytaj o ofertę
Strefa Klienta