Instalacja dystrybutorów wody i ekspresów

Dystrybutory wody oraz ekspresy do kawy są instalowane w Twojej firmie przez nasz zespół wyspecjalizowanych techników. Dopełniamy wszelkich starań, aby usługa ta była realizowana terminowo oraz sprawnie, bez angażowania Ciebie i Twoich pracowników.

instalacja dystrybutora filtrującego wodę

Potrzebujesz zapewnić wodę w swojej średniej lub dużej firmie? Dystrybutory filtrujące wodę to idelane rozwiązanie dla firm zatrudniających już od 15 pracowników.
Skontaktuj się z nami, a nasz przedstawiciel odwiedzi Twoją firmę i sprawdzi czy lokalizacja spełnia warunki techniczne do instalacji.

Zobacz jak wygodna jest  instalacja dystrybutora filtrującego wodę >>

instalacje ekspresów do kawy

Wybrany przez Ciebie ekspres do kawy z naszej oferty, dostarczony zostanie przez firmę kurierską lub wyspecjalizowanego technika. W przypadku umów na dzierżawę ekspresu, gwarantujemy, ze ekspres zostanie ustawiony w wybranym przez Ciebie miejscu, rozpakowany i gotowy do zaparzenia pierwszej filiżanki doskonałej włoskiej kawy. W razie potrzeby, współpracujący z Eden Springs technik, przeprowadzi również krótkie szkolenie z obsługi i konserwacji ekspresu.

Jeśli wybrałeś ekspres w leasingu, zapytaj koniecznie o Pakiet Premium, zawierający:

 • montaż ekspresu,
 • szkolenia pracowników z obsługi,
 • filtr do ekspresu zmiękczający wodę
 • płyn do odkamieniania ekspresu.

 

DOSTAWY W CAŁEJ POLSCE

Dostawy wody Eden do firm i domów są realizowane w całej Polsce. Obecnie posiadamy 36 centrów dystrybucji oraz rozbudowaną flotę, które pozwalają nam na sprawną obsługę Klientów na terenie kraju. W czasie pierwszej wizyty nasz pracownik podpowie Ci jak korzystać z urządzeń i zostawi odpowiednie instrukcje.

dostawy wody Eden

JESTEŚMY BLISKO CIEBIE

Realizujemy dostawy wody źródlanej do ponad 100 000 firm i domów w całej Polsce. Nasz zespół wykwalifikowanych Kierowców dostarcza wodę na czas, zgodnie z umówionym wcześniej kalendarzem dostaw. Wodę źódlaną otrzymujesz co 2, 4 lub 8 tygodni. Możesz równiez zamówić dostawę dodatkową poza kalendarzem dostaw. 

Dowiedz się więcej o dostawach wody >>

dostawy kawy Eden

WŁOSKA KAWA W TWOIM BIURZE

Dostawy kawy do firm realizowane są w ramach umowy dzierżawy ekspresów, leasingu ekspresów do kawy, a także jako samodzielna usługa.

Dowiedz się więcej o dostawach kawy >>

W ramach umowy dzierżawy i leasingu ekspresu, otrzymujesz bezpłatne dostawy kawy. W zależności od ekspresu do kawy, który wybrałeś do swojego biura, dostarczamy wyśmienitą kawę ziarnistą lub kawę w kapsułkach Lavazza Blue.

Przed każdym umówionym wcześniej terminem dostawy, nasz dedykowany zespół obsługi Klienta dzwoni w celu potwierdzenia zamówienia. Pamiętaj, że możesz również zamówić liczne akcesoria i dodatki do kawy oraz ekspresów. Możesz wybrać zestawy eleganckich filiżanek do kawy, praktyczne serwetki, ale także zamówić konieczne filtry do ekspresów i zestawy do odkamieniania.
 

To wszystko dostarczymy prosto do Twojego biura, szybko i wygodnie.

Bądźmy w kontakcie!

Znajdź najbliższy oddział Eden

ODDZIAŁY EDEN

SERWIS I KONSERWACJA

Wszystkie dzierżawione przez nas urządzenia objęte są pełnym programem serwisowym w przypadku usterek technicznych. Jeśli Twoje urządzenia nie pracują prawidłowo, skontaktuj się z nami, aby sprawdzić, czy problem może zostać rozwiązany telefonicznie przez naszych pracowników. Jeśli nie, umówimy się na wymianę urządzenia.

kawa Eden

Klienci Eden, którzy korzystają z usługi dzierżawy lub wynajmu ekspresów do kawy oraz dostaw kawy, mają zagwarantowany bezpłatny serwis ekspresów w przypadkach, gdy usterka nie wynika z niewłaściwego korzystania z ekspresu.

Zgłoszenia serwisowe należy składać do Działu Obsługi Klienta pod numerem 801 222 888. 
Realizacja serwisu trwa do 4 dni roboczych. 

Klienci, którzy posiadają ekspres do kawy w leasingu, potrzebę serwisowania ekspresu powinni zgłaszać do: 

Firma Belweder Group – autoryzowany serwis i naprawa ekspresów Saeco
Płock, tel. 24 268 15 05 
Sopot, tel. 58 710 99 55 
Kraków, tel. 12 359 71 78 
Katowice, tel. 32 201 90 16 

Serwisem Eden Częstoniew – autoryzowany serwis ekspresów Lavazza Blue 951
Częstoniew, tel. 48 665 05 83 

Wszystkie ekspresy oferowane w sprzedaży są objęte gwarancją producenta. Współpracujemy tylko z renomowanymi firmami i upewniamy się, że są w stanie taki serwis zapewnić w Polsce. 

Konserwacja ekspresów do kawy i jak dbać o ekspres. Dowiedz się więcej >>

serwis filtrów do wody

BEZPŁATNY I NIEZAWODNY SERWIS

Ciesz się krystalicznie czystą wodą, a serwis i opiekę nad dystrybutorem filtrującym wodę zostaw naszym pracownikom przez cały okres współpracy.

Gwarantujemy:

 • szybką instalację,
 • bezpłatną sanityzację dystrybutora co 6 miesięcy,
 • regularną wymianę filtrów wody,
 • usunięcie usterki przez dedykowany zespół serwisowy w ciągu 48 h lub wymianę urządzenia.

Nad jakością naszych usług czuwają pracownicy Działu Obsługi Klienta.

SANITYZACJA I WYMIANA FILTRA W DYSTRYBUTORZE WODY FILTROWANEJ

Zgodnie z rekomendacjami EPDWA* zapewniamy serwis oraz dwa razy w ciągu roku wymianę filtrów wody. Za właściwy serwis i kondycję Państwa dystrybutora filtrującego odpowiadają przeszkoleni technicy z Eden Springs – co gwarantuje Państwu dostęp do zawsze świeżej i czystej wody. Poniżej 5 kroków opisujących przebieg każdej wizyty:

 • usunięcie filtra wody
 • sanityzacja elementów obiegu wodnego
 • konserwacja wewnętrzna
 • instalacja nowego filtra
 • czyszczenie zewnętrzne.

DBAJMY O ŚWIAT

Nowoczesne dystrybutory filtrujące to przyjazne dla środowiska rozwiązanie ze względu na:

 • niskie zużycie energii elektrycznej – rekomendacja Energy Star
 • filtry podlegające w 100% recyclingowi
 • niższą emisję CO2e o 69% w porównaniu do regularnie kupowanych butelek PET.
serwis dystrybutorów wody

EDEN FRESH SERVICE - W TROSCE O JAKOŚĆ WODY

Krystalicznie czysta woda źródlana Eden czerpana jest z najczystszych, starannie wyselekcjonowanych źródeł. Aby woda Eden zachowała swą pierwotną czystość i wysoką jakość oraz smak, należy starannie czyścić dystrybutor wody - przeprowadzać regularnie usługę Eden Fresh Service.

Regularna konserwacja i sanityzacja dystrybutorów wody źródlanej wykonywana przez nasz zespół techniczny co 6 miesiecy jest gwarantowana w ramach umowy.

Dowiedz się więcej o sanityzacji dystrybutorów >>

SERWIS DYSTRYBUTORÓW WODY

W przypadku, gdy dystrybutor wody wymaga serwisu, należy zgłosić potrzebę w Dziale Obsługi Klienta pod numerem 801 222 888 lub bezpośrednio u dostawcy Eden. Serwis dystrybutora wody odbywa się na miejscu u Klienta i jest realizowany w ciągu 24 godzin, 3 dni roboczych lub 5 dni roboczych – w zależności od obszaru geograficznego, po telefonicznym potwierdzeniu terminu z Klientem.
W przypadku, gdy naprawa u Klienta nie jest możliwa, Klient otrzymuje dystrybutor zastępczy na czas trwania naprawy.

Najczęściej zadawane pytania

Eden Springs

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące produktów i usług Eden Springs znajdziesz tutaj >>