Eden Springs w Polsce

Eden Springs w Polsce

SPRAWDZONY PARTNER W BIZNESIE

Eden Springs w Polsce jest częścią Grupy Eden obecnej w 18 krajach i jednym z czołowych dostawców wody źródlanej, dystrybutorów filtrujących i wyśmienitej włoskiej kawy i ekspresów do biur i domów. W Polsce działamy od 1997 roku.

Obecnie posiadamy 36 centrów dystrybucji i rozbudowaną flotę, które pozwalają nam na sprawną obsługę klientów na terenie całej Polski. Naszym priorytetem jest dbałość o wysoką jakość produktów i najwyższy poziom obsługi Klientów. Eden jest najchętniej wybieranym dostawcą wody przez firmy w Polsce *  

Jako grupa dynamicznie się rozwijamy. Rocznie dostarczamy ponad 800 milionów litrów wody do 850 000 firm, instytucji i osób prywatnych w 18 różnych krajach. Naszą misją jest zapewnienie klientom przez cały dzień dobrego samopoczucia i energii w miejscu pracy i w domu, poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów – wody i kawy.

* według badań Domu Badawczego Maison, czerwiec 2012r.

Grupa Eden w Europie

Grupa Eden w Europie

Eden Springs to europejski lider na rynku dostaw naturalnej wody źródlanej, ale także dystrybutorów filtrujących wodę oraz ekspresów do kawy.

JESTEŚMY CZĘŚCIĄ COTT CORPORATION 

Od 2016 roku firma Eden Springs należy do Cott Corporation (NYSE: COT, TSX: BCB), firmy o zdywersyfikowanej obecności w sektorze wody i napojów. Cott Corporation jest największym dostawcą wody do firm i domów w Ameryce Północnej oraz Europie, liderem rynku wypalania kawy ziarnistej oraz dostarczania mieszanek herbaty mrożonej dla amerykańskiego przemysłu spożywczego i jednym z największych na świecie producentów napojów w imieniu sprzedawców detalicznych, właścicieli marek i dystrybutorów. 

Platforma Cott dociera do ponad 2,3 miliona klientów lub punktów dostawczych w Ameryce Północnej i Europie, wspieranych przez strategicznie zlokalizowane centra sprzedaży i dystrybucji oraz flotę, a także hurtowników i dystrybutorów. Dzięki temu Grupa może skutecznie obsługiwać klientów prywatnych, firmy, sieci restauracji, hoteli, małych i dużych sprzedawców detalicznych oraz placówki opieki zdrowotnej. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.cott.com  

Kodeksie Etyki Biznesu w Cott Corporation, znajdziesz tutaj >> 

Warto wybrać Eden

warto wybrać Eden

Zadowolenie i efektywność oraz dobre samopoczucie w pracy Twoich pracowników, możesz osiągnąć zapewniając im stały dostęp do świeżej, czystej i naturalnej wody oraz wyśmienitej włoskiej kawy. Oznacza to wiele korzyści dla Twojej firmy:

 • Zwiększona satysfakcja z pracy i motywacja do działania, poprawa atmosfery w pracy,
 • Wzmocnienie pozytywnego wizerunku firmy jako troszczącej się o dobre samopoczucie i komfert swoich Klientów i pracowników,
 • Wzmocnienie atrakcyjności i pretiżu Twojej firmy poprzez zapewnienie Klientom i gościom najlepszej jakości kawy,
 • Przełamanie pierwszych barier podczas spotkań biznesowych.

NASZA WIEDZA I DOŚWIADCZENIE DO TWOICH USŁUG

 • Nr 1 w Polsce i Europie w dostawach wody źródlanej do firm
 • Rozbudowana sieć dystrybucji, pozwalająca na terminową obsługę firm w całej Polsce
 • Najchętniej wybierany dostawca wody źródlanej do firm w Polsce. Obsługujemy ponad 100 000 firm!

WSPIERAMY TWÓJ BIZNES - WYPROMUJ SWOJĄ FIRMĘ W SPOŁECZNOŚCI EDEN

Jeśli jesteś klientem Eden możesz całkowicie za darmo promować swoją firmę wśród ponad 1 miliona osób korzystających na co dzień z naszych produktów. To unikalna szansa łatwego dotarcia do klientów biznesowych i ich pracowników.

Dołącz do naszej społeczności!

Nasza misja

Eden Springs

ZAPEWNIĆ KLIENTOM DOBRE SAMOPOCZUCIE I POZYTYWNĄ ENERGIĘ PRZEZ CAŁY DZIEŃ – ZARÓWNO W PRACY, JAK I W DOMU

Taki cel zobowiązuje nas do pracy, by zapewnić Tobie najlepsze standardy w trzech obszarach:

Satysfakcja z poziomu obsługi
Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości obsługi, jakiej oczekujesz i na jaką zasługujesz.
Dlatego wprowadziliśmy Gwarancję Jakości Obsługi, która obliguje nas do dotrzymywania obietnic.

Produkty dopasowane do Twoich potrzeb
Nieustannie dbamy o zachowanie najwyższej jakości produktów. Dajemy Ci szeroki wybór rozwiązań i ciągle rozwijamy nasz asortyment.

Numer 1 w Europie – lokalne podejście
Jako Grupa, lider europejski, inicjujemy projekty wspierające środowisko naturalne (Carbon Neutral Project) oraz społeczności najbardziej zagrożone brakiem wody pitnej (“People help People” Tanzania). Również w Polsce prowadzimy działania, których celem jest wsparcie społeczności lokalnych oraz wykorzystanie polskich źródeł i zasobów w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju.

Wyróżnienia

wyróżnienia Eden Springs

To co nas wyróżnia, to dążenie do zapewnienia naszym Klientom najlepszej obsługi. Potwierdzeniem, że konsumenci nam ufają i najczęściej wybierają pośród innych dostawców wody źródlanej, są liczne wyróżnienia:

Złote Godło Laur Konsumenta 2017 - przyznane po raz 10!
Super Marka 2018 - wyróżnienie przyznane przez Konsumentów na podstawie ogólnopolskiego badania pod patronatem i opieką merytoryczną Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk. Konsumenci wybrali Eden Springs, jako najlepszą markę, godną zaufania, oferującą dobre jakościowo produkty, w kategorii Dystrybutorzy wody źródlanej dla firm.
Konsumencki Lider Jakości 2017

Serdecznie dziękujemy naszym Klientom i wszystkim Konsumentom za zaufanie, jakim nas obdarzyli i dzięki którym otrzymaliśmy te prestiżowe wyróżnienia.

TROSZCZYMY SIĘ O ŚRODOWISKO – LOKALNIE I GLOBALNIE

DBAMY O NASZĄ PLANETĘ

Ochrona środowiska i odpowiedzialne wykorzystywania jego naturalnych zasobów, to idea która nam przyświeca na każdym etapie naszej działalności. Stosujemy rozwiązania przyjazne środowisku, wdrożyliśmy szereg wewnętrznych procedur mających na celu redukcję śladu węglowego i ograniczenie naszego wpływu na środowisko naturalne.

Po prawie 10 latach wysiłków na rzecz zrównoważonego rozwoju, w roku 2018 Eden Springs, jako lider rynku europejskiego w dystrybucji wody dla biur, zdecydował się pójść o krok dalej i stać się pierwszą w branży firmą neutralną dla środowiska, co potwierdza uzyskany certyfikat CarbonNeutral®. 

Najprościej mówiąc oznacza to, że każda aktywność i każde działanie - począwszy od momentu, gdy nasi pracownicy opuszczają swoje domy, by udać się do pracy, a kończąc na całej naszej globalnej działalności dostawczej przy użyciu floty ciężarówek dystrybucyjnych - nie ma żadnego wpływu na środowisko w zakresie emisji CO2.

 

Dowiedz się więcej >>

Światowy Dzień Wody

Każdego roku 22 marca obchodzimy, ustanowiony przez ONZ w 1993 r. Światowy Dzień Wody - World Water Day.

W 2017 roku jego tematem przewodnim jest kampania na rzecz redukcji ilości ścieków oraz możliwości ich ponownego wykorzystania.

 • Na całym świecie ponad 80% ścieków trafia bezpośrednio do ekosystemu bez uprzedniego oczyszczenia czy ponownego użycia
 • 1,8 miliarda ludzi na świecie korzysta ze skażonych źródeł wody, narażając się na ryzyko zachorowania na cholerę, tyfus czy polio.
 • Możliwości wykorzystania ścieków są ogromne. Bezpiecznie zarządzane ściekami jest niedrogim i zrównoważonym źródłem wody.
 • Korzyści dla zdrowia ludzi, rozwój ekonomiczny oraz zrównoważony rozwój środowiska znacznie przewyższają koszty gospodarki ściekowej.

Dowiedz się więcej na stronie www.worldwaterday.org

ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA

DBAMY O CIEBIE, DBAMY O ŚWIAT

Nasze lokalne i międzynarodowe zobowiązania

Na wszystkich rynkach, w których firma Eden jest obecna, nasze źródła wody, biura i centra dystrybucyjne są częścią dużych i mniejszych społeczności. Znamy ich wartość i doceniamy role jakie pełnią, dlatego angażujemy się w projekty mające na celu wspieranie lokalnych społeczności w zgodzie z zasadami odpowiedzialnego biznesu.

people help people

WODA DLA TANZANII

Jako Grupa Eden wspieramy społeczności najbardziej zagrożone brakiem dostepu do wody pitnej we współracy z organizacją People help People. Naszym priorytetem jest pomoc dzieciom i zapewnienie im lepszego życia oraz lepszej jakości wody.

Od początku roku 2011 Eden Springs razem z organizacją „People help People” – wspiera ogólnoświatowy projekt zaopatrywania w wodę szkół średnich w Uru – regionie Kilimandżaro we wschodniej Tanzanii. Nasz cel to pomoc dzieciom z dotkniętego biedą regionu, poprzez dostęp do lepszej edukacji i wzrostu jakości życia pobliskich wiosek.

Eden WOSP

SIE MA EDEN SIĘ POMAGA

W latach 2013 – 2017 wspieramy WOŚP oraz bieg „Policz się z cukrzycą”. Działania te nauczyły nas, że wszyscy możemy pomagać i każda, nawet najmniejsza kwota, ma ogromne znaczenie. Przysłowiową złotówką mogliśmy naprawdę wiele zmienić. Na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazaliśmy ponad 585 545 zł.

Dodatkowo wspieraliśmy diabetyków podczas Wielkiego Finału biorąc udział w niesamowitym biegu “Policz się z cukrzycą” Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cukrzyca jest groźną i przewlekłą chorobą, która może dotknąć każdego z nas. W Polsce choruje na nią już 2 miliony osób.
W wyniku naszej wspólnej pomocy fundacja mogła kupić pompy insulinowe i przekazała je najbardziej potrzebującym ośrodkom medycznym.

ZOBACZ, JAK BYŁO! Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2017!

 

KARIERA ZAWODOWA W FIRMIE EDEN

Kariera w Eden
PRACUJ Z NAMI

Dlaczego warto do nasz dołączyć?
Jako grupa Eden stworzyliśmy spójną politykę dotyczącą zasobów ludzkich, realizowaną w całej Europie i skoncentrowaną przede wszystkim na naszych pracownikach. Jeżeli chciałbyś zdobywać doświadczenie w międzynarodowej organizacji, mającej ugruntowaną pozycję na rynku polskim i cieszyć się atmosferą opartą na wspólnej pracy i zaangażowaniu, dołącz do nas.

Zasady rekrutacji

W odpowiedzi na konkretne ogłoszenie, wyślij do nas swoją aplikację - życiorys, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych - pod wskazany adres wraz z odpowiednim numerem referencyjnym.