Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Dołącz do nas:
Logowanie
Eden Springs – strona główna OfertaObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasStrefa Klienta

Home Oferta Oferta Oferta Akcesoria i produkty dodatkowe Oferta Akcesoria woda


NAPOJE I AKCESORIA DO WODYW ofercie Edenu znajduje się nie tylko krystalicznie czysta źródlana woda do firmy lub biura, ale również napoje i akcesoria w dobrej cenie. Możecie je Państwo zamówić przy każdej dostawie naturalnej wody źródlanej Eden. Aby woda w firmie lub biurze smakowała jeszcze lepiej, polecamy szeroką gamę wysokiej jakości napojów i akcesoriów. Aktualny cennik do pobrania tutaj.Kubeczki jednorazowe
Kubeczki jednorazowe
Woda butelkowana - Żywiec Zdrój
Woda butelkowana
gazowana / niegazowa Żywiec Zdrój


Woda butelkowana - Cisowianka
Woda butelkowana
gazowana / niegazowa Cisowianka
Earl Grey
Lipton Earl Grey


Yellow Label
Lipton Yellow Label
Herbata Owocowa Cytryna, Owoce Leśne
Herbata Lipton Owocowa Cytryna, Owoce Leśne


Lipton Green Tea mandarynka pomarańcza
Herbata Lipton Green Tea mandarynka i pomarańcza
Lipton Temptation Red malina & truskawka
Herbata Lipton Temptation Red malina i truskawka


Syrop naturalny Herbapol Owocowa Spiżarnia Premium
Syrop naturalny Herbapol
Owocowa Spiżarnia Premium Sok Malina
Syropy Herbapol
Syropy Herbapol
Malina, Truskawka


Stojak na wodę niski
Stojak na wodę niski, pod dystrybutor Mini
Stojak na wodę wysoki
Stojak na wodę wysoki, pod dystrybutor Mini


Stojak drewniany na 2 butle wody
Stojak drewniany na 2 butle wody (pod dystrybutor Mini lub Compact)
Stojak metalowy
Stojak metalowy do magazynowania 4 lub 8 butli
Wyrażam zgodę na... pełna treść zgody Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w bazie zbiorów danych osobowych Eden Springs Sp z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane przez Eden Springs Sp. z o.o. w celu archiwizacji, dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez spółki grupy kapitałowej Eden Springs samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami. Administratorem Danych Osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) o ochronie danych osobowych jest Eden Springs Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, adres: 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Perla 10. Dane osobowe mogą być udostępniane spółkom z grupy kapitałowej Eden Springs, jak i podmiotom współpracującym lub uprawnionym organom. Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania, w tym celu wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych należy kierować na adres: Eden Springs Sp. z o.o. 05-510 Konstancin- Jeziorna ul. Pułaskiego 2 z dopiskiem "Dane Osobowe".

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Eden Springs Sp. z o.o. informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Eden Springs Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.
.