Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Dołącz do nas:
Logowanie
Eden Springs – strona główna OfertaObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasStrefa Klienta

Home O nas O nas O nas Odpowiedzialność społeczna O nas Zaangażowanie społeczne O nas Projekty światowe O nas Mapa Afryki


Mapy – zobacz gdzie rozciąga się nasz projekt pomocyMap of Africa
Mapa Afryki

Dostęp do czystej wody pitnej jest podstawową ludzką potrzebą i ludzkim prawem.
Celem ogólnoświatowej współpracy Eden i organizacji „People help People” jest zapewnienie świeżej wody do picia i celów sanitarnych kilku szkołom średnim w Tanzanii. Na początku będziemy wspierać trzy projekty zlokalizowane w regionie Uru u podnóża Kilimandżaro w Tanzanii.

Map of Tanzania
Mapa Tanzanii

Map of Tanzania
Mapa Tanzanii

Uru District
Region Uru


Obecnie te wioski w których znajdują się szkoły – nie mają bezpośredniego dostępu do źródła wody pitnej. Dzieci i mieszkańcy okolicznych wiosek korzystają w większości z zanieczyszczonego zbiornika wody, oddalonego o 6 mil, którą to odległość muszą pokonywać codziennie pieszo aby zaopatrzyć się w świeżą wodę.
Nasze przedsięwzięcie dostaw wody będzie miało wpływ nie tylko na uczniów, ale także na społeczności wokół szkół, które będą czerpać korzyści ze świeżej wody do picia i rolnictwa.

Projekty światoweMapa AfrykiGaleria zdjęć

powrót do strony "ZAANGAŻOWANIE SPOŁECZNE"

 

Zapytaj o ofertę
Strefa Klienta