Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Dołącz do nas:
Logowanie
Eden Springs – strona główna OfertaObsługaPromocjePrzyjemniej w pracyO nasStrefa Klienta

Home Obsługa Obsługa Obsługa Leasing ekspresów do kawy


LEASING EKSPRESÓW DO KAWYCiśnieniowe ekspresy do kawy dla firmy, z wygodnymi dostawami kawy i atrakcyjnymi ratami leasingowymiCiśnieniowe ekspresy do kawy dla firmy

Ekspresy z atrakcyjnymi ratami leasingowymi

Leasing ekspresów do kawy
Leasing ekspresów do kawy to idealny model finansowania zakupu profesjonalnego ekspresu do kawy, z płatnościami rozłożonymi na dogodne raty. Wraz z leasingiem ekspresu do kawy, otrzymujesz również dostęp do pełnej oferty Eden na kawy ziarniste i w kapsułkach w doskonałych cenach oraz rabat 35% na zestaw do utrzymania ekspresu w dobrym stanie technicznym: filtr do wody oraz odkamieniacz.

Raty leasingowe można rozliczyć jako koszty uzyskania przychodu, dlatego leasing tak często wybierany jest przez przedsiębiorców. Aktualnie w ramach leasingu dostępne są liczne modele profesjonalnych ekspresów ciśnieniowych Saeco na kawę ziarnistą oraz ekspres kapsułkowy Lavazza Blue 951.

Oblicz raty leasingu ekspresu i skontaktuj się z naszym Doradcą >>

Leasing ekspresu do kawy to korzyści dla Twojej firmy:
  • Wybierasz dogodny okres leasingowania od 25 do 60 rat
  • Korzystasz z profesjonalnego ekspresu ciśnieniowego bez ponoszenia jednorazowo dużych wydatków na zakup
  • 0 zł – tyle wynosi koszt wykupienia ekspresu do kawy na zakończenie umowy, jeśli zdecydujesz się na regularne zakupy odpowiedniej ilości kawy. Warunki oferty poznasz u naszego Doradcy
  • Rabaty na ziarnistą kawę Lavazza
  • Dostawy kawy co 4, 8 lub 12 tygodni
  • Możesz zamówić dodatkowe szkolenie z obsługi ekspresu dla Twoich pracowników.

Jakie firmy wybierają leasing ekspresów do kawy?
Na leasing ekspresu decydują się firmy małe i średnie, którym zależy na możliwości korzystania z profesjonalnego ekspresu ciśnieniowego w biurze, bez ponoszenia zbędnych wysokich kosztów zakupu ekspresu. Po zakończeniu umowy leasingowej i spłaceniu rat, ekspres można wykupić na własność (w ofercie z zakupem kawy koszt wykupu ponosi Eden Springs – zapytaj o szczegóły przy podpisaniu umowy) lub skorzystać z aktualnej oferty na nowe ekspresy w ofercie Eden.

Zakup ekspresów do kawy: możesz kupić na raty lub za gotówkę ekspres do kawy Lavazza Blue 910 Compact. Ten kapsułkowy ekspres do kawy doskonale sprawdzi się w małej firmie i biurach, gdzie konsumpcja kawy nie przekracza 5 filiżanek kawy dziennie. Funkcjonalny i szybki ekspres na kapsułki może być także dedykowanym ekspresem np. na salę konferencyjną lub do gabinetu. Przy zakupie ekspresu Lavazza Blue 910 otrzymujesz również spieniacz do mleka gratis.

Może Cię zainteresować:
Leasing ekspresów do kawy Ekspresy Saeco Ekspresy Lavazza Blue Serwis ekspresów do kawy

Na blogu:
Leasing ekspresów do kawy – dlaczego się opłacaWyrażam zgodę na... pełna treść zgody Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w bazie zbiorów danych osobowych Eden Springs Sp z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane przez Eden Springs Sp. z o.o. w celu archiwizacji, dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez spółki grupy kapitałowej Eden Springs samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami. Administratorem Danych Osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) o ochronie danych osobowych jest Eden Springs Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, adres: 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Perla 10. Dane osobowe mogą być udostępniane spółkom z grupy kapitałowej Eden Springs, jak i podmiotom współpracującym lub uprawnionym organom. Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania, w tym celu wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych należy kierować na adres: Eden Springs Sp. z o.o. 05-510 Konstancin- Jeziorna ul. Pułaskiego 2 z dopiskiem "Dane Osobowe".

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Eden Springs Sp. z o.o. informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Eden Springs Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.
.

Strefa Klienta