wygodny model finansowania zakupu ekspresu

Ciśnieniowe ekspresy do kawy dla firmy, z wygodnymi dostawami kawy i atrakcyjnymi ratami leasingowymi.

leasing ekspresów do kawy

Leasing ekspresów do kawy to idealny model finansowania zakupu profesjonalnego ekspresu do kawy, z płatnościami rozłożonymi na dogodne raty. Wraz z leasingiem ekspresu do kawy, otrzymujesz również dostęp do pełnej oferty Eden na kawy ziarniste i w kapsułkach w doskonałych cenach oraz rabat 35% na zestaw do utrzymania ekspresu w dobrym stanie technicznym: filtr do wody oraz odkamieniacz. 

Raty leasingowe można rozliczyć jako koszty uzyskania przychodu, dlatego leasing tak często wybierany jest przez przedsiębiorców.

Aktualnie w ramach leasingu dostępne są liczne modele profesjonalnych ekspresów ciśnieniowych Saeco na kawę ziarnistą oraz ekspres kapsułkowy Lavazza Blue 951. 

leasing ekspresów

Leasing ekspresu do kawy to korzyści dla Twojej firmy:

  • Wybierasz dogodny okres leasingowania od 25 do 60 rat
  • Korzystasz z profesjonalnego ekspresu ciśnieniowego bez ponoszenia jednorazowo dużych wydatków na zakup
  • 0 zł – tyle wynosi koszt wykupienia ekspresu do kawy na zakończenie umowy, jeśli zdecydujesz się na regularne zakupy odpowiedniej ilości kawy. Warunki oferty poznasz u naszego Doradcy
  • Rabaty na ziarnistą kawę Lavazza
  • Dostawy kawy co 4, 8 lub 12 tygodni
  • Możesz zamówić dodatkowe szkolenie z obsługi ekspresu dla Twoich pracowników.

Raty leasingowe czy zakup?

 

Na leasing ekspresu decydują się firmy małe i średnie, którym zależy na możliwości korzystania z profesjonalnego ekspresu ciśnieniowego w biurze, bez ponoszenia zbędnych wysokich kosztów zakupu ekspresu. Po zakończeniu umowy leasingowej i spłaceniu rat, ekspres można wykupić na własność (w ofercie z zakupem kawy koszt wykupu ponosi Eden Springs – zapytaj o szczegóły przy podpisaniu umowy) lub skorzystać z aktualnej oferty na nowe ekspresy w ofercie Eden. 

Zakup ekspresów do kawy: możesz kupić na raty lub za gotówkę ekspres do kawy Lavazza Blue 910 Compact. Ten kapsułkowy ekspres do kawy doskonale sprawdzi się w małej firmie i biurach, gdzie konsumpcja kawy nie przekracza 5 filiżanek kawy dziennie. Funkcjonalny i szybki ekspres na kapsułki może być także dedykowanym ekspresem np. na salę konferencyjną lub do gabinetu. Przy zakupie ekspresu Lavazza Blue 910 otrzymujesz również spieniacz do mleka gratis.

LEASING EKSPRESÓW DO KAWY – WYGODNY MODEL FINANSOWANIA

Nie ulega wątpliwości, że ekspres do kawy to podstawowe wyposażenie kuchni w każdym nowoczesnym biurze – zarówno w małej, średniej, jak i dużej firmie. Dobrej jakości kawa pozytywnie wpływa na efektywność pracowników, poprawia ich możliwości intelektualne i dodaje im energii. Biurowy ekspres do kawy to również punkt integracji zatrudnionych osób podczas krótkich przerw w pracy. Problemem może jednak stać się wybór sposobu sfinansowania urządzenia. Jedną z dostępnych opcji jest leasing ekspresu do kawy.

Oferta leasingu ekspresu od firmy Eden jest skierowana do przedsiębiorców, którym zależy na optymalizacji kosztów i przychodów. Jest to bowiem model finansowania rozłożony na dogodne raty. Umożliwia korzystanie z profesjonalnego ekspresu ciśnieniowego bez ponoszenia jednorazowego wydatku na zakup urządzenia. Co więcej – wraz z leasingiem ekspresu otrzymujesz również dostęp do szerokiej oferty włoskich kaw ziarnistych i w kapsułkach.

W ramach leasingu Eden Springs oferuje profesjonalne ekspresy ciśnieniowe Saeco na kawę ziarnistą oraz ekspres kapsułkowy Lavazza Blue 951.

LEASING EKSPRESU DO KAWY – NA CZYM POLEGA?

Leasing ekspresu to model finansowania, w ramach którego firma otrzymuje do dyspozycji urządzenie w zamian za comiesięczną opłatę (w przypadku oferty Eden Springs możesz wybrać dogodny okres leasingowania rozłożony na okres od 25 do 60 rat). Po wygaśnięciu umowy otrzymujesz natomiast prawo do wykupu ekspresu do kawy w bardzo atrakcyjnej cenie. Wykup urządzenia nie jest obowiązkowy – możesz skorzystać z aktualnej oferty na nowe ekspresy i wymienić urządzenie na bardziej wydajne i nowoczesne.

Leasing ekspresu przypomina więc zakup na raty, ma jednak znacznie bardziej uproszczone procedury w porównaniu do kredytowania ratalnego. Formalnie sprzęt użytkowany w czasie trwania umowy nie jest bowiem jeszcze własnością leasingobiorcy. Na tej samej zasadzie działa również leasing innych sprzętów – laptopów, drukarek, czy samochodów.

LEASING EKSPRESÓW DO KAWY – DLACZEGO SIĘ TO OPŁACA?

Taka forma finansowania nie wymaga zatem zaangażowania znacznego kapitału w celu jednorazowego pokrycia wartości urządzenia. Nie jest to jednak jedyna zaleta leasingu. Raty można w całości rozliczyć na bieżąco zarówno w podatku PIT/CIT, jak i VAT. Koszt netto otrzymywanych co miesiąc faktur stanowi bowiem koszt uzyskania przychodu, a więc obniża podstawę opodatkowania (naliczony podatek VAT podlega całkowitemu odliczeniu).